Напад росії і білорусі на Україну

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
  #<1 ... 1048410485104861048710488 ... 18367>
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 18:59

Успіх
Це якщо військова прокуратора до того часу не «збудиться». Тоді такса (якщо вона взагалі спрацює) буде зовсім іншою.
Нє, прикольно, «хоть поржом», ставай на лижі! Запасся попкорном,
Hotab
Форумчанин року
 
Сообщения: 19608
С нами с: 15.02.09
Благодарил (а): 396 раз.
Поблагодарили: 2642 раз.
 
 
7
8
6
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:02

Успіх
Ну тоді ще раз гарної відпустки...

Раз таку систему побудували (яка спонукає що до сзч, що до безкарного і навіть взагалі безплатного повернення), то не дивно що користувачів тільки більшає.
detroytred
 
Сообщения: 25800
С нами с: 23.02.09
Благодарил (а): 2132 раз.
Поблагодарили: 3230 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:02

Почав як вуж на сковороді! Або як чоловік Флер))

  Hotab писал(а):
  Успіх писал(а):
  Hotab писал(а):Сьогодні вечірнє шоу успішного успіха? (а то я не осилю всі 12 сторінок).
Де приймають ставки, що наш мультик після відпустки з піонерським вогником повернеться в частину?

Пропоную, щоб Фейслес приймав ставки!
Ставка 50 000гривень донат на ЗСУ!


Ну, є сміливці поставити?

Як доказ, можу через місяць/два фото карточки з написом Успіх на фоні Львівського вокзалу, чи іншого місця у Львові за бажанням донатчика! ;)

1. Таке фото може зробити будь хто за проханням
2. Враховуючи твоє вміння зникати і зʼявлятись з новим нік-наймом , завтра зникне «Успіх», зʼявиться «Дротіст», і ти будеш розказувати «але ж Успіх звільнився, і зник, а Дротіст то інша людина».

1. Зразу видно що ти засцяв!
2. Якщо я появлюсь з новим ніком, нехай Фейслес скаже на загал/викриє мене!
3. Пропонуй свій варіант/як тобі доказати, що я буду у Львові?
Успіх
Аватара пользователя
 
Сообщения: 8791
С нами с: 18.03.21
Благодарил (а): 299 раз.
Поблагодарили: 1011 раз.
 
 
4
8
1
5
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:05

Від 5 до 10 років… «хоть поржом»

Успіх

1. Зразу видно що ти засцяв!


«Засцяв»- відмінне слово щодо «лижника». Але воно тебе поки що не стосується. Я почекаю.
Последний раз редактировалось Hotab Чт 17 окт, 2024 19:17, всего редактировалось 2 раз(а).
Hotab
Форумчанин року
 
Сообщения: 19608
С нами с: 15.02.09
Благодарил (а): 396 раз.
Поблагодарили: 2642 раз.
 
 
7
8
6
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх писал(а):Скачайте Армія+ і побачите, що там є тільки деякі рапорта(на відпустку і т.п) а от рапорт на звільнення по догляду - нема!
І що? Немає інших шлях правильно подати рапорт у паперовій формі? Чи доступ в Інтернет тобі обмежений, окрім цього форуму?
Howl
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6469
С нами с: 08.03.18
Благодарил (а): 601 раз.
Поблагодарили: 1160 раз.
 
 
2
1
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:10

За крок до перевороту думок©

  detroytred писал(а):Успіх
Ну тоді ще раз гарної відпустки...

Раз таку систему побудували (яка спонукає що до сзч, що до безкарного і навіть взагалі безплатного повернення), то не дивно що користувачів тільки більшає.

Дякую!

Тут он на днях один, з яким я копав, підкинув одну цікаву думку!
Каже, а що, якщо сзч - це така специфічна демобілізація?
Дивись, каже:
- зарплату і премію за останній місяць платити сзчешнику не треба!
- взагалі, при звільненні там якісь оздоровчі виплати мають бути і т.п. - а так, нічого платити не треба!
- може і пільги ще скасують...
Одним словом для держави саме така "демобілізація" більш вигідна, ніж якби по справжньому звільняли! :shock:
Профіт! :lol:
Успіх
Аватара пользователя
 
Сообщения: 8791
С нами с: 18.03.21
Благодарил (а): 299 раз.
Поблагодарили: 1011 раз.
 
 
4
8
1
5
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:17

  Howl писал(а):
  Успіх писал(а):Скачайте Армія+ і побачите, що там є тільки деякі рапорта(на відпустку і т.п) а от рапорт на звільнення по догляду - нема!
І що? Немає інших шлях правильно подати рапорт у паперовій формі? Чи доступ в Інтернет тобі обмежений, окрім цього форуму?

Що ж ви такі не уважні?! Читайте виділене шевелячи губами! >>>
  Успіх писал(а):
  whois2010 писал(а):
  Успіх писал(а):
А то знаю 100500 випадків, що за 32місяці - багатьох покинули дружини... - багато хто просходились/порозводились...

в Україні і без війни відсоток розлучень немалий був.
Пан Успіх, ви скаржилися нещодавно на слова командира ,який викидає ваші рапорти. А що з електронними рапортами? Геть не функціонує система, чи просто поскиглити хтілося?
Скачайте Армія+ і побачите, що там є тільки деякі рапорта(на відпустку і т.п) а от рапорт на звільнення по догляду - нема!
Успіх
Аватара пользователя
 
Сообщения: 8791
С нами с: 18.03.21
Благодарил (а): 299 раз.
Поблагодарили: 1011 раз.
 
 
4
8
1
5
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:24

Успіх

Розуміеш , успіх , ти така людина що ніколи не пропадає .
Ти підеш на будь що, щоб тебе бачили і хтось казав , що ти зробив несподіване , неможливе , доскональне .......(у нас на форумі таких хоть греблю гати )

Навіть інвалідність жінки .

А потім ти будеш всіх повчати , як треба воювати , чи ще щось , накшталт того як треба копати бліндажі не забруднив одяг .

Твій хід з фото, де після розриву вибухівки написано твое ім,я , мав враження на багатьох з цього форуму , особливо на ухилянтів . Бо вони ссяться від одного враження .

Ну то нехай тобі пощастить і ти підеш у високі гори і полонини , шукати інших " почітателей" твого таланту .
холява
2
Форумчанин року
 
Сообщения: 5367
С нами с: 27.09.12
Благодарил (а): 4146 раз.
Поблагодарили: 4563 раз.
 
 
5
22
1
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:30

Під час виступу на Мюнхенській безпековій конференцій 19 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не отримала гарантій безпеки, які обіцяли їй за Будапештським меморандумом в обмін на відмову від ядерної зброї. Але як і чому Україна, успадкувавши третій за величиною ядерний військовий потенціал після розпаду СРСР, стала без’ядерною? І чи реально – як пропонують деякі крайні праві політики і дехто в соцмережах – знову набути ядерну зброю на тлі російської агресії?

У промові в Мюнхені, яка отримала схвальну реакцію і в Україні, і аплодисменти в залі після виголошення, президент Володимир Зеленський також ініціював – вчетверте, за його словами, – консультації у рамках Будапештського меморандуму. «Якщо вони не відбудуться або за їх результатами не буде конкретних рішень щодо гарантування безпеки нашої держави, Україна матиме повне право вважати, що Будапештський меморандум не працює і усі пакетні рішення 1994 року були поставлені під сумнів», – додав Зеленський.

Дехто сприйняв це як такий собі натяк на можливість відновлення ядерного статусу в разі, коли країни Будапештського меморандуму (США, Британія та Росія), підписаного 5 грудня 1994 року, не нададуть гарантій безпеки Україні, територіальна цілісність якої була порушена Росією в 2014 році. Франція та Китай приєднались до Будапештського меморандуму пізніше.
https://www.radiosvoboda.org/a/ukrayina ... 14820.html
Ukrainian
Аватара пользователя
 
Сообщения: 12145
С нами с: 18.06.08
Благодарил (а): 59 раз.
Поблагодарили: 782 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Чт 17 окт, 2024 19:31

  Хомякоид писал(а):
  budivelnik писал(а):
Вихід є
Нехай простий пересічний будує для себе, а з питанням справедливості - нікуди не лізе, адже в 30-40% населення НІХТО НІЧОГО НЕ ВКРАВ, ба більше - їм ще й доплачують щоб вони мали можливість жити.
Ні, так не буде.
Ми вже чекали 30 років, дочекались до найбільшої війни в Європі з чвсів другої світової та втрати половини населення.
Далі чекати не можна.
Бюджет треба наповнювати.
Щось не зрозумів
Я пишу що треба САМОМУ робити і тоді інші МОЖЕ допоможуть
А ви пишите - ми чекали...
Чого чекали? святого нігде?

Тому
Німцям(корейцям) допомагали щоб захиститись від комуняк
Чехи/словаки/поляки/прибалти - звільнившись від опіки комуняк - відразу попросились в НАТО
Китай - це гарна картинка де всі бачать 400 млн які живуть краще ніж ми і ніхто не хоче бачити як 1 млрд живе ще в 19 столітті

А чого Ви хотіли від Заходу?
В НАТО населення не прагнуло , до ЄС відносилось скептично , на 10 році війни йдуть дебати про мову/віру агресора....
То чого Ви вирішили що в такий роздрай хтось БУДЕ вкладатись?
Цьому хтось це навіщо?
Експлуатувати українців як китайців чи африканців- не вийшло навіть в азірова з бандюковичем
а платити європейські зарплати напівсовкам - також не хочеться
budivelnik
Аватара пользователя
 
Сообщения: 29483
С нами с: 15.01.09
Благодарил (а): 307 раз.
Поблагодарили: 3077 раз.
 
 
1
1
  #<1 ... 1048410485104861048710488 ... 18367>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей + гостей: 2
Модераторы: Faceless, Ірина_, Модератор

Похожие темы

Темы
Ответы Просмотры Последнее
Напад США та Ізраїлю на Іран
won » Вс 22 мар, 2026 08:49
2 48598
Чт 14 май, 2026 05:16
shapo
0 50590
Пн 30 мар, 2026 21:42
buratinyo
36 360211
Чт 29 янв, 2026 09:53
Letusrock
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама