Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 19041905190619071908 ... 2219>
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 16:56

Re: Еміграція, заробітчанство

Штаты продлили статус украинских беженцев сразу на два года.
У кого-то еще остались вопросы о планах Запада на наших мигрантов?)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12340
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1699 раз.
Подякували: 3640 раз.
 
Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 16:56

  Gastarbaiter написав:Смотрел на днях видео о жизни беженцев в Италии. Женщина, 2 детей. В Украине была директором на фирме, в Италии устроилась закупщиком. Говорит, что не жируют, на 2000 евро сложно прожить и хорошо, что муж из Украины помогает. В комментах налетели тетки, которые по 15-20 лет в Италии просматривают за стариками, обхаяли эту женщину, хором кричат, что 2000 евро на такую семью - это шикарная жизнь и они о таких доходах могут только мечтать. Просили показать "настоящих" беженцев, а не "мажоров".
Просто мрак.

Ваше мнение?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29703
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 16:57

  ЛАД написав:
  gonchik74 написав:........
То у тебе проф деформація)))
2к за хату в Лісабоні - норм ціна, якщо це не хрущ з місцевими тарганами. Про школу нічого не скажу. 2 на закупи на сімʼю з дитиною теж не так вже й багато. То ж не лише продукти, наскільки я розумію. Португалія не сама дешева, мʼяко кажучи, країна. Приміряв на себе перед новим роком.

12 тыс. (даже "грязными") для Португалии мало?
Мої знайомі, що сидять там з нульових можуть лише молитись на таку. Погугліть, яка в країні мінімалка)
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 802
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 16:58

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:щось у вас видає держслужбовця - можливе "нагріте місце".

От скажу за свого кума: працює на заводі інженером - проектує конвеєри. Десяток років працював за звичайну зарплату, поки нарешті не отримав "нагріте місце" - тепер замовлення від інших заводів з Європи він може взяти і виконати, або доручити виконувати підлеглим і отримати зарплату як за роботу в Португалії/Румунії/Чехії... Таке собі заробітчанство без виїзду.
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Суб 02 бер, 2024 16:59, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3506
З нами з: 29.07.22
Подякував: 609 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 16:59

  antey1969 написав:Штаты продлили статус украинских беженцев сразу на два года.
У кого-то еще остались вопросы о планах Запада на наших мигрантов?)))

І які плани щодо нашої війни, що для мене якось більш важливо.
Те саме і поляки. Оте прогнозоване позбавлення статусу при перетині кордону багатьох заставить податись на карту побиту, якщо вони цього і не хотіли.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 802
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 17:27

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:пересічні, які мало заробляють?
в Україні мільйони вчителів, медсестер, лаборантів, почтальйонів, операторів на конвеєрі, головних/провідних/старших спеціалістів, та інших людей, які отримують от-ті 10-20 тис. грн.
Та й безпосередньо моїх колег, які живуть на одну зарплату викладача/доцента/професора, достатньо.

Досвід бухгалтера, юриста і т.д. ні тільки не допомагає закордоном, а й навпаки - може шкодити.

як заробляють вчителі, вже казав. медсестри - якраз приклад, коли бідкалася, яка мала зп - а там за крапельниці, за уколи, просто за догляд якщо додати - зовсім інші цифри виходять.

вже писав
12 т грн початкова зп
15-20 т грн - низькокваліфікована робота білого комірця,
високо кваліфікована 25-30 т грн
головний спеціаліст від 40 т грн.

ви живете на зп? ні. а що вашим колегам заважає отримувати гранти? треба працювати. може їм простіше не працювати, а отримувати свої 20 т грн. вже не кажемо про таку делікатну тему для викладачів, як іспити студентів.

досвід юриста не допоможе. бухгалтера - а чом й ні, в нас не настільки бухоблік відрізняється. податковий облік значно більше - але це окремі спеціалісти.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 17:29

  Дюрі-бачі написав:Досвід бухгалтера, юриста і т.д. ні тільки не допомагає закордоном, а й навпаки - може шкодити.

От про бухгалтерів не треба. І навіть про фахівців з оподаткування.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3279
З нами з: 26.02.18
Подякував: 679 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 17:40

  Бетон написав:Знакомый айтишник в Португалии получает 12 к евро. Это много?

Якщо в рік то мало)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1453
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 17:44

  flyman написав:
  Бетон написав:
  Дюрі-бачі написав:Бетон Якщо в місяць, то так, це дуже багато. Типова ЗП там, як і в більшості Європи, 3-6k ...

В місяць.
Расходы:
Налоги 50%
Аренда хаты 2к
Школа частная 2к
Остаётся 2к и говорят впритык хватает, скупаются по акциям.
*Записано со слов жены->жены

Смысл в том, что никогда не смотрите на доходы. "Чувак" в Швейцарии имеет в булочной 30к в месяц, а откладывает ноль. Возможно, уже и закрылся

1. як для Португалії дорога оренда.
2. приватна школа, WAT? 2К, а смисл?
3. Впритик чи залишається 2К? WAT-WAT?
4. Якщо со слов жени-жени, то на роботу не пробувала, щоб оплатити СПА хоча б собі?

Думаю художній свист від бетона)
Які приватні школи в Португалії за 2 тисячі?)
В Португалії зарплатня неайтішника чистими в півтори тисячі євро вважається норм
Досить бідна країна, звісно не Болгарія але навіть не Іспанія)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1453
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 17:46

  Shaman написав:
  rjkz написав:...
Меня удивляет просто это нелепое убеждение из разряда "негры в Омерике не доедают".
...
Люди, которые добросовестно и системно работают, хоть ННА (хоть зп и чуть-ли не самая низкая на рынке труда, но есть возможности зарабатывать на овертаймах и лонгаурз), хоть сантехником хоть медсестрой, хоть ...кем угодно... обеспечат свою семью.
Рынок труда устроен таким образом, что есть минимальная по закону зп и от нее пляшет все остальное, а это все базируется на том, чтобы человек мог обеспечить свои потребности.
Вот, в Украине - не так.
Я знал одного человека, он технолог в одной из тем строительных технологий (тавталогия :lol: технолог-технологии). Очень скромный, верующий человек.
Как на одной из крупнейших в его отрасли фирм ему много лет платили копейки, потом перешел в другую фирму - и там ему году эдак в 2010 дали аж 4000 грн.
И получал он эти 4000 грн до конца 2010-х пока на пенсию не вышел.
Это-ж справедливо, что человек реально предпенсионного возраста в Украине вынужден держаться за любую работу тупо потому что его никто не возьмет в другом месте? И платить ему можно копейки.
В США местами, мне говорили, но сам пока не встречал, есть скрытый эйджизм.
Но это очень мало где и никто никогда не скажет, что "мы тебе мало платим..." или "вы нам не подходите..." "или мы вас увольняем..." "...из-за возраста".
Еслии человек может делать свою работу, то никого не волнует какого он возраста. А работа стоит столько-то. И это "столько-то" отталкивается от минимума, который предполагает обеспечение базовыми потребностями в виде жилья, еды, медицины, проезда, одежды и тд. Я писал как-то давно, про своего знакомого, ныне тестировшика, а тогда пришел в американскую фирму электриком устраиваться. Спрашивают, на какую зарплату расчитываете? (это его первая работа в США была), он - "хотя-бы 18 долларов в час" - "Мы не можем столько платить. Давайте на испытательный срок 24 в час на 3 месяца, а потом 27".
Вот такая идеология.
Не будут платить мало. Не принято.
Разве что бывшие "наши".

твердження в тому, що в будь-якій країні є бідне населення, навіть у США. й заперечувати це - трошки дивно. ну не створили на землі ще раю - й не створять...

люди які якісно та системно працюють й в Україні можуть забезпечити свою сім'ю.

просто у вас якась дивина - знайомі в Америці всі успішні люди, в Україні - лише одні невдахи. цікаво, якщо такий невдаха переїде до США, він стане успішної людиною чи так й залишиться невдахою?..

бо що ви пишите про США - треба вчитися, й якщо не подобається - міняти роботу. й тут же про Україну - людина на одній й тій же посаді з низькою зп десятки років - й нічого не робить. я так розумію з таким підходом й в США нічого не вийде ;)

я з будівництвом зіткнувся досить недавно. так тут золота жила, а до 2008 року - взагалі Ельдорадо. тут же ціла гілка про нерухомість - я правий? й заробити може й технолог теж.

мені лише цікаво на якій рівень зп ви вийдете до пенсії? ви то не скажете, але чисто академічна інтерес. бо на днях спілкувався з людиною - вже рік працює, мовне середовище років 2 - й все одно великі проблеми з розумінням при розмові з носіями, навіть деякими колегами - й це англійська мова. хоча так В2

й так, здається в Україні ейджизму вже немає як класу, навпаки пенсіонери хоч на роботу готові влаштуватися. :D

й ще, вас ніхто не примушує розкривати ваші доходи/розходи, але коли в одному повідомленні ви пишете, що на початку оренда житла перевищувала ваші доходи, а в іншому - що все закриваєте з заробітаного - то є нестиковка. бо у вас багато халяви тому що ви у НЙ, але відповідно це не сама дешева локація для проживання. й якось не пишете про страхівки - по 1 тис уо на місяць на кожного - це не дорога страхівка? чи ви ще ігноруєте цей елемент американських витрат?


Насчет доходов.
Я писал, что в самом начале, когда я понятия не имел какая работа сколько стоит, мне дали очень низкую зп.
Это я попал к "нашим".
Через 1,5 месяца я потребовал повыщения или вынужден был бы уйти.Кроме того, был партайм.
Мне повысили через 3 месяца после начала работы. Через некоторое время я получил повышение, и зп опять повысили, дали контракт и фултайм.
Потом начал смотреть активно по сторонам, это заметили и опять повысили.
Это все еще невысокая зп. Я писал, что в июле примерно откроется подобная позиция на севере Бруклина и там (если я-бы был взят, будет много желающих) зп в 2 раза выше чем у меня сейчас. Но там чисто американская компания. Пару месяцев назад на в бухгалтерский отдел взяли девушку из Днепра со свободным Инглишем, кажется, приехала по Ю4Ю.
Я акцентирую ваше внимание, что ситуация, в которую я попал с зп (и не только), по моему мнению, связана с тем, что "чистоплотность" выходцев из б.ссср оставляет желать лучшего.
Насчет Украины. Да, в Украине можно зарабатывать. Только это требует дополнительных качеств, которые, если применить в США приведут к еще бОльшему эффекту. В США-же можно зарабатывать и без них.
Насчет языка - у меня и жены с лисенинг ситуация очень медленно импрувится.
Она пошла в каледж на курсы (уже третьи тут), надеюсь поможет.
Вчера был приятный шок. Я писал, что младший достиг успехов в учебе и был вознагражден на ДР игровым лаптапом и яфоном на НГ. Вчера он позвонил своему однокласснику (афроамериканцу у которого оказалось что бабушка и дедушка из Ирпеня) и они по сети чертей гоняли, а общались на спикере. В общем, теперь мы, услышав его чириканье, знаем, что у него абсолютно свободный Инглиш. Кстати, 6-го Поттера читает уже.
К пенсии надо выйти не с зарплатой, а с активами, которые будут обеспечивать. Работаем над этим.
Страховки нам не дорого обходятся ПОКА, есть определенный момент, который скоро перестанет быть, тогда посмотрим. Во всяком случае, часть расходов на страховку мне компенсирует работодатель. Все дети могут получать бесплатную городскую страховку в НЙ в не зависимости от финсостояния.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16836
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8391 раз.
Подякували: 5283 раз.
 
Профіль
7
3
6
  #<1 ... 19041905190619071908 ... 2219>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: BIGor, Дюрі-бачі і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама