thenewepic написав:У мене не було б до вас питань, якби ви писали чесно "мені не важливо як закінчиться війна, капітуляцією чи ні, мені лише треба, щоб бойові дії хоч на короткий час спинилися, відкрили кордони і я міг виїхати. А після цього доля України і тих, хто залишиться там, мене не хвилює". Це теж позиція, хоч і егоїстична, але я її розумію і не засуджую. Не треба тільки лицемірити і соромитись такої позиції. Але ви і вам подібні не говорите прямо. Ви пишете щось на кшталт "треба давно почати переговори", "президенту вигідна війна", "нам пропонували хороші умови, а ми їх упустили", "влада збирається воювати до останнього українця" тощо. Не треба так.
а можете в таком самом стиле прокомментировать лозунг "сойтись по средине" и его поддержку 73% проголосовавших?
thenewepic написав: Чи ви сподіваєтесь на чарівний "авось", що на наступний день після капітуляції пуйло здохне, на росії настане бардак, вони від нас відчепляться і дадуть жити, як ми самі хочемо?
Про чарівний кірдик рашки від економічних, соціальних, національних, міжелітних проблем розповідають також в якості аргументації Перемоги. Надання нам 1000500 рокет та іншої зброї або виготовлення нами самими теж потехеньку переходить до розряду чарівних.
Тобто що то, що то - казіно. От тільки без рпв відбуваються руйнування, втрати та відток населення.
ЛАД написав:С мартом 2022, когда начались переговоры в Беларуси, сегодняшние условия для переговоров сравнивать сложно, ..Но по сравнению с 15 апреля, когда в Стамбуле был вчерне согласован проект договора, сегодня условия для переговоров, наверное, хуже. Условия Стамбула, если вам так хочется, можете называть капитуляцией, хотя это не так. Но сегодня условия любого договора точно будут не лучше, а почти наверняка хуже. Я, правда, не согласен с тем, что "президенту вигідна війна" и "нам пропонували хороші умови, а ми їх упустили". Хороших условий нам не предлагали никогда. Но, к сожалению, сегодня условия точно будут хуже.
Лад у своєму репертуарі. Як називається цей пропагандонський прийом, коли в одному тексті повтор одного наративу кілька разів?))) Тепер по суті. Умови Стамбулу - не капітуляція (ТМ Лад). Чорне - це біле. Виключно кацапська позиція. Однак, я хочу обсудити виділене. А саме, умови, в яких опинилася рф на цей час. -Її економіка майже в дупі, санкції, заморозка активів, ізоляція все ж відчутні, -людей на фронт імпортують (де свої поділися? чому своїх не вистачає?), -населення (особливо депресивних регіонів) вже "сите" війною по горло, бо мають зниклих/загинувших родичів через кожну хату; - населення маскви та пітера теж невдоволене війною, бо їх життя стало некомфортним через зміну відношення до кацапів за кордоном, особливо в ЄС, де вони звикли часто бувати, а також через проблеми придбання авто і брендових речей від компаній, які пішли з рф; -власної зброї і техніки не вистачає (тобто без Ірану і Півн.Кореї король голий), -у владі конфлікт, який невідомо чим закінчиться - світові лідери тиснуть щодо закінчення війни перемовинами на умовах збереження України (а як же капітуляція? за шо боролись? як видати умовні Авдіївки за перемогу?) Якось так. Отже, Ладівське "сегодня условия точно будут хуже" має свій нюанс - буде гірше для рф. Кидайте тапки, панове
_Mykola_ написав:+1 альтернативна точка зору на глобальні цілі, які намагається вирішити пу війною в Україні.
дело оказывается идёт к примирению https://youtu.be/BInihFSwrLU?si=2yJuzlCpoF86DHHA&t=1422 с месседжем что война надолго ни один блогер не наберет просмотров, а примирение это гарантированный кликбейт. Но только один Арестович об этом в курсе. Шольц, Макрон, Эрдоган дилетанты, ни о каком примирении не слышали.
Мир и был многополярным до 2022г, США сами стали сдавать позиции. Слабая реакция на Крым тому яркий пример. Мирового порядка нет, глобальный полицейский самоустранился. Только произошло это не вчера.
Для США выгоднее многополярность, чем кормить карманные диктатуры типа Украины. Арестович транслирует мнение русской пропаганды, "мир был однополярным, пришел путин и захватив 20% территории Украины сделал его многополярным". Не знаю какой должен быть IQ воспринимать эти бредни серьёзно. Украина не игрок на мировой арене. рф тоже не особо большой игрок. Но судьбу одно/многополярности решают именно они.
fler написав:Однак, я хочу обсудити виділене. А саме, умови, в яких опинилася рф на цей час. -Її економіка майже в дупі, санкції, заморозка активів, ізоляція все ж відчутні,
Наша економіка в не меншій дупі, без санкцій та заморозок. Якщо прибрати допомогу партнерів, то... "заробітної плати, пенсій не буде і продпайок, та бензин по талонам..." (ТМ, заступник Голови Верховного Суду)
fler написав:-людей на фронт імпортують (де свої поділися? чому своїх не вистачає?),
Нам вистачає? Бойові бригади реальна комплектація явно менше 85%... ("якщо мобілізувати ще 200 тис, до кінця року, то поповнимо до 85%Є (с) Слуги).
fler написав:-населення (особливо депресивних регіонів) вже "сите" війною по горло, бо мають зниклих/загинувших родичів через кожну хату;
Така ж ситуація і у наших селах, містечках, обласних центрах.
fler написав:- населення маскви та пітера теж невдоволене війною, бо їх життя стало некомфортним через зміну відношення до кацапів за кордоном, особливо в ЄС, де вони звикли часто бувати, а також через проблеми придбання авто і брендових речей від компаній, які пішли з рф;
Населення, Одеси, Харкова, Києва, Львова, напевно, в захваті від війни. Відношення до кацапів за кордоном, нормальне, навчаються, живуть, працюють. У "старій" Європі, навіть краще ніж наразі до українців. Дитина навчається у європейському ВУЗі, так каже, що намагається не говорити що з України, тому що їй часто соромно за те як ведуть себе українці.
fler написав:-власної зброї і техніки не вистачає (тобто без Ірану і Півн.Кореї король голий),
-власної зброї і техніки не вистачає (тобто без допомоги... король голий.)
fler написав:-у владі конфлікт, який невідомо чим закінчиться
-у владі і управлінні військом конфлікт, який невідомо чим закінчиться (з початку війни знято всіх комбригів крім одного!)
fler написав:- світові лідери тиснуть щодо закінчення війни перемовинами на умовах збереження України (а як же капітуляція? за шо боролись? як видати умовні Авдіївки за перемогу?) Якось так. Отже, Ладівське "сегодня условия точно будут хуже" має свій нюанс - буде гірше для рф. Кидайте тапки, панове
- світові лідери тиснуть щодо закінчення війни перемовинами, зменшуючи постачання озброєння. Кордони 91, 22 року, у риториці партнерів, та навіть і нашого верховного вже не на часі. Тапки?
_Mykola_ написав:+1 альтернативна точка зору на глобальні цілі, які намагається вирішити пу війною в Україні.
дело оказывается идёт к примирению https://youtu.be/BInihFSwrLU?si=2yJuzlCpoF86DHHA&t=1422 с месседжем что война надолго ни один блогер не наберет просмотров, а примирение это гарантированный кликбейт. Но только один Арестович об этом в курсе. Шольц, Макрон, Эрдоган дилетанты, ни о каком примирении не слышали.
Мир и был многополярным до 2022г, США сами стали сдавать позиции. Слабая реакция на Крым тому яркий пример. Мирового порядка нет, глобальный полицейский самоустранился. Только произошло это не вчера.
Для США выгоднее многополярность, чем кормить карманные диктатуры типа Украины. Арестович транслирует мнение русской пропаганды, "мир был однополярным, пришел путин и захватив 20% территории Украины сделал его многополярным". Не знаю какой должен быть IQ воспринимать эти бредни серьёзно. Украина не игрок на мировой арене. рф тоже не особо большой игрок. Но судьбу одно/многополярности решают именно они.
Арестович звісно ще той триндобол, але отак, як ви перекрутили, він не робив. Максимум, який відвів Арестович рфії - це те, що вона виступила отим тараном Сходу. Інструментом. Черговим ударом і сходинкою втрати однополярності Заходу.
І тим паче не лепоче щось про "Украина не игрок на мировой арене. рф тоже не особо большой игрок. Но судьбу одно/многополярности решают именно они."
detroytred написав:але отак, як ви перекрутили, він не робив. Максимум, який відвів Арестович рфії - це те, що вона виступила отим тараном Сходу. Інструментом.
Wirująświatła написав:Арестович транслирует мнение русской пропаганды, "мир был однополярным, пришел путин и захватив 20% территории Украины сделал его многополярным". Не знаю какой должен быть IQ воспринимать эти бредни серьёзно. Украина не игрок на мировой арене. рф тоже не особо большой игрок. Но судьбу одно/многополярности решают именно они.
Саміт БРІКС показав справжню "ізоляцію" і перспективи. Штати та Європа наразі виглядають трошки пообносівшимися і не здатними вивезти навіть нашу війну, хоча вона для них важлива як збереження статус кво у безпекових питаннях. Чи Ви також не погоджуєтесь з думкою, що раніше такого рівня співробітництва та зближення між країнами "осі зла" ніколи до того не було.