Ви вже у цій країні. Ще років 5 - і буде 3000.
|
|
![]() Re: Еміграція, заробітчанство
Гармонійна людина в 50+ в Україні думає не над купівлею первинної нерухомості, а отримує держнагороди/іменну зброю. ![]() Цікава думка... в 50+ людина думає (тобто нічого не має, воно - те "гармонійне" - тільки думає)... над - увага - "ПЕРВИННОЮ"... Якщо розібратися, то якщо прожив, тиняючись по хатках 1/2 сторіччя, то і залишок - в середньому в Україні чоловіки живуть 62 роки - в 12 років можна теж якось прожити по хатках... Із словника української мови: "Із кута (кутка) в кут (куток) тинятися див. кут, куток; Тинятися без діла (дарма) - марно гаяти час, байдикувати." Ну а якщо до таких "гармонійних" потягнуться ще аліментщики та наркомани.... То... Суlження ще спірне з іншого боку: на форумі - не я порахував - десь 90% то "рили" та лендлорди... Получається, що вони даремно працювали, створюючи собі пул нерухомості... Для отримання реально "нетрудових" доходів... Та втюхуючи залізобетонні паралелепіпеди без ремонту... Ой, будуть лаятися... Востаннє редагувалось akurt в Нед 24 бер, 2024 15:34, всього редагувалось 1 раз.
![]() Re: Еміграція, заробітчанствоЯ мав на увазі, що в 50 це давно має бути створено і мають з'являтися потреби цікавіші аніж +1 кавалірка під здачу. ![]() Якщо так - пане Denik - то можна погодитися...
Але треба враховувати реальності інших країн: наприклад, в США жити в орендованому - то цілком нормально і так прийнято. В цьому сенсі дуже рекомендую - бо наші учасники форуму безкінечно люблять повчати інші народи та інших людей, як тим жити - подивиться відео від нашого українця. Він бере це інтерв"ю у рієлторки (молдаванка) яка допомогла йому місяць тому орендувати житло в США, в штаті Південна Кароліна (за словами моїх респондентів там кількість прибулих українців вже перевищує кількість місцевих мешканців, а про місто Greenville так і пишуть: "Люди! Не їдьте, місто не гумове!" Попередньо: - той чоловік заїхав за Програмою U4U - до цього жив у Великій Британії (дуже не сподобалося, в тому числі такі цифри: в Британії він за 2000 доларів на місяць мав МІНІМУМ, в США за ті самі 2000 - має максимум.) - має сина 9 років - у дитини є окрема кімната у великій орендованій за 1880 доларів квартирі. - він має - крім спортивного залу та басейну - ще й велику кімнату для роботи. Але у цьому відео - відповідь НЕЙТРАЛЬНОЇ людини - громадянка Молдови, яка переїхала з чоловіком 8 років тому. Рекомендую. Дуже цікаво про життя, роботу та оренду... та про власне житло... P.S. ЖК, в якому він почав мешкати, показано на задньому плані на першій хвилині відео. 1880 доларів на місяць, квартира 2-bedroom Apartment (2+1 за іншою класифікацією). Востаннє редагувалось akurt в Нед 24 бер, 2024 10:19, всього редагувалось 1 раз.
![]()
Вы себя позиционируете, как финансово грамотным человеком. Т.е. Вы вероятно посчитали, какая сумма у Вас должна быть к выходу на пенсию и на каком этапе этого пути Вы находитесь? Давайте вместе посчитаем. Если у Вас уже есть свой дом за который не надо выплачивать, то вам вероятно понадобиться не менее 3500-5000 в месяц? Чтобы получить эти деньги с пассивного дохода (4-5% годовых), то это должна быть сумма более 1 млн. Т.е. Вы планируете за оставшиеся время заработать на дом, выплатить + заработать 1 млн. (минимум) и запарковать его так чтобы он приносил доход 4-5% годовых? Однако и это не минимальные параметры т.к. инфляция присутствует всегда (это часть экономики) и необходимо иметь бОльшую сумму, чтобы не только закрывать текущие потребности, но и увеличивать сумму на счёте для перекрывания инфляции. И это минимальные условия, т.к. с учётом возраста, всё чаще придётся обращаться к медицине, а она самая дорогая в мире и страховка всё не покрывает. А теперь вернёмся в реальность – у Вас нет своего дома и это автоматически дополнительные расходы либо на аренду, либо на покрытие ипотеки, что ещё больше снижает возможности. Все мои знакомые, без исключения, сходятся лишь в одном, относительно США – если бы они работали столько же у себя дома или в Европейской стране, то жили бы как минимум не хуже. P.S. А Вам простой совет: возьмите лист бумаги и нарисуйте систему координат, где Х – это возраст, а Y – это деньги. Поставьте одну точку, которая будет соответствовать нужной сумме в определённом возрасте (например 1,2 млн. в 65 лет). Вторую точку поставьте, которая соответствует вашему сегодняшнему положению (например 100 т. в 50 лет). Соедините их и Вам станет наглядно видно, какая сумму у вас должна быть в определённом возрасте, чтобы прийти к данной цели. Это поможет Вам оценить реальность и что-то мне кажется, что она не будет совпадать с вашим представлением о будущем. Удачи! ![]() Re: Еміграція, заробітчанствоТак ліміти діють досі, але Ви писали про перекрили і ліміти - це 2 абсолютно різні речі. Дивно, що в США не практикується заробітчанство. Умовно вкалуєш в Каліфорнії чи Нью-Йорку, а живеш десь в Індіані, чи взагалі в Канаді... ![]() Колись серіал про золотошукачів був на Діскавері. Вони шукали золото на Алясці, але були з південних штатів. Була навіть серія, як чувак поїхав додому, а там його будинок з гімна і палок повінню напівзруйнувало.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор |
|