В українських банках черговий відтік депозитів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 03:21

Аналогичная ситуация была в мае прошлого года.
Народ готовится к отпускам и делает ремонты
aleksmih
 
Повідомлень: 98
З нами з: 26.04.09
Подякував: 47 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 12:45

Сергей Малина Лохи тримають гроші (не важливо в якій валюті) в матрасах з 2008 року, дивлячись, як їх поступово з"їдає інфляція і молячись щоденно Богу, щоб вдень, коли вони на роботі, не заліз злодюга в хату :D
Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 12:48

  serg_sk написав:Сергей Малина Лохи тримають гроші (не важливо в якій валюті) в матрасах з 2008 року, дивлячись, як їх поступово з"їдає інфляція і молячись щоденно Богу, щоб вдень, коли вони на роботі, не заліз злодюга в хату :D
Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази


Люби ближнего своего как самого себя....
gontar
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 14:01

  serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази

А ще розумніші поклали в банк ще при СРСР та досі тримають, та рахують у скількі разів збільшилася початкова сума :D
2001
 
Повідомлень: 1263
З нами з: 28.10.08
Подякував: 78 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 14:07

  2001 написав:
  serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази

А ще розумніші поклали в банк ще при СРСР і досі тримають :D



— Где же спрятаны?
— У тетки моей, Пороховниковой, на Пречистенке...
— А! Это... постойте... это у Клавдии Ильиничны, что ли?
— Да.
— Ах да, да, да, да! Маленький особнячок? Напротив еще палисадничек? Как же, знаю, знаю! А куда ж вы их там засунули?
— В погребе, в коробке из-под Эйнема...
Артист всплеснул руками.
— Видали вы что-нибудь подобное? — вскричал он огорченно. — Да ведь они ж там заплесневеют, отсыреют! Ну мыслимо ли таким людям доверить валюту? А? Чисто как дети, ей-богу!
Канавкин и сам понял, что нагрубил и проштрафился, и повесил свою хохлатую голову.
— Деньги, — продолжал артист, — должны храниться в госбанке, в специальных сухих и хорошо охраняемых помещениях, а отнюдь не в теткином погребе, где их могут, в частности, попортить крысы! Право, стыдно, Канавкин! Ведь вы же взрослый человек.
gontar
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 15:03

Re: В українських банках черговий відтік депозитів

Сегодня два часа назад Эрик Найман в телефонном разговоре журналистам радио "Эра" ответил что нет в стране оттока депозитов.
bokus
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 15:35

  2001 написав:
  serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази

А ще розумніші поклали в банк ще при СРСР та досі тримають, та рахують у скількі разів збільшилася початкова сума :D


хотів би зауважити, що такі катаклізми, як розвал світової наддержави-імперії СРСР, внаслідок якого змінилася валюта і згоріли вклади, бувають нечасто. Цей катаклізм був на порядок сильнішим за будь-які глобальні економічні кризи. Україна навіть державою тоді не була, лише колонією. Після здобуття незалежності такі кризи думаю на протязі нашого життя малоімовірні :D
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 16:02

  bokus написав:Сегодня два часа назад Эрик Найман в телефонном разговоре журналистам радио "Эра" ответил что нет в стране оттока депозитов.

Найман много чего говорил...

Например, 09.06.08 он говорил:
...
Доллар падает, а значит гривна предпочтительней.
...
http://investory.com.ua/community/diary/0608/_ja_bi_ne_spe6il_nara6ivatj_pozicii_v_ukrainskih_akcijah_erik_najman/

А 08.10.08 при курсе 5.45-5.60 грн. за наличный доллар он говорил "Похоже, мы видим сегодня апогей паники"
...
Похоже, мы видим сегодня апогей паники

В Украине же разгораются панические натсроения на валютном рынке. Утренние котировки безнала 5.54-5.60 и нала 5.45-5.60.
...
http://investory.com.ua/community/diary/1008/pohozhe__mi_vidim_segodnja_apogej_paniki___erik_najman/
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 16:14

Re: В українських банках черговий відтік депозитів

  serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази

  • а потом, "Розумні люди" месяцами штурмуют один "бывший надежный" банк за другим: Укрпром, Надра, Родовид;
  • а потом, месяцами, каждый день ездят к 1-2 работающим банкоматам и снимают в день "не больше 50 грн";
  • а потом, те которым деньги нужны срочно, вынуждены унижаться перед юносопливопрыщевами клерками, собирая справки о болезнях и "шо вам действительно нада деньги";
  • ну и наконец, через пару лет, выдрав из этой "финансовой системы" свои средства - в некоторых случаях потеряв проценты - вспоминают, вот если бы я "тогда" купил доллары/евро/металлы то у меня как раз было бы в ~2,5 раза больше средств чем сейчас;

P.S. нельзя играть в игру, в которой правила могут изменится во время игры; проблема не только в банках (которые используют любую ситуацию в своих целях), а и в НБУ, который что хочет то делает: сегодня мораторий; завтра валютный депо по курсу 4,5грн или меняем 1:1 на облигации Сережи Помидорова с погашением на евро-2052;

P.P.S. "Деньги должны работать" - придумали и повторяют нам банкиры, забывая уточнить на кого и как они будут работать.
xlop4ik
 
Повідомлень: 31
З нами з: 14.04.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 чер, 2012 16:40

Re: В українських банках черговий відтік депозитів

  serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази


Розкажіть про це вкладникам Західінкомбанку, яким з 2008 до цього часу заморозили гроші, а ставки по депозитам опустили нижче плінтуса : Наприклад якщо договір на 12 місяців : UAH 10% річних, USD 5.5%, EUR 4% :D

P.S. Такі ставки як 25-26 % пропонували банки, які я відношу до групи "стрьомних" :D До речі Кінгз Кепітел теж пропонував непогані ставки 32% річних. :D . Але в МММ-2011 найкращі пропозиції, у них там бонуси "тюрємний" були і.т.д. :lol:
doctorb
Аватар користувача
 
Повідомлень: 254
З нами з: 10.06.11
Подякував: 25 раз.
Подякували: 32 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 691
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:14
salvydas
1 2036
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
1 8919
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 лют, 2026 12:43
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама