|
|
Re: За що ми любимо Інвестора_К?Головне щоб було гарне продовження шоу «падіння євро і міфу про «величність» 😅😅
Добре, що ми пишемо правду.
Я не відмовляюся від покупки євро. Було. Правда. Сам написав. Хотаб не заперечує, що сама себе налайкав до статуса найкращого форумчанина 2025.
|
|