|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:41
Предлагаю создать петицию о назначении budivelnik'а одновременно
1. Министром обороны + главнокомандующим, т.к. budivelnik понимает и создал алгоритм как пополнить армию без бусификации;
2. Министром финансов, т.к. budivelnik знает и создал рабочую схему пополнения бюджета Украины за счет внутренних ресурсов страны, без иностранной помощи;
3. Премьер-министром, чтобы он мог без задержек выполнить указанные в пп. 1 и 2 решения.
- К петиции прикрепить его алгоритмы к пп. 1 и 2.
- Распространить петицию на всех действующих в Украине мессенджерах, а также на всех мессенджерах союзных (помогающих Украине) стран, естест. с соответствующим переводом на их языки.
Т.к. украинцы неглупые люди, эта петиция наберет необходимое количество голосов дня за 3, максимум за неделю, а распространение ее на иностранных мессенджерах, включая их государственные, до швейцарского саммита мира, однозначно (там же тоже неглупые люди и свои деньги считать умеют) сплотит присутствующих там руководителей стран в давлении на Зеленского с целью положительно и мгновенно назначения budivelnik'а на все эти должности.
budivelnik, не отказывайтесь от будущего к вам предложения, вы ведь патриот Украины (!!! или ???) и желаете ей быстрейшей победы.
-
yanyura
-
-
- Повідомлень: 6383
- З нами з: 09.01.09
- Подякував: 2048 раз.
- Подякували: 1536 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:43
yanyura написав:budivelnik, не отказывайтесь от будущего к вам предложения, вы ведь патриот Украины
Я Вам нічого не ДОЛЖЕН... тому використовуйте потенціал того ,якого вибрали на чергових останніх виборах Бо зі мною , багатьом прийдеться не солодко А чарівна паличка це в офіс простих рішень... В мене чарівні пендюліни... Але тих хто мусить їх отримати настільки багато -що в мене не вистачить фізіологічно часу щоб кожному роздати по справедливості Тому давайте якось без мене. Слухати -можете Сперичатись- будь-ласка А робити вам все одно прийдеться на себе самим.
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 07 чер, 2024 23:45, всього редагувалось 1 раз.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26807
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 292 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:43
yanyura одобрям!
Те нынешние - явно слабее деятели.
-
flysoulfly
-
-
- Повідомлень: 5960
- З нами з: 13.01.09
- Подякував: 1891 раз.
- Подякували: 330 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:49
budivelnik написав:Бо зі мною , багатьом прийдеться не солодко
Это не страшно, думаю подавляющее большинство граждан Украины согласятся потерпеть ради быстрой победы над врагом, ну а мнение одиночек можно и проигнорировать. В мене чарівні пендюліни... Але тих хто мусить їх отримати настільки багато -що в мене не вистачить фізіологічно часу щоб кожному роздати по справедливості
Неужели вы не в состоянии найти в помощь себе таких же как вы? Не верю! (с)
-
yanyura
-
-
- Повідомлень: 6383
- З нами з: 09.01.09
- Подякував: 2048 раз.
- Подякували: 1536 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:51
flysoulfly написав:yanyuraодобрям! Те нынешние - явно слабее деятели.
Щоб уточнити Я не проти поговорити з Гетьманцевим - там є якісь знання економіки з Марченко з Залужним а краще-спочатку з Порошенком , щоб утрясти , а вже потім щоб ЄС це висунула.... Але нюанс З Зеленським мені говорити нема про що Премєр Гончаренко,якого висунув Зеленський в кулуарах цікавився- хтось може пояснити цьому неуку певні ази економіки.....А щоб людина зрозуміла - вона повинна як мінімум довіряти тому кого слухає.. як думаєте-Зеленський може такому як я повірити? Та й знань в мене малувато , я одного Дейтройта десятий рік вчу то українській то економіці..а віз далеко не просунувся. То чого думаєте що з Зеленським в мене вийде краще... ПС Правда є один момент Це коли смажений півень почне клювати в тімячко...в таких випадках влада вірить навіть Распутіну...от тоді й пропонуйте мене...тоді шанс є.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26807
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 292 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: П'ят 07 чер, 2024 23:59
yanyura написав:Это не страшно, думаю подавляющее большинство граждан Украины согласятся потерпеть ради быстрой победы над врагом, ну а мнение одиночек можно и проигнорировать.
Я без стьобу... Точніше я розумію гіперболічне припущення...але вірю що деколи нас читають, тому й цікавлюсь в тої ж флер як організована комунікація в президента... Тому на стьоб -відповідаю серьозно 1 Неодноразово писав Вплив влади це діапазом між мінус5% і плюс 5% до кінцевого результату Тому призначення на всі посади хороших можновладців прискорить позитивні процеси на 10% ( при умові що місця займали погані можновладці) Тобто Якщо сьогодні ми зможемо перемогти за 20 місяців під проводом Генія Сучасності і його Пяти Апостолів То змін ВСІХ можновладців на КРАЩИХ скоротить цей термін всього на 2 місяці...а так як всіх за 2 місяці не поміняєш - виходить що час заміни затормозить ..от і вийде ВИБОРИ проводити під час війни -це затягувати саму війну...навіть якщо у руля не найкращий. В цій тезі я повністю погоджуюсь з Порошенком. При чому Існує варіант-я устал я ухожу..але тоді питання -кого призначать ? по конституції Стефанчука...то краще вже хай не змучується...
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26807
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 292 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Суб 08 чер, 2024 00:23
budivelnik написав:я уточню в моєму варіанті серед тих хто може воювати і захоче якщо його попросять - бідних більше ніж багатих...для того в капіталізмі і створена геніальна ідея матеріального заохочення... Але ця геніальна ідея не працює ,якщо якийсь з читачів кейнса -своїми діями викривляє цю ідею....тобто викривлює ринкове ціноутворення, замінюючи принцип заохочення-тезою прострілю коліно і до смерті з ЗСУ не звільнишся...Тоді той хто точно знає що не звільниться починає піднімати вартість його послуг...бо а - точно знає що йому не заплатять і б - при цьому викривлює ринкові ціни. То як - иоже спробуєте одним дати можливість звільнитись за гроші які дозволять набрати на місце звільнених тих хто поггодиться ці гроші отримати і якщо виявиться що ЗСУ це не пожиттєво(доінвалідно) а на будь-який термін...-то може кількість бажаючих зросте і автоматично ціни впадуть(економічна теорія сміта)?
Теоретично можливо, а практично на це не йдуть. Бо навіть на порядок простіші схеми при реалізації дають збій, ну а ваша тим паче не буде реалізована. Так само помилялися, наприклад, основоположники соціалізму: теоретично схеми були гарні, а практично зробити банально не змогли. Тут елементарне не можуть зробити --- отримати оновлені дані військовозобов'язаних, а ви хочете отакенні списки, переміщення догори-вниз, заміщення.
-
detroytred
-
-
- Повідомлень: 25085
- З нами з: 23.02.09
- Подякував: 2132 раз.
- Подякували: 3230 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 08 чер, 2024 00:34
Бетон написав:Новые враги народа - владельцы кондиционеров
новые? - Когда в 90х-начале 00х были частые веерные отключения ээ, то все бабульки на лавках и тогда считали владельцев кондиционеров главными виновниками.
-
flysoulfly
-
-
- Повідомлень: 5960
- З нами з: 13.01.09
- Подякував: 1891 раз.
- Подякували: 330 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 08 чер, 2024 01:32
budivelnik написав:Так от В ЗСУ більшість тих хто на нулі , навіть отримавши поранення , самостійно приїзжає в госпіталь( хоча по нормативам їх треба супроводжувати) . ВИМАГАЄ витягнути з них осколки, на ходу зашити рану...і ВІДРАЗУ повертається до своїх...навіть не витрачаючи час на заповнення форми100. Тому на мій погляд ( який підтверджується розгорненням кількості рекрутингових центрів, а також прямої телевізійної реклами бойових бригад з пропозиціями для добровольців(справа затратна і якщо відозвуться одиниці-то програшна, тому якщо крутиться і нарощується вже останніх кілька місяців)-для мене це ознака що подібні методи себе оправдовують. А раз так ТО висновок трошки не такий як ваш. Він наступний В Україні достатня кількість МЕНШОСТІ які ПОГОДЖУЮТЬСЯ закрити вакансії в ЗСУ...але при цьому є БІЛЬШІСТЬ яка не погоджується і засуджує методи ТЦК. Все.
Но ця меншість, якої вистачає, вона ж воєнкомам точно нічго не занесе тому треба волати що людей невистачає та хапати на вулицях
-
katso
-
-
- Повідомлень: 1381
- З нами з: 16.05.12
- Подякував: 117 раз.
- Подякували: 245 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 08 чер, 2024 01:32
Bobua написав: ЛАД написав: Bobua написав:...... А щодо електрики -- справи і справді кепські. ........... Щодо міні-ТЕЦ -- це вирішило би проблему, якби вдалось якось обмежити кінц.споживачів. Увесь той сюр.надспоживацтва (бойлери, мікрохвильовки, електрочайники, кондиціонери...) -- якби його викреслили з життя, то із сучасними лампами можна було би вкластись навіть і в 17кВт на міс (3є людей + холодильник вище метра). Але ж не викреслять. Навіть якщо даватимуть їм світло всього пару годин на добу і вночі -- навмисно встануть і чайник увімкнуть.
Та да. На фига та горячая вода. Помыться можно и в речке - сколько там той зимы. "мікрохвильовки, електрочайники" - одно баловство. Варить, жарить... Можно и сырое поесть. Да и вообще разбаловались. То ли дело раньше... Погреб выкопал и зачем тот холодильник? Вышла на речку постирала и зачем та стиралка? 
Газ. Ви чули щось про газ? Його ще звуть “блакитним паливом”. І у ньому 9.45кВт•год в одному м3. Після підвищення ціни електрики..., готувати їжу, гріти воду, опалюватись... газом -- стало вчетверо вигідніше, аніж електрикою. Але народ все одно врубатиме всякі “електрочайники”? “Депутатам” назло?? Бити своїх аби чужі путлєри боялись?
У меня в доме нет газа. И мой дом не уникальный. Так во всех домах, по-моему, выше 9 этажей (вот не уверен насчёт 12-этажек, надо проверить, но в 16-этажках точно). Когда жил в доме с газом, то пользовался, конечно, им. И даже когда плохо топили в 90-е пользовался для подогрева квартиры газовой духовкой, а не каким-нибудь электрическим обогревателем. Вы сомневаетесь, что цену на газ тоже повысят? Не завтра, но повысят наверняка, не могут 2 энергоресурса так отличаться по цене. И ещё. Пишут, что зимой контракт на транзит газа с Газпромом заканчивается и вряд ли будет продлён. Кроме того, если не ошибаюсь, бОльшая часть газа у нас добывается на востоке - в Харьковской и Полтавской областях. Как Вы думаете, росс. войска не могут их разбомбить так же, как объекты генерации и передачи электроэнергии? И что Вы тогда расскажете о газе?
Востаннє редагувалось ЛАД в Суб 08 чер, 2024 02:05, всього редагувалось 1 раз.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 35594
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5347 раз.
- Подякували: 4858 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
33 |
120606 |
|
|
1493 |
302695 |
|
|
6076 |
973180 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|