Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Дуже правильна думка: навчіть телепнів жити. Може стануть жити нормально, як українці. Можливо дадуть більше грошей допомоги.
З вами солідарні всі члени Уряду Канади та всі губернатори провінцій Канади: вчора зібралися на екстрене засідання з приводу того, як навчити США та американців «правильно» жити. Канадці теж «американці», але вважають, що ті американці «інші американці», живуть «неправильно» і треба навчити їх жити.
akurt написав:Новини в царині освіти для молодих українців за кордоном
Один із наших студентів в Лаквілі (Італія), який за програмою подвійних дипломів завершив навчання влітку цього року, влаштувався в них асистентом в лабораторію, а тепер його взяли в аспірантуру під керівництвом одного із професорів. Найдивніше було коли професор написав листа мені, щоб я дав характеристику цьому студенту. Дивно було в цьому 2 речі: чому студент, коли його попросили назвати 3 вчених з університету, назвав і мене і чому серед цих трьох професор написав тільки мені, а не писав зав. кафедрі, яка писала студенту характеристику при вступі на програму подвійних дипломів...
Дівчина з Кривого Рогу. Працювала бухгалтером + знання англійської. Весною 2022 виїхала до Польщі, за пару місяців знайшла роботу фінансового контролера у міжнародній компанії. Вже й заміж встигла вийти за поляка. Ще одна знайома - юрист, без знання іноземних мов. Хоче виїхати, але не наважується, бо не знає що тут робити. Це щодо того, яка освіта буде універсальною та дозволить сходу працювати практично у будь-якій країні.
Суперові приклади! До речі, думаю ніхто не знає: в університетах Великої Британії є квоти на прийом на навчання українців. Я перепитав: безкоштовно. Інформацію отримав від нашої людини, яка працює викладачем тут: https://www.lincoln.ac.uk/ Говорив що іх університет приймає щорічно 5 студентів з українців. Кого то хвилює: вивчайте сайт там є розділ прийому.
Щодо позитивного досвіду пана Дюрі-бачі. Знаю дуже цікавий досвід про навчання нашого студента в одному з університетів США. Там діє те, що колись було в Україні: Студентське наукове товариство. Наш студент туди записався та почав працювати в лабораторії під керівництвом професора - світила з електрики та сонячних батарей. Той йому підказав корисну річ: на четвертому курсі, коли йде підготовка на бакалавра, візьми додатково на вчення ще декілька курсів, з переліку магістратури. Будеш менше байдикувати та танцювати з дівчатами, але потім подавай документи в магістратуру, ми то і зарахуємо ті дисципліни та деякі з четвертого курсу. Він зекономив 1/2 роки навчання та гроші за таку підготовку (здається близько 40 000$). Тобто підготовка в магістратурі зайняла 1 рік, а не 1,5 чи 2. Було дуже важко, але встиг захистити Магістерську роботу - не повірите - 31 серпня того року навчання. Здається, вже з 15 вересня почав працювати. Так що такі випадки і бувають, і корисні, і по грошах ефективні.
Gastarbaiter написав:Дівчина з Кривого Рогу. Працювала бухгалтером + знання англійської. Весною 2022 виїхала до Польщі, за пару місяців знайшла роботу фінансового контролера у міжнародній компанії. Вже й заміж встигла вийти за поляка. Ще одна знайома - юрист, без знання іноземних мов. Хоче виїхати, але не наважується, бо не знає що тут робити. Це щодо того, яка освіта буде універсальною та дозволить сходу працювати практично у будь-якій країні.
Ну різні бухгалтери є, є такі що ведуть 5 ФОпів чи якусь ТОВку, є які працюють в якихось міжнародних компаніях - скоріше всього Ваш випадок - вимоги дуже різні. З позиції середнього бухгалтера на мою думку щось знайти одразу нормальне за кордоном - малореально.
Так і з програмуванням - хтось розробляв все життя на 1С, ну і без англ. йому буде складно знайти щось поза Україною.
Gastarbaiter написав:Дівчина з Кривого Рогу. Працювала бухгалтером + знання англійської. Весною 2022 виїхала до Польщі, за пару місяців знайшла роботу фінансового контролера у міжнародній компанії. Вже й заміж встигла вийти за поляка. Ще одна знайома - юрист, без знання іноземних мов. Хоче виїхати, але не наважується, бо не знає що тут робити. Це щодо того, яка освіта буде універсальною та дозволить сходу працювати практично у будь-якій країні.
тобто бухгалтера рулять?
чи це окремі випадки? бо далеко не кожен бухгалтер може працювати фінконтролером (чи в цьому прикладі це був головбух?).
й з приводу будь-яка країна - у випадку що я знаю, головного бухгалтера не беруть навіть буккіпером без місцевої "корочки"... це в Канаді
akurt написав:Канадці теж «американці», але вважають, що ті американці «інші американці», живуть «неправильно» і треба навчити їх жити.
Недавно читав одного американця - так от він пише, що канадці - це бідні американці, тільки з цінами не нерухомість такими як в США .
Це правда. В Канаді зарплатня в 80 000$ на рік вважається дуже великою. На практиці: - в США зазвичай ви легко знайдете роботу на 20..22$ за годину. - в Канаді не факт, що знайдете роботу на 18,5 C$ за годину. Але 18,5 С$=13,2$.
Це для звичайних працівників. Головна різниця в оплаті праці кваліфікованих працівників: в США дуже не рідко родина має річний прибуток в 1 000 000$ (USD).
Ціни на нерухомість в Канаді були нижче по відношенню до американських до 2022 року і тому купували все підряд азіати. Різниця з американськими була в 2…4 рази. Це так занепокоїло Уряд Канади, що з 01.01.24 вступив в дію закон, який забороняє на 2 роки купівлю іноземцями нерухомості. Цікаво, що виключенням є українці.
Рівень цін вказують наші блогери, та мій досвід особистий. - в центрі Канади - а я ходив по вуличках Калгарі - роздивлявся - щось пристойне стартує від 400 000 С$. - на заході - Ванкувер - щось пристойне стартує від 1 400 000 С$.
Р.S. Ви вище писали, що не розумієте, як люди живуть в кредит. А ось так і живуть: знайшли приватну не нову оселю не в Ванкувері за 250 000C$. Терміново купили в кредит на 30 років з першим внеском в 5% і живуть по-людськи. Головне знати, яку частку зарплатні ти зможеш виділяти на оплату іпотеки. А для банка головне - знати твій credit score - він показує, чи вмієш ти планувати свої прибутки/витрати та вчасно повертати борги. Щодо останнього всіх привчили наганами з таким довгим дулом, як в кіно стилю Western.