Київські таксисти не збираються підвищувати ціни, хоча про це активно говорять ЗМІ...
Дивися повний текст Офіційно: київські таксі не будуть піднімати ціни (АУДІО).
|
|
Офіційно: київські таксі не будуть піднімати ціни (АУДІО)Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Офіційно: київські таксі не будуть піднімати ціни (АУДІО). а вот я очень поодеживаю эти иницитивы
и требования к авто быть не старше 10 лет и иметь 4 двери очень даже оправданно (с точки зрения безопасности) я вообще бы запретил использовать на дорогах авто старше 10 лет
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||