|
Ринок ОВДП |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
Додано: П'ят 26 чер, 2026 10:37
klug написав:Прихват сьогодні списав гроші за ОВДП о 06:55, це комусь не спалося і для нього НБУ спеціально відкрив депозитарій?
Це тільки гроші у вас забрали - ОВДП зарахують після обіду або навіть ввечері))) щоб забрати гроші депозитарій не потрібен
-
SAndriy1
-
-
- Повідомлень: 1090
- З нами з: 17.01.15
- Подякував: 418 раз.
- Подякували: 460 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:09
ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...
-
1finanсier
-
-
- Повідомлень: 1186
- З нами з: 02.09.19
- Подякував: 395 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 11:48
Колеги, а в ОТП дієвий КЛ? Є якісь нюанси?
-
la9
-
-
- Повідомлень: 2812
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 564 раз.
- Подякували: 103 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 12:40
andrey_spec написав:Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття, в мене КДВ. Тому що є обгрунтований негатив до купівлі ОВДП через Приват, який полягає в тому, що надання детальних даних по рахункам по ЦП в Приваті вручну, а це довго і дорого. І те, що банк встановлює підвищену комісію, щоб заважати мені користуватися власними коштами, мене не влаштовує.
Як варіант можна оформити картку Універсальну, і чим більший буде КЛ тим менше звертатимете увагу на всі їхні комісії
-
angra
-
-
- Повідомлень: 337
- З нами з: 21.02.11
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 27 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 13:17
1finanсier написав:ICU бідний, такий перетружений, що мою операцію з продажу їм ОВДП, здійснену сьогодні о 7й годині ранку до сих пір не може обробити, а це значить в перший потяг на вивід коштів не встигну. Не те щоб кошти прям терміново на пару годин раніше потрібні, але все одно, їх повільність дивує, якщо не сказати жорсткіше...
В старому додатку все працювало автоматично, у новому - вручну вивантажують дані тричі на добу, щось проводять, щось гублять з першого разу. Я роблю операцію і пишу у підтримку - так досягаю результату 
-
SAndriy1
-
-
- Повідомлень: 1090
- З нами з: 17.01.15
- Подякував: 418 раз.
- Подякували: 460 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 14:42
andrey_spec написав: Варто з принципу, нехай розвозять готівку по банкоматам, це Привату буде коштувати приблизно 0,5 % суми зняття.
Можна ще й знімати в неприватівських, приват їм за це теж якусь копійку має ж платити.
-
alibob
-
-
- Повідомлень: 835
- З нами з: 31.01.18
- Подякував: 169 раз.
- Подякували: 89 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 26 чер, 2026 20:09
[quote="5965836:VASH"][quote="5965835:mogicanin1986"][quote="5965792:VASH"]Щодо Портмоне, сподівався, що після введення комісії (0.15%) знімуться обмеження 29999грн/місяць – виявилося даремно. Спробував прогнати пробні суми на поповнення рахунку в ІКУ через Портмоне із декількох банків. Виявилося що, наприклад, Альянс платіж проводить, але без попередження виявляється, що код МСС 6211 та стягнуто 4% комісії. Особисто вперше стикаюся щоб банк брав комісію за операції де Отримувач PRTMN *OBLIGAISONS. У яких банках ще так?[/quote] Коміс є в багатьох банках за купівлю ОВДП за кредитні, неважливо чи через Дію чи через Портмоне,чи купували за свої?[/quote] Та наче раніше купував через Портмоне без комісії також й за кредитні. Саме неприємне, як на мене, що не бачиш наявність комісії при самому платежі.[/quote] Так нещодавно Портмоне ввів коміс за поповнення 0,15% з кредитних точно
-
mogicanin1986
-
-
- Повідомлень: 399
- З нами з: 06.12.19
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 чер, 2026 22:31
mogicanin1986 написав:Так нещодавно Портмоне ввів коміс за поповнення 0,15% з кредитних точно
За введення комісії у 0.15% за поповнення через Портмоне знаю, а от стягнення Альянс банком 4% комісії без попередження за поповнення через Портмоне стало неприємним сюрпризом (добре що зробив пробне на маленькій сумі грошей). Взагалі, як на мене, поповнення через Портмоне після введення місячних обмежень досить непередбачуване. У мене мали місце випадки коли: не пропускало платіж із карткового рахунку по якому не було платежів значно більше місяця, а після поступового зниження суми переказу на якомусь етапі пропускало; коли останній платіж був 30 числа попереднього місяця, а не пропускало 31 числа наступного; коли не проходили коди підтвердження по окремим банкам; тощо.
-
VASH
-
-
- Повідомлень: 894
- З нами з: 26.10.09
- Подякував: 170 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
56461 |
|
|
|
0 |
53681 |
Пон 28 кві, 2025 22:38 dan74
|
|
|
3 |
61280 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|