|
В Киеве запретили размещать МАФы в местах скопления людей |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 27 січ, 2012 11:44
Пропонуємо до обговорення:
Вчера, 26 января, Киевский городской совет принял решение, в соответствии с которым ни один МАФ не должен находиться ближе чем 20 метров от станции метро и остановки общественного транспорта...
Дивися повний текст В Киеве запретили размещать МАФы в местах скопления людей.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101019
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 27 січ, 2012 11:52
Интерестно, в выходах из метро запретили?. В часы пик это реальная проблема: 1/3 перхода занимают киоски, 1/3 лоточники. А на оставшейся 1/3 пытаюся протиснуться два встречных потока людей. При этом надо понимать, что ширина выхода проектировалась по нормам, которы бы предусматривали сужение ширины на 2/3. Ох эта жадность метрополитенщиков! Это до первого серьезного ЧП!
-
oleg49
-
-
- Повідомлень: 477
- З нами з: 22.10.10
- Подякував: 84 раз.
- Подякували: 239 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
1
Додано: П'ят 27 січ, 2012 12:05
Я поддерживаю. В часы пик они представляют большое неудобство, да и выглядят они не эстетично.
-
AG_S
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
967 |
|
|
|
2 |
16467 |
|
|
|
3 |
9277 |
Суб 13 гру, 2025 12:24 BIGor
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|