Колесников роз'яснив ситуацію зі скасуванням нічних поїздів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 19:56

Вот мы максимально и учли эти интересы. Даже вернули три четверти поездов, которые УЗ планировала отменить. Это и 191-й поезд Киев-Львов...

Минуточку, детализируем. Пересесть на хюндаи пассажира заставляют именно лишением альтернативы:
"91/92-ий потяг, який повернули на численні скарги (тепер він зветься 191/192) значно подорожчав. Якщо до його скасування купе коштувало 170 гривень, то після повернення потягу у п'ятницю його ціна складає 256 грн (п'ятниця і неділя - найдорожчі згідно із запровадженої залізницею диференціацією цін)"
...
між столицею і Харковом замість колишніх 12-ти щоденних рейсів з Києва є лише п'ять – два з них Хюндаї, два нічних (один з них правда не зручний, бо відправляється о 3-тій ночі) і один денний - Луганський
як розуміти постійні заяви УЗ про альтернативу: "Пасажирам буде надане право вибору пересування, враховуючи традиційні нічні поїзди та новий рухомий склад денних швидкісних експресів. Таким чином жодного примусу чи нав'язування у виборі часу поїздки та швидкості пересування пасажири залізниці не матимуть".
...
Промоніторивши наявність місць на Хюндай на найближчий тиждень, з понеділка 28 травня по неділю 3 травня, у два напрямки - "Львів-Київ" і "Київ-Львів" - бачимо картину: станом на вечір 27 травня на тиждень продано в середньому 10-15% місць в другий клас.
В перший клас кількість проданих місць на один рейс рахуються на пальцях однієї руки.
А що буде далі? Адже Хюндаїв ставатиме все більше, а зараз навіть на три електрички пасажирів не вистачає. А тим часом Укрзалізниці треба повертати за них кредит корейському банку. З 27 травня УЗ запустила лише три Хюндаї. Решта станом на 18 травня ще були на випробовуваннях. Ще чотири електрички запустять до кінця року. Загалом їх буде десять.
Коли уряд та УЗ реалізують свій глобальний план – ким вони наповнюватимуть ці вагони з місцями вартістю 250-600 гривень?


Судячи з різниці у попиті на Львівському та Харківському напрямках, в УЗ є один простий вихід – позбавити українців альтернативи, дешевших нічних потягів, як це фактично зроблено у випадку з Харковом.
Адже який сенс запускати два додаткових Хюндаї на Львів, якщо потенційні його клієнти сконцентрувалися у недешевому, але зручному своїм графіком та м'якими полицями 91/92 потязі. Хіба його таки згодом прибрати.
Цей спосіб обрала УЗ з самого початку
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/28/6965454/


Посадити всю Україну: сюрпризи від Хюндаю та перспективи швидкісного руху в Україні
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/05/21/6964942/

Привет Боре-прохюндаю от пассажиров первого экспресса. Репортаж
http://blogs.pravda.com.ua/authors/shri ... 37e9999e2/
IIS
 
Повідомлень: 1215
З нами з: 07.02.09
Подякував: 3304 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 20:24

Уже надоело вранье этого гниды - недавно создано СП Крюкова с белорусами, там стоимость вагона (купе) будет 900 тыс.уе. Вчера этот хрюндик заявил, что на наши стандартные поезда вагоны стоят 2 ляма. Врет и не краснеет.
РАТАН
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2160
З нами з: 25.01.07
Подякував: 150 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 20:59

IIS

До Києва ще якось з Харкова доїзхати можна, а от на Західну Україні - майже ніяк. Один потяг до Львова, який йде через Шепетівку та Здолбунів, а до Тернополя чи Хмельницька - зась! Про Станіслав чи Ужгород вже казати нічого :evil:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 21:30

rokannon
Проблемы индейцев шерифа не волнуют (с)
- где-то так. Более того, сильно раздражают.
Сами же "высокоталантливые семьи" (tm) перемещаются если не в бронированных(подальше от любви народной) мерсах, то чартером. На худой конец - вертолетом (зря, что ли, площадок понастроили). Но в любом случае, - за счет того, кого обдирают в электричке, гордо названной "Rapid-ом"
IIS
 
Повідомлень: 1215
З нами з: 07.02.09
Подякував: 3304 раз.
Подякували: 306 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 22:22

так, виходить, це ще одне покращення... а я й не одразу зрозумів..
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 29 тра, 2012 23:26

  yuniverse написав:

Нужно было жестко сделать: сразу цена 500 грн, без промежуточных остановок, если поезд не заполняется, билеты распространять всем, кто вступил в ПР.



А вот это правильно. А кто не хочет вступать так по хлебальнику ему съездить.
А вообще ловко Колесо на Профессора стрелки перевел.
Журналист
 
Заблокований
Повідомлень: 576
З нами з: 25.10.08
Подякував: 11 раз.
Подякували: 262 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1049
Переглянути останнє повідомлення
Чет 20 лис, 2025 12:40
a_pokalchuk
4 2371
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 тра, 2024 15:34
maniachello
1 700
Переглянути останнє повідомлення
Чет 08 лют, 2024 09:31
vbzyma
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама