Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1603616037160381603916040 ... 18209>
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 13:55

  fox767676 написав:
  trololo написав:ріст із 80 тис до 800 тис ЗСУ (хоча переговори фейкові, але цифри знакові) відбувся не тому, що трамп вплинув на пуйла. а тому, що ЗСУ ефективно вбивали 3,14*** із самого першого дня ПВ


нема росту до 800 тис, тільки у мареннях відірваених від реальності людей
так можно було і 2 млн прописати
є 600 тис, що означає часткову демобілізацію та деескалацію
ще питання чи демобілізують бандерлога


та і про 600 тис підтверждення від пед1ков не поступало. можливо вони його приймуть тільки разом зі здачею оборонних ліній, тому окремо нема сенсу обговорювати
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 13:55

  trololo написав:
  Banderlog написав:Наші дрони виробляються в китаї.


у вас дуже примітивне розуміння виробництва дронів.
китай може контролювати тільки поставки магнітів, все інше неможливо обмежити або є альтернативи

: а для чого йому щось обмежувати ?
Китай продає дрони як нам так росіянам.
Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5625
З нами з: 24.06.14
Подякував: 123 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:00

  Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба


я не задавався, вплив китаю значний і вони поки що цю карту не використовують по своїм причинам.
але.
доля матрасів незначна (в порівнянні із вампірами)
доля мавіків знижується (в порівнянні із фпв) і буде далі знижуватись я думаю. кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.
Востаннє редагувалось trololo в Сер 03 гру, 2025 14:02, всього редагувалось 1 раз.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:03

  trololo написав:
  _hunter написав: Но вопрос-то в том, что делать _сегодня_, максимум завтра ;)


ваші варіанти? прийняти "три пункти пуйла" і гарантовано просрать наступну фазу ескалації, мінімум до дніпра?

Там побачим що буде з наступною фазою. Мож вмре ішак чи падишах. Мож таки буде війна проти казахстану, або єс. Все легше ніж самим воювати. Та і просто пожити пару років без війни це вже не погано
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5625
З нами з: 24.06.14
Подякував: 123 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:04

  _hunter написав:Такое ощущение, что это он и есть :D


наприклад ви праві. на дискусії це як впливає? легше виправдовути злочини 3,14***?
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:05

  trololo написав:
  Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба

кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.

А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма :lol:
_hunter
 
Повідомлень: 12195
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:05

  Banderlog написав: Та і просто пожити пару років без війни це вже не погано


мабуть десь так нарід в 1922 році і думав. через 10 років їли своїх дітей під реготання кацапів. але не страшно, х... з не звір щоб заморити голодом 10 мільйонів в 21 столітті, просто заберуть діток в піонєр лагєрь, а через 10 років відправлять на європу із дроном в руках
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:07

  _hunter написав:
  trololo написав:
  Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба

кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.

А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма :lol:


а до чого тут комплектуючі? ви думали що мавіки в києві складають?
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:12

  trololo написав:
  _hunter написав:
  trololo написав:кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.

А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма :lol:


а до чого тут комплектуючі? ви думали що мавіки в києві складають?

При том: ок, закончился дешевый китайский ширпотреб на складах - собирайте местные "аналогов нет". Все ж просто :lol:
_hunter
 
Повідомлень: 12195
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Сер 03 гру, 2025 14:15

  _hunter написав: ок, закончился дешевый китайский ширпотреб на складах - собирайте местные "аналогов нет". Все ж просто :lol:


боже який ви недалекий..для початку зрозумійте, чим унікальний мавік, яка його роль на війні зараз, і чому його наразі важко замінити власними фпв або вампірами. потім продовжимо про залежність виробництва від китаю
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6500
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2720 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1603616037160381603916040 ... 18209>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 39908
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 40537
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 345380
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама