|
В українських банках черговий відтік депозитів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 21 чер, 2012 10:52
Так в мае приход денег в банке все равно превышал оттток. Наверное, речь просто о замедлении темпов роста. Это могут быть сезонные колебания: большинство депозитов краткосрочные: собирали на отпуск к лету, на ремонт, на покупку квартиры. Такие вещи обычно больше летом делают.
-
Максималист
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 11:35
xlop4ik написав: serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
- а потом, "Розумні люди" месяцами штурмуют один "бывший надежный" банк за другим: Укрпром, Надра, Родовид;
- а потом, месяцами, каждый день ездят к 1-2 работающим банкоматам и снимают в день "не больше 50 грн";
- а потом, те которым деньги нужны срочно, вынуждены унижаться перед юносопливопрыщевами клерками, собирая справки о болезнях и "шо вам действительно нада деньги";
- ну и наконец, через пару лет, выдрав из этой "финансовой системы" свои средства - в некоторых случаях потеряв проценты - вспоминают, вот если бы я "тогда" купил доллары/евро/металлы то у меня как раз было бы в ~2,5 раза больше средств чем сейчас;
P.S. нельзя играть в игру, в которой правила могут изменится во время игры; проблема не только в банках (которые используют любую ситуацию в своих целях), а и в НБУ, который что хочет то делает: сегодня мораторий; завтра валютный депо по курсу 4,5грн или меняем 1:1 на облигации Сережи Помидорова с погашением на евро-2052; P.P.S. "Деньги должны работать" - придумали и повторяют нам банкиры, забывая уточнить на кого и как они будут работать.
що ж ви хочете - інвестиції, за визначенням, річ ризикована. Потрібно лише знайти баланс між дохідністю і ризиком. Ви перерахували 3 проблемних банки? Всього банків в Україні здається 180? Імовірність попадання в нещасливий банк 3/180=1,7 % ? Їх взагалі більше було, але здається майже усі вже розрахувались із вкладниками. Можна нікуди не інвестувати гроші, але тоді імовірність втратити значну їх частину через інфляцію складе всі 100 %. Оце вже точно вєрняк! ))) Відносно правил гри - не ми їх встановлюємо, не ми пишемо закони, але доводиться по них жити, пристосовуватись до них. Альтернатива - йти в ліс і жити в землянці окремо від суспільства. Гроші працюють на банкірів? Ну нічого, вони ж діляться своїми доходами з вкладниками. Беруть грошові ресурси під 25 %, дають кредити під 40 %, собі залишають 15 %. Нічосє -інвесторам навіть більшу частину доходу віддають!  З цих 15 % вони платять зарплату працівникам, в соцфонди, оренду приміщень і т.д.
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 12:39
Летом даже новые депозитные программы редко кто запускает, потому что нормальные люди депозиты снимают и едут отдыхать.Не все, но вопиющее большинство
-
Zhezhela
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 12:44
doctorb написав: serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
Розкажіть про це вкладникам Західінкомбанку, яким з 2008 до цього часу заморозили гроші, а ставки по депозитам опустили нижче плінтуса : Наприклад якщо договір на 12 місяців : UAH 10% річних, USD 5.5%, EUR 4%  P.S. Такі ставки як 25-26 % пропонували банки, які я відношу до групи "стрьомних"  До речі Кінгз Кепітел теж пропонував непогані ставки 32% річних.  . Але в МММ-2011 найкращі пропозиції, у них там бонуси "тюрємний" були і.т.д. 
такі глобальні економічні кризи, як у 2008 році, бувають не часто. Комусь не пощастило - це форс-мажор. справді, 25-26% пропонували невеликі ("стрьомні" - по вашому) банки. Але по факту виявилось, що вони якраз під час кризи опинились у кращому фінансовому становищі, ніж великі, "нестрьомні". Тому що вони в основному працювали на ринку споживчого кредитування (телевізори і холодильники), де сума щомісячної виплати по кредиту складала від кількох десятків до пари сотень гривень і кредити видавались лише у гривнях. Клієнтам такі кредити було легше повертати. А великі, гарні і дуже-дуже "надійні" банки видавали іпотечні кредити, та ще й в доларах. Сума щомісячного погашення на порядки більша. Та ще й доходи людей в основному у гривнях не змінилися, а курс виріс. І якщо до кризи за квартиру щомісячна виплата могла складати 5 000 грн., то після кризи - уже 8 000. І роботу багато хто втратив. Відповідно частка проблемних кредитів різко виросла. А тут ще й панікери ломанулись всі разом депозити забирати. А де ж їх візьмеш? Банк - посередник, гроші всі - в кредитах, та ще й проблемних
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 12:45
Zhezhela написав:Летом даже новые депозитные программы редко кто запускает, потому что нормальные люди депозиты снимают и едут отдыхать.Не все, но вопиющее большинство
Да нет, НБУ уже песни про гривну пишет: http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2012/06/21/282052Вот и забирают...
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 12:50
serg_sk написав:такі глобальні економічні кризи, як у 2008 році, бувають не часто
И не заканчиваются за пару лет.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 чер, 2012 14:04
mortimer похоже, що ми живемо в посткризовий період. А це означає, що до наступної великої кризи ще багато часу. Тому великих економічних катаклізмів можна не очікувати
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
718 |
|
|
|
1 |
2134 |
|
|
|
1 |
8933 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|