Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 34023403340434053406>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:20

Re: Еміграція, заробітчанство

  budivelnik написав:Але сьогоднішній ріст інвестицій в ШІ зумовлений дивним круговоротом грошей
Нвідіа купила акції Гугль на 500 млрд , Гугль замовив в Нвідіа на 500 млрд плат для функціонування ШІ.....
Памятаючи що в мікропроцесорах в собівартості продукції максимальну частку займає розробка, то виходить що ДВІ компанії ЗБІЛЬШИЛИ свою капіталізацію на 500 млрд кожна витративши при цьому максимум 50 млрд на виготовлення процесорів(собівартість виготовлення)

А я це бачу як "влада надрукувала і роздала гроші бідним, а багаті тепер їх відбирають"
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:23

  BIGor написав:
  Water написав:
  Дюрі-бачі написав:Треба будувати нормальну соціальну державу, найкраще, але далеко не ідеально, це ходить в Данії/Норвегії/Швеції/Швейцарії...

А що там в Данії/Норвегії/Швеції/Швейцарії, безкоштовно сир з рибою роздають?

Там податки що капець, для середнього класу точно. Все дорого. Тому ІТ-інженери, наприклад, стараються обходити стороною ці "соціальні" країни.

Зараз в Західній Європі взагалі дивна ситуація назріває - молоде покоління має менші доходи з праці, ніж пенсіонери (а вони живуть дуже довго на пенсії). При тому, що молодь ще має платити за житло лендлордам або корпораціям.

Чувачок на пiдприемництвi заробив 54 кiлоевро за рiк,i все в нього було добре поки в нього з тих грошей повираховуввли аж по 700-800€ на мicяць кранкенгельд не рахуючи всьог iншого.Тепер тiкае з Нiмеччини гублячи тапки
https://youtu.be/NVfqOvQG-aA?si=cYO6qng8abK3AuHh
Bolt
 
Повідомлень: 3961
З нами з: 09.11.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 316 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:37

  Дюрі-бачі написав:
  Water написав:Ну а інші- Німеччина, Австрія, Швейцарія, Японія, не можуть собі дозволить, чи не хочуть?

Раніше не хотіли, а зараз, особливо після 2008, вже не можуть

Тобто, умовний японець, німець, швейцарець, австрієць не можуть собі дозволити і живуть в оренді, а лаборант, бібліотекар, поштар, вихователь на мінімалці- без питань живуть у власному житлі.
Water
 
Повідомлень: 4397
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:39

З своїм уставом в чужий монастир?

  Bolt написав:Чувачок на пiдприемництвi заробив 54 кiлоевро за рiк,i все в нього було добре поки в нього з тих грошей повираховуввли аж по 700-800€ на мicяць кранкенгельд не рахуючи всьог iншого.Тепер тiкае з Нiмеччини гублячи тапки
https://youtu.be/NVfqOvQG-aA?si=cYO6qng8abK3AuHh

А що сталось?
З своїм уставом в чужий монастир?
Вирішив зрізати кути як в неньці?
Сома не можна ловити в міському ставі?
Востаннє редагувалось flyman в Нед 28 чер, 2026 17:41, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43159
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2896 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:39

  Дюрі-бачі написав:Faceless Почитайте детальніше, хоч дослідження і старе (бо після Ковіду все значно гірше). Для топ менеджерів (1% найвищих ЗП) ріст доходів +138%, як і продуктивність праці, а для всіх решти працівників (90% найнижчих зарплат) +15% за 40 років.

Ну ТОП менеджерів набагато менше 1%, тож не треба 1% найвищих ЗП називати топменеджментом. Доречі це теж наймані працівники, а не власники.
На слабкі моменти того дослідження я вже вказав - порівняння не надто співвідносних даних. Ну і висновки, які ви робите- не відповідають реальним висновкам статті, бо у вас на то власна інтерпретація.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37897
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:40

Re: Еміграція, заробітчанство

  Water написав:а лаборант, бібліотекар, поштар, вихователь на мінімалці- без питань живуть у власному житлі.

в 99% це житло - спадок совка, отримане до 2008 року.
Треба порівнювати все по одній базі

Faceless ну наведіть інші дослідження, які протирічать моїм висновкам, що "бідні бідніють, а багаті - багатіють, а політика держави ненульової інфляції сприяє цьому"
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 17:56, всього редагувалось 3 разів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 17:52

  Дюрі-бачі написав:
  Water написав:а лаборант, бібліотекар, поштар, вихователь на мінімалці- без питань живуть у власному житлі.

в 99% це житло - спадок совка, отримане до 2008 року.
Треба порівнювати все по одній базі

Перепрошую, статистику зводити це довго, запитав аішку.
Загальний житловий фонд України оцінюється у приблизно 1000 млн м². За останні 20 років в експлуатацію було введено близько 175-180 млн м². Це означає, що нове житло становить приблизно 17-18% від поточного фонду країни, проте понад 80% житла залишається збудованим до 1990 року

Тобто наразі житла, що побудоване вже в незалежній Україні, майже п'ята частина і 99% "спадку совка" - це теж міф
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37897
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 18:00

Faceless і чим наявності 20% нового житла протирічить тому, що 99% житла у власності тих, хто має маленькі зарплати, це совкове житло, а не новобудова?
От ті ж ІТ-шники чи ТЦК-шники скуповують новобудови.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 18:11

  Faceless написав:
  Сибарит написав:
  Дюрі-бачі написав:основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)

Настоящее богатство определяется не суммой на счетах, а размером долгов.
Просто в долги нужно влазить правильно.

Ідеальне фінансове планування - то чек гробарю, який не буде прийнятий банком

таке собі планування - прийдуть родичі на могілку - а там вже хтось інший похоронений :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13386
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 18:16

Re: Еміграція, заробітчанство

  Дюрі-бачі написав:От ті ж ІТ-шники чи ТЦК-шники скуповують новобудови

Ну тцк до 22 були взагалі ніхто, тож в цих 20% вони навряд встигли сильно засвітитись
ІТ в Україні немає стільки, та й не видно по новобудовам такої їх концентрації навіть серед орендарів, не тільки власників.
Тож це чергові міфи
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37897
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
  #<1 ... 34023403340434053406>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Shaman і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама