Южаніна: кожен силовик має повоювати

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 156157158159160>
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 12:43

hxbbgaf

Думаю, такі як ти все ж таки більш потрібні на фронті, але ти теж не там


А я думаю що потрібні такі як ти. Щоб «офіцерам було ким командувати».
Тобі хочеться щоб офіцери не командували , а стали замість тебе. Але принцип побудови резерву армії (яким є і ти, і я) такий що я маю тобою командувати. Але чому ти не прийшов щоб я командував, га? В чому справа?


Менти будуть забирати в людей квартири і машини


На Трої заберуть?
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 27 чер, 2026 13:23, всього редагувалось 2 разів.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19473
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 13:17

  hxbbgaf написав:Менти будуть забирати в людей квартири і машини

Цей чувак - хайпожер. 0 правди. А силовики і раніше могли віджати будь-що.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10720
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1551 раз.
Подякували: 1968 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 17:49

Re: Южаніна: кожен силовик має повоювати

hxbbgaf написав:Менти будуть забирати в людей квартири і машини
Черговий клоун називає законом те, що є тільки законопроєктом, не вказавши навіть номер законопроєкту. Не кажучи вже про те, що навигадував. А ви тільки підтверджуєте свій образ споживача отакого лайна
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37899
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 17:51

Re: Южаніна: кожен силовик має повоювати

BIGor написав:А силовики і раніше могли віджати будь-що.

Прям будь-що навіть прокурори не можуть віджати, а типовий силовик - низькооплачувана нікчема з комплексом неповноцінності
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37899
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 20:13

Був номер, я раніше викладав відео, це не тільки він говорив, що хочуть надати право ментам виявляти "зайве" майно в людей.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 20:18

  Hotab написав:hxbbgaf

Думаю, такі як ти все ж таки більш потрібні на фронті, але ти теж не там


А я думаю що потрібні такі як ти. Щоб «офіцерам було ким командувати».
Тобі хочеться щоб офіцери не командували , а стали замість тебе. Але принцип побудови резерву армії (яким є і ти, і я) такий що я маю тобою командувати. Але чому ти не прийшов щоб я командував, га? В чому справа?

На Трої заберуть?

Цю систему треба змінювати, бо в країні мільйон офіцерів, а на фронті воюють 200 тис., а Гончаренко, взагалі, каже про 100 людей взагалі. Хоч всіх хворих з лікарень повитягай, все одно їх стільки не буде, щоб ними командував мільйон офіцерів. Коли їх стільки наклепали і написали їм у ваєнніку, куди явитись у випадку війни, був розрахунок на те, що вони прийдуть і будуть не качати права і не відправляти замість себе хворих, а робити те, що треба, тримати зброю їх теж вчили. В Чорнобилі ж не казали нехай салаги гребуть пісок а всі офіцери або командувати і давати їм пінка, або жити свої найкраще життя подалі
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 20:21

Влада доводить ситуацію до краю


hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 20:31

hxbbgaf

бо в країні мільйон офіцерів,


Так а НЕофіцерів скільки ? 😅
Коли до офіцерів прийдуть НЕофіцери, яких десятки мільйонів? 😅
Ти коли збираєшся прийти?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19473
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 21:07

  Hotab написав:hxbbgaf

бо в країні мільйон офіцерів,


Так а НЕофіцерів скільки ? 😅
Коли до офіцерів прийдуть НЕофіцери, яких десятки мільйонів? 😅
Ти коли збираєшся прийти?

Де ти взяв десятки мільйонів? Навіть влада казала про 2 млн. "ухилянтів", половина з яких закордоном, а половина хворі.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 21:09

hxbbgaf

Де ти взяв десятки мільйонів?


Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів».
«Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19473
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
  #<1 ... 156157158159160>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама