Напад росії і білорусі на Україну

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
  #<1 ... 1042510426104271042810429 ... 18373>
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 11:54

  ЛАД писал(а):
  _hunter писал(а):
  ЛАД писал(а):У нас военное положение, а войны нет?

Ну как бы да. Странно, что вы это только сейчас узнали...
Следует четко понимать, что военное положение — это правовой режим, а война — это процесс, в ходе которого ведутся боевые действия и сопутствующие психологические, информационные и политические/дипломатические операции между государствами.

https://vikna.tv/ru/dlia-tebe/vijna-v-u ... v-ukraine/

У нас не ведутся боевые действия? Вы этого до сих пор не увидели?
И вы напрасно обрезали конец моей цитаты.

Давайте еще раз объясню: вы теплое с мягким сравниваете.

К делу не относится - вот и обрезал. Но, как говорится - "со стороны виднее" :wink:
_hunter
 
Сообщения: 12212
С нами с: 22.03.15
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 496 раз.
 
 
2
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 11:58

  Letusrock писал(а):Частина форумчан озвучували наші втрати за три роки 100-200тис, то у нас ще безкрайній мобресурс воювати і 50 років, навіть без жінок.
А наявність гарячої води, працюючих шкіл (яких через 50 років буде мінімум) не так важлива для екзестиційної парагвайщини
не вийде так. Ми не в наполеонівські часи живем- вистроїв колону і рівненьким маршем...
Влада вибрала хибний шлях війни "героями"
Воно на коростроковий період ніби й могло вигоріти, но довгостроково всі ці ссо це програш. Вимиваються точки кристалізації з загальної маси.
Думаю відносна рівновага на фронті до кінця зими. "Рівновага" це організованість і прогнозованість, далі буде бардак.
Ці двіжі з тцк треба було починати ще в кінці травня, а окопуватись одразу в вересні минулого року.
Banderlog
Аватара пользователя
 
Сообщения: 5710
С нами с: 24.06.14
Благодарил (а): 123 раз.
Поблагодарили: 112 раз.
 
 
2
1
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 11:59

  Letusrock писал(а):
  ЛАД писал(а):Красиво и, вроде, правильно.
Но вопрос остаётся - как правильно провести мобилизацию?
И учтите, мобилизация - всегда насилие, если не брать только добровольцев.

по вашій логіці тоді, якщо війна буде ще 20 років то ви в 2045 напишете "влада змушена бусифіковувати 12 річних і вагітних жінок, бо добровольців нема, і взагалі більше нікого нема, тоді як правильно провести мобілізацію щоб без насильства". Так виходить?
Іноді потрібно дивитись на обєктивну реальність і будувати реальні плани виходячи з неї а не чіплятись до "перемог до останньої верби"
Якщо раптом завтра на нас нападе ще й півторамільярдний Китай тоді по логіці треба закрити виїзд навіть для перелітних птахів і почати бусифікацію котів та собак

:D :D :D :D
У самурая нет цели, только путь, а путь самурая – это смерть.
andrijk777
Аватара пользователя
 
Сообщения: 7705
С нами с: 11.11.14
Благодарил (а): 190 раз.
Поблагодарили: 287 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:00

  detroytred писал(а):
  Letusrock писал(а):по вашій логіці тоді, якщо війна буде ще 20 років то ви в 2045 напишете "влада змушена бусифіковувати 12 річних і вагітних жінок, бо добровольців нема, і взагалі більше нікого нема, тоді як правильно провести мобілізацію щоб без насильства". Так виходить?
Іноді потрібно дивитись на обєктивну реальність і будувати реальні плани виходячи з неї а не чіплятись до "перемог до останньої верби"
Якщо раптом завтра на нас нападе ще й півторамільярдний Китай тоді по логіці треба закрити виїзд навіть для перелітних птахів і почати бусифікацію котів та собак

Це розтяжка...
Він-він.

На словах влада вже зробила вибір.
На практиці ж ще намагається пропєтлять.
Але, імхо, Портніков все роз'яснив.

Можна посилання на це роз'яснення Портникова?
_Mykola_
 
Сообщения: 5645
С нами с: 09.02.09
Благодарил (а): 689 раз.
Поблагодарили: 726 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Banderlog писал(а):Думаю відносна рівновага на фронті до кінця зими. "Рівновага" це організованість і прогнозованість, далі буде бардак.

а в березні/квітні в румунських лісах ще холодно?))
Letusrock
 
Сообщения: 3365
С нами с: 03.05.22
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 13 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:06

  Letusrock писал(а):
  ЛАД писал(а):І не треба пропонувати до розгляду фантастичні варіанти - 20 років повномасштабної війни Україна не витримає.

весною 2022 варіант трьох років війни подібної інтенсивності вдався таким же фантастичним та смертельним для України. І бусифікація, навіть якби хтось передбачив подібне то сприймалась би в той час як найогидніше іпсо від агента кремля.
Частина форумчан озвучували наші втрати за три роки 100-200тис, то у нас ще безкрайній мобресурс воювати і 50 років, навіть без жінок.
А наявність гарячої води, працюючих шкіл (яких через 50 років буде мінімум) не так важлива для екзестиційної парагвайщини
.................

1. Подозреваю, что потери заметно выше, особенно с учётом гражданского населения.
2. Не будем даже говорить о потерях. Но весной 2022 никто и подумать не мог о проблемах с мобилизацией и, тем более, об счз.
Многие сегодняшние высказывания здесь (и не только здесь) воспринимались бы "найогидніше іпсо від агента кремля".
Я себе представляю реакцию в то время на публичное заявление об уходе в сзч. А сегодня вроде даже получило поддержку.
3. Весной 2022 были эмоции. Сегодня, правда, зачастую тоже эмоции, но в другую сторону, но есть и мысли. Исходя из трезвой оценки, 50 лет войны (или даже 20) представляются фантастикой. Можно, конечно, вспомнить из истории 30-летнюю войну, но это были другие условия.
ЛАД
2
 
Сообщения: 41242
С нами с: 31.08.10
Благодарил (а): 5391 раз.
Поблагодарили: 4882 раз.
 
 
2
2
6
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:11

  _hunter писал(а):..........
Давайте еще раз объясню: вы теплое с мягким сравниваете.

К делу не относится - вот и обрезал. Но, как говорится - "со стороны виднее" :wink:

Давайте еще раз спрошу - вы войну до сих пор не видите?
ЛАД
2
 
Сообщения: 41242
С нами с: 31.08.10
Благодарил (а): 5391 раз.
Поблагодарили: 4882 раз.
 
 
2
2
6
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:16

  _Mykola_ писал(а):Можна посилання на це роз'яснення Портникова?

Вчора після обіду Бобуа надавав цитату.
detroytred
 
Сообщения: 25800
С нами с: 23.02.09
Благодарил (а): 2132 раз.
Поблагодарили: 3230 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:17

  ЛАД писал(а):
  _hunter писал(а):..........
Давайте еще раз объясню: вы теплое с мягким сравниваете.

К делу не относится - вот и обрезал. Но, как говорится - "со стороны виднее" :wink:

Давайте еще раз спрошу - вы войну до сих пор не видите?

Давайте я в третий раз отвечу: Состояния Войны в стране до сих пор нет.
_hunter
 
Сообщения: 12212
С нами с: 22.03.15
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 496 раз.
 
 
2
Сообщение Добавлено: Вт 15 окт, 2024 12:18

ЛАД


Давайте еще раз спрошу - вы войну до сих пор не видите


Якщо 500-єврову купюру від Шольца притуляти до носа дуже близько, то за нею нічого не видно.
А заагалі ви звʼязались зі звичайною тролякою, яка втікла незаконно через кордон і тепер кривляється «у вас нема війни».


Оскільки Росія вторглася в Україну без формального оголошення війни, назвавши це “спеціальною військовою операцією”, чи означає це, що Україна сама мала заявити про стан війни з Росією - щоб легше врегульовувати питання міжнародної допомоги, компенсацій та звільнення полонених?
У міжнародному праві про “стан війни” (state of war - англ.) вперше згадується у Конвенції про відкриття воєнних дій, яку схвалили в Гаазі 1907 року, і яку визнав СРСР. За нею, про стан війни має повідомити та сторона, яка напала, а не жертва агресії.
“Держави, що уклали цей договір, визнають, що військові дії між ними не повинні починатися без попереднього та недвозначного попередження, яке матиме або форму мотивованого оголошення війни, або форму ультиматуму з умовним оголошенням війни”, - йдеться у цій конвенції.
Однак ця вимога не означає, що якщо держава формально не оголосила війну іншій, вона не вважається агресором.
Міжнародне право регламентує, які саме дії є актом агресії, незалежно від того, була оголошена війна, чи ні.
Відповідно до Резолюції Генасамблеї ООН від 14 грудня 1974 року, якщо якась держава застосувала збройну силу першою - це достатнє свідчення акту агресії.
Тож на міжнародну кваліфікацію російської агресії наявність чи відсутність стану війни ні для України, ні для Росії не впливає.
“У нас є міждержавний збройний конфлікт, який класифікований міжнародними організаціями як агресія, є рішення міжнародних судів… Щодо питання можливих репарацій, то воно регламентується завданою шкодою. Встановлено на міжнародному рівні неспровокованість і протиправність нападу на Україну. Цього буде достатньо для будь-яких компенсацій”, - каже Борис Бабін.
Українська влада, судячи з усього, теж поки що не вважає за потрібне вдаватися до будь-яких законодавчих ініціатив із використанням поняття “стан війни”.
У відповідь на електронну петицію з вимогою оголосити стан війни з РФ, яку оприлюднили у травні 2022 року на інтернет-представництві президента, тодішня заступниця міністра оборони Ганна Маляр відповіла:
“Якщо, приміром, є факт вторгнення військ іноземної держави на нашу територію, факт окупації, — це вже агресія, а побутовою мовою — війна… Не треба приймати закон або видавати указ, який спеціально би підтвердив, що в нас війна”.
Тож і більшість експертів, і представники української влади сходяться на думці, що чинного законодавства цілком достатньо, аби організовувати захист України від агресії, зокрема - проводити загальну мобілізацію.


https://www.bbc.com/ukrainian/articles/crgjj896gq7o.amp
Последний раз редактировалось Hotab Вт 15 окт, 2024 12:25, всего редактировалось 1 раз.
Hotab
Форумчанин року
 
Сообщения: 19615
С нами с: 15.02.09
Благодарил (а): 396 раз.
Поблагодарили: 2641 раз.
 
 
7
8
6
  #<1 ... 1042510426104271042810429 ... 18373>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: flyman, shapo + гостей: 1
Модераторы: Faceless, Ірина_, Модератор

Похожие темы

Темы
Ответы Просмотры Последнее
Напад США та Ізраїлю на Іран
won » Вс 22 мар, 2026 08:49
2 48919
Чт 14 май, 2026 05:16
shapo
0 50942
Пн 30 мар, 2026 21:42
buratinyo
36 360774
Чт 29 янв, 2026 09:53
Letusrock
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама