Північна Корея оголосила себе ядерною державою

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 30 тра, 2012 23:27

Північна Корея оголосила себе ядерною державою

Пропонуємо до обговорення:
Ці зміни покликані підкреслити, що володіння ядерною зброєю, як і раніше, є головною картою в дипломатичній грі Північної Кореї і за нової адміністрації США

Дивися повний текст Північна Корея оголосила себе ядерною державою.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101007
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 тра, 2012 23:27

Ну ядерное оружие было самым главным дипломатическим инструментом США против Японии. И очень эфективным кстати, так что нельзя винить Северную Корею.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 03:45

конечно нельзя винить. А тем более, после Югославии, Ирака....Ливии
Страшно вот только, что мировой жандарм ускоряет космическую ядерную программу. Вот бы, блин, если бы китайцы, японцы и русские вынесли свои резервы к оплате.. и даже не жаль всех савецких алленей в зелени
Сергей Малина
 
Заблокований
Повідомлень: 1748
З нами з: 06.01.09
Подякував: 2364 раз.
Подякували: 383 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 09:53

Re: Північна Корея оголосила себе ядерною державою

  Сергей Малина написав:Вот бы, блин, если бы китайцы, японцы и русские вынесли свои резервы к оплате


А потом?
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 10:42

  Изя Гуд написав:
  Сергей Малина написав:Вот бы, блин, если бы китайцы, японцы и русские вынесли свои резервы к оплате

А потом?

а шо потом?
потом не будет резервов :mrgreen:
товарищ очень мудро предложил от них избавится :mrgreen:
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 11:57

Интересно, а когда КНДР объявит себя государством, свободным от голода и людоедства?
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 12:05

Re: Північна Корея оголосила себе ядерною державою

  Jorj написав:Интересно, а когда КНДР объявит себя государством, свободным от голода и людоедства?


Оно может объявлять себя таковым хоть и каждый день.
Изя Гуд
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1364
Переглянути останнє повідомлення
Пон 06 жов, 2025 12:36
finuser480
4 1353
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 11:23
keyz
4 1739
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 вер, 2023 00:58
alter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама