|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Сер 03 гру, 2025 13:55
fox767676 написав: trololo написав:ріст із 80 тис до 800 тис ЗСУ (хоча переговори фейкові, але цифри знакові) відбувся не тому, що трамп вплинув на пуйла. а тому, що ЗСУ ефективно вбивали 3,14*** із самого першого дня ПВ
нема росту до 800 тис, тільки у мареннях відірваених від реальності людей так можно було і 2 млн прописати є 600 тис, що означає часткову демобілізацію та деескалацію ще питання чи демобілізують бандерлога
та і про 600 тис підтверждення від пед1ков не поступало. можливо вони його приймуть тільки разом зі здачею оборонних ліній, тому окремо нема сенсу обговорювати
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 13:55
trololo написав: Banderlog написав:Наші дрони виробляються в китаї.
у вас дуже примітивне розуміння виробництва дронів. китай може контролювати тільки поставки магнітів, все інше неможливо обмежити або є альтернативи
: а для чого йому щось обмежувати ? Китай продає дрони як нам так росіянам. Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5625
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:00
Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба
я не задавався, вплив китаю значний і вони поки що цю карту не використовують по своїм причинам. але. доля матрасів незначна (в порівнянні із вампірами) доля мавіків знижується (в порівнянні із фпв) і буде далі знижуватись я думаю. кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.
Востаннє редагувалось trololo в Сер 03 гру, 2025 14:02, всього редагувалось 1 раз.
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:03
trololo написав: _hunter написав: Но вопрос-то в том, что делать _сегодня_, максимум завтра 
ваші варіанти? прийняти "три пункти пуйла" і гарантовано просрать наступну фазу ескалації, мінімум до дніпра?
Там побачим що буде з наступною фазою. Мож вмре ішак чи падишах. Мож таки буде війна проти казахстану, або єс. Все легше ніж самим воювати. Та і просто пожити пару років без війни це вже не погано
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 5625
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:04
_hunter написав:Такое ощущение, что это он и есть 
наприклад ви праві. на дискусії це як впливає? легше виправдовути злочини 3,14***?
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:05
trololo написав: Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба
кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.
А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма 
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 12195
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:05
Banderlog написав: Та і просто пожити пару років без війни це вже не погано
мабуть десь так нарід в 1922 році і думав. через 10 років їли своїх дітей під реготання кацапів. але не страшно, х... з не звір щоб заморити голодом 10 мільйонів в 21 столітті, просто заберуть діток в піонєр лагєрь, а через 10 років відправлять на європу із дроном в руках
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:07
_hunter написав: trololo написав: Banderlog написав: Ми воюєм ідентичними моделями мавіків і матрікс. Так шо задаватись не треба
кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.
А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма 
а до чого тут комплектуючі? ви думали що мавіки в києві складають?
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:12
trololo написав: _hunter написав: trololo написав:кажуть що на 3Т дефіцит давно і у всіх. а четвірок мало, нема прошивок, дорого і т.д.
А как же так вышло - кто-то буквально на прошлой странице писал, что поставщиков комплектующих - просто тьма 
а до чого тут комплектуючі? ви думали що мавіки в києві складають?
При том: ок, закончился дешевый китайский ширпотреб на складах - собирайте местные "аналогов нет". Все ж просто 
-
_hunter
-
-
- Повідомлень: 12195
- З нами з: 22.03.15
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Сер 03 гру, 2025 14:15
_hunter написав: ок, закончился дешевый китайский ширпотреб на складах - собирайте местные "аналогов нет". Все ж просто 
боже який ви недалекий..для початку зрозумійте, чим унікальний мавік, яка його роль на війні зараз, і чому його наразі важко замінити власними фпв або вампірами. потім продовжимо про залежність виробництва від китаю
-
trololo
-
-
- Повідомлень: 6500
- З нами з: 16.10.14
- Подякував: 2720 раз.
- Подякували: 1429 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Faceless, Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
39908 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
40537 |
|
|
|
36 |
345380 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|