|
Южаніна: кожен силовик має повоювати |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Додано: Суб 27 чер, 2026 12:43
hxbbgaf Думаю, такі як ти все ж таки більш потрібні на фронті, але ти теж не там
А я думаю що потрібні такі як ти. Щоб «офіцерам було ким командувати». Тобі хочеться щоб офіцери не командували , а стали замість тебе. Але принцип побудови резерву армії (яким є і ти, і я) такий що я маю тобою командувати. Але чому ти не прийшов щоб я командував, га? В чому справа? Менти будуть забирати в людей квартири і машини
На Трої заберуть?
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 27 чер, 2026 13:23, всього редагувалось 2 разів.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19466
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2634 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Суб 27 чер, 2026 13:17
hxbbgaf написав:Менти будуть забирати в людей квартири і машини
Цей чувак - хайпожер. 0 правди. А силовики і раніше могли віджати будь-що.
-
BIGor
-
-
- Повідомлень: 10718
- З нами з: 19.09.10
- Подякував: 1545 раз.
- Подякували: 1965 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Суб 27 чер, 2026 17:49
hxbbgaf написав:Менти будуть забирати в людей квартири і машини
Черговий клоун називає законом те, що є тільки законопроєктом, не вказавши навіть номер законопроєкту. Не кажучи вже про те, що навигадував. А ви тільки підтверджуєте свій образ споживача отакого лайна
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37872
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Суб 27 чер, 2026 17:51
BIGor написав:А силовики і раніше могли віджати будь-що.
Прям будь-що навіть прокурори не можуть віджати, а типовий силовик - низькооплачувана нікчема з комплексом неповноцінності
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37872
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Суб 27 чер, 2026 20:13
Був номер, я раніше викладав відео, це не тільки він говорив, що хочуть надати право ментам виявляти "зайве" майно в людей.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23492
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 27 чер, 2026 20:18
Hotab написав:hxbbgaf Думаю, такі як ти все ж таки більш потрібні на фронті, але ти теж не там
А я думаю що потрібні такі як ти. Щоб «офіцерам було ким командувати». Тобі хочеться щоб офіцери не командували , а стали замість тебе. Але принцип побудови резерву армії (яким є і ти, і я) такий що я маю тобою командувати. Але чому ти не прийшов щоб я командував, га? В чому справа? На Трої заберуть?
Цю систему треба змінювати, бо в країні мільйон офіцерів, а на фронті воюють 200 тис., а Гончаренко, взагалі, каже про 100 людей взагалі. Хоч всіх хворих з лікарень повитягай, все одно їх стільки не буде, щоб ними командував мільйон офіцерів. Коли їх стільки наклепали і написали їм у ваєнніку, куди явитись у випадку війни, був розрахунок на те, що вони прийдуть і будуть не качати права і не відправляти замість себе хворих, а робити те, що треба, тримати зброю їх теж вчили. В Чорнобилі ж не казали нехай салаги гребуть пісок а всі офіцери або командувати і давати їм пінка, або жити свої найкраще життя подалі
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23492
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 27 чер, 2026 20:21
Влада доводить ситуацію до краю
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23492
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 27 чер, 2026 20:31
hxbbgaf бо в країні мільйон офіцерів,
Так а НЕофіцерів скільки ? 😅 Коли до офіцерів прийдуть НЕофіцери, яких десятки мільйонів? 😅 Ти коли збираєшся прийти?
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19466
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2634 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Суб 27 чер, 2026 21:07
Hotab написав:hxbbgaf бо в країні мільйон офіцерів,
Так а НЕофіцерів скільки ? 😅 Коли до офіцерів прийдуть НЕофіцери, яких десятки мільйонів? 😅 Ти коли збираєшся прийти?
Де ти взяв десятки мільйонів? Навіть влада казала про 2 млн. "ухилянтів", половина з яких закордоном, а половина хворі.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23492
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 27 чер, 2026 21:09
hxbbgaf Де ти взяв десятки мільйонів?
Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів». «Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19466
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2634 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|