Напад росії і білорусі на Україну

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
  #<1 ... 1079510796107971079810799 ... 18356>
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:30

  Water писал(а):
  _Mykola_ писал(а):
  Water писал(а):Повістки в першу чергу надсилають тим, хто не платить податки – Шмигаль.
98% повісток, сформованих через Оберіг, направили людям, які не працюють або працюють неофіційно.
https://biz.liga.net/ua/all/all/novosti ... ky-shmyhal

Цікава інформація...
Тепер є детальна інформація щодо фінансового стану щодо кожного М1860 у Оберіга, і тепер наближені до прицільно можуть "продавати цеглину" або "парешать отсрочку" тим у кого є гроші.
Шикарний інструмент для корупції та рекету.
Браво. :mrgreen:

Можливо тільки дані Мінздоху, ну подивляться рівень ЗП і шо?

"прицільно можуть "продавати цеглину" або "парешать отсрочку" тим у кого є гроші."
_Mykola_
 
Сообщения: 5645
С нами с: 09.02.09
Благодарил (а): 689 раз.
Поблагодарили: 726 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:33

  Успіх писал(а):
  prodigy писал(а):може ще Успіху виплатять частину облігаціями?
Та їм вже й паперу на Успіха шкода буде!))
Успіх, вже як той мавр))
Успіх зробив свою справу - Успіх пішов... - став державі не потрібний.

Нє, нє, потрібний, тепер повинен:
-податки
-донати,
-волонтерство
...
ну як раніш казав, що на гражданкє будеш допомагати робити.
Сардельки котам та допомога сама себе не зробить. :mrgreen:
_Mykola_
 
Сообщения: 5645
С нами с: 09.02.09
Благодарил (а): 689 раз.
Поблагодарили: 726 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:34

  whois2010 писал(а):
  Water писал(а):
  Xenon писал(а):❗️Примусовий продаж українцям військових облігацій пропонує Гетманцев.

Так їх можливо зразу й продать.
Чи будуть окремі випуски без права продажу в продовж 50 років, як колись було при срср?

Схоже саме це і планується. І щомісячно розіграш холодильника "Бірюса" та а/м "Волга" за номерами облігацій.
Ні діди, ні батьки не розповідали, що комусь по облігаціях щось повернули.
З іншого боку, підтримую таке рішення. І збільшення в.збору. Але це треба було робити 2,5 роки тому ще.

Вернули. Не помню точно, когда. Чуть ли не в 80-х. Может быть, в самом конце 70-х.
ЛАД
2
 
Сообщения: 41216
С нами с: 31.08.10
Благодарил (а): 5391 раз.
Поблагодарили: 4882 раз.
 
 
2
2
6
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:37

Все по-чесному!©

  _Mykola_ писал(а):ну як раніш казав, що
Казав, якщо б мене держава сама звільнила, а не я мав сам пройти 100500 кіл пекла і звільнити себе сам!

Де є нормальна/законна демобілізація?


п.с.
Хвору дружину + двох дітей тимчасово безробітного Успіха - держава ж не забезпечить/не допоможе!
Последний раз редактировалось Успіх Чт 07 ноя, 2024 11:41, всего редактировалось 1 раз.
Успіх
Аватара пользователя
 
Сообщения: 8791
С нами с: 18.03.21
Благодарил (а): 299 раз.
Поблагодарили: 1011 раз.
 
 
4
8
1
5
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:37

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Water писал(а):Так їх можливо зразу й продать.
Чи будуть окремі випуски без права продажу в продовж 50 років, як колись було при срср?

  whois2010 писал(а):Ви словосполучення "примусовий продаж" побачили? На з/п дадуть сертифікат, за який зможете отримати 1,75 облігації в ощаді. З правом продажу державі у 2050 роц

Навіть якщо право продажу, то хто їх купить?
Дюрі-бачі
Аватара пользователя
 
Сообщения: 6475
С нами с: 29.07.22
Благодарил (а): 987 раз.
Поблагодарили: 694 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:44

  lapay писал(а):Та хто ж буде вирішувати, коли цей час остаточного виснаження настав - Зе, і накуя його чекати, щоб все просрати?

Во! Так в цьому весь корінець!
Хто і коли.

Хто? - Зе.
Але!
Коли дозріють пересічні і будуть фактично благати Зе, щоб він отак вирішив. Тоді Зе і вирішить за "проханнями трудящихся" (суспільства).
І ні на секунду раніше.
Тіко після тривалого гучного майже одноголосного прохання.

А поки всі прохають іншого...
Вголос.
Вголос прохають Ферарі.

Отут роль оппи б повинна бути.
Але ПАП-то не дурень...
Йому не пасивні обивателі потрібні, а підтримка активістів.
Тому ПАП вголос - за бюджетну Ферарі))
З надією, що Зе при реалізації знаходження внутрішніх резервів лусне...
А якщо Зе не лусне і дочекається прохань трудящихся, то ПАП теж в шоколаді. Борець... Могіканин.
detroytred
 
Сообщения: 25800
С нами с: 23.02.09
Благодарил (а): 2132 раз.
Поблагодарили: 3230 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:47

  d44 писал(а):
  ЛАД писал(а):Вы знаете, что "росію влаштовувало"? Шли переговоры. У каждой стороны свои требования и свои опасения. На то и переговоры, чтобы найти взаимоприемлемые компромиссы. Там есть ещё и целые статьи, которые Украина отказалась обсуждать, т.к. этих вопросов не было в "Стамбульском коммюнике", но это не привело к срыву переговоров. Не были согласованы и ограничения армии. Тоже очень существенный вопрос. Но никто не говорил, что это конец переговоров.
Ще хочу додати, що всі вважають ( або нам так підносять) що на перемовинах расія ну прям повинна була підписати капітуляцію, путіна потрібно було зачмирити та розкрутити на компенсації збитків, а расія не погодилася. Але фактично це були умови на яких вони погодилися би прекратити агресію, умови для України, двосторонні. А вже потім ( коли це було майже погоджено) тоді ставало питання про гарантії. Як по мені це великий шаг назад для расії - ЄС та спільні війскові гарантії з першими країнами світу. І пункт про спілне рішення у разі агресії, цілком нормальний. Не розумію, чого його зробили "цапом відбувайлом" А от як би "гаранти" погодилися на гарантії для України, то цілком логічним б була поява наступного пункту про дії у разі агресії проти України "гаранта". Але це вже інша історія, до якої не дішли. Чому? Я бачу так, що в цьому питанні від України нчіого не залежило і не вона вирішувала на що погоджуватися та чи вести перемовини далі.
Гадаю, щось такі залежало. Але, мабуть, сказали, що це капітуляція і пообіцяли міцну допомогу. До того ж не схотіли бути гарантами. Наші і повелися.
І "спільне рішення" все ж таки поганий варіант - якщо не має "спільного рішення", то жодна держава не може надати поміч?
ЛАД
2
 
Сообщения: 41216
С нами с: 31.08.10
Благодарил (а): 5391 раз.
Поблагодарили: 4882 раз.
 
 
2
2
6
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:47

  Успіх писал(а):
  _Mykola_ писал(а):ну як раніш казав, що
Казав, якщо б мене держава сама звільнила, а не я мав сам пройти 100500 кіл пекла і звільнити себе сам!

Де є нормальна/законна демобілізація?


п.с.
Хвору дружину + двох дітей тимчасово безробітного Успіха - держава ж не забезпечить/не допоможе!

"А так дішал, так дішал.." (с) :D
Вже цивільний, тепер впрягайся по повній у забезпечення армії, як розказував раніше і знецінював те що для тебе робили в тилу. Відмазки не катять. :mrgreen:
_Mykola_
 
Сообщения: 5645
С нами с: 09.02.09
Благодарил (а): 689 раз.
Поблагодарили: 726 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:48

Затягнути паски!)))

  whois2010 писал(а):Схоже саме це і планується. І щомісячно розіграш холодильника "Бірюса" та а/м "Волга" за номерами облігацій.
Ні діди, ні батьки не розповідали, що комусь по облігаціях щось повернули.
З іншого боку, підтримую таке рішення. І збільшення в.збору. Але це треба було робити 2,5 роки тому ще.

Треба було з першого дня повномасштабки заморозити ще й всі депо людей, а видавати їм лише відсотки!
І так до завершення війни! :lol:

А що? Давайте будемо чесними - на депо, як правило, лежать "зайві" кошти, без яких людина може обійтись! :lol:

А якщо у вас лежать на депо долярчики, то не так і страшно, що вони пролежать замороженими там декілька років, а що ви отримаєте по долародепо аж 1-2-2,5% прибутку :lol:

Зате - допомога державі!!! :mrgreen:
Успіх
Аватара пользователя
 
Сообщения: 8791
С нами с: 18.03.21
Благодарил (а): 299 раз.
Поблагодарили: 1011 раз.
 
 
4
8
1
5
Сообщение Добавлено: Чт 07 ноя, 2024 11:48

  _Mykola_ писал(а):
  whois2010 писал(а):
  Дюрі-бачі писал(а):Water щоб щось продати треба щоб хтось купив

Ви словосполучення "примусовий продаж" побачили? На з/п дадуть сертифікат, за який зможете отримати 1,75 облігації в ощаді. З правом продажу державі у 2050 році

ІМХО. Гетьманцева після того як потужна зе команда отримає копняка, треба притягнути до відповідальності за диверсії щодо підриву економіки та державного устрою. :mrgreen:

За сталіна бабуся вдова загиблого нашвидкоруч мобілізованого вчителя отримувала такі облігації замість зарплати, що стояло питання як вижити. Потім якась виплата значно пізніше була, але інфляція фактично знищила їх реальну вартість. гетьманцев сам не встидається по 10 млн. грн. вказувати річну аренду житла в Парижі для родини, а от після таких заявочок може цілком інтерес до всіх ОВДП просадити.
Ой+
Аватара пользователя
 
Сообщения: 7477
С нами с: 19.04.12
Благодарил (а): 113 раз.
Поблагодарили: 1208 раз.
 
 
2
6
  #<1 ... 1079510796107971079810799 ... 18356>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: Banderlog, ЛАД + гостей: 2
Модераторы: Faceless, Ірина_, Модератор

Похожие темы

Темы
Ответы Просмотры Последнее
Напад США та Ізраїлю на Іран
won » Вс 22 мар, 2026 08:49
2 47132
Чт 14 май, 2026 05:16
shapo
0 48808
Пн 30 мар, 2026 21:42
buratinyo
36 357728
Чт 29 янв, 2026 09:53
Letusrock
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама