|
В українських банках черговий відтік депозитів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 20 чер, 2012 03:21
Аналогичная ситуация была в мае прошлого года. Народ готовится к отпускам и делает ремонты
-
aleksmih
-
-
- Повідомлень: 98
- З нами з: 26.04.09
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 12:45
Сергей Малина Лохи тримають гроші (не важливо в якій валюті) в матрасах з 2008 року, дивлячись, як їх поступово з"їдає інфляція і молячись щоденно Богу, щоб вдень, коли вони на роботі, не заліз злодюга в хату Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 12:48
serg_sk написав:Сергей Малина Лохи тримають гроші (не важливо в якій валюті) в матрасах з 2008 року, дивлячись, як їх поступово з"їдає інфляція і молячись щоденно Богу, щоб вдень, коли вони на роботі, не заліз злодюга в хату Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
Люби ближнего своего как самого себя....
-
gontar
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 14:01
serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
А ще розумніші поклали в банк ще при СРСР та досі тримають, та рахують у скількі разів збільшилася початкова сума 
-
2001
-
-
- Повідомлень: 1263
- З нами з: 28.10.08
- Подякував: 78 раз.
- Подякували: 93 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 14:07
2001 написав: serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
А ще розумніші поклали в банк ще при СРСР і досі тримають 
— Где же спрятаны? — У тетки моей, Пороховниковой, на Пречистенке... — А! Это... постойте... это у Клавдии Ильиничны, что ли? — Да. — Ах да, да, да, да! Маленький особнячок? Напротив еще палисадничек? Как же, знаю, знаю! А куда ж вы их там засунули? — В погребе, в коробке из-под Эйнема... Артист всплеснул руками. — Видали вы что-нибудь подобное? — вскричал он огорченно. — Да ведь они ж там заплесневеют, отсыреют! Ну мыслимо ли таким людям доверить валюту? А? Чисто как дети, ей-богу! Канавкин и сам понял, что нагрубил и проштрафился, и повесил свою хохлатую голову. — Деньги, — продолжал артист, — должны храниться в госбанке, в специальных сухих и хорошо охраняемых помещениях, а отнюдь не в теткином погребе, где их могут, в частности, попортить крысы! Право, стыдно, Канавкин! Ведь вы же взрослый человек.
-
gontar
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 15:03
Сегодня два часа назад Эрик Найман в телефонном разговоре журналистам радио "Эра" ответил что нет в стране оттока депозитов.
-
bokus
-
-
-
-
-
-
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 16:02
bokus написав:Сегодня два часа назад Эрик Найман в телефонном разговоре журналистам радио "Эра" ответил что нет в стране оттока депозитов.
Найман много чего говорил... Например, 09.06.08 он говорил: ... Доллар падает, а значит гривна предпочтительней. ...
http://investory.com.ua/community/diary/0608/_ja_bi_ne_spe6il_nara6ivatj_pozicii_v_ukrainskih_akcijah_erik_najman/ А 08.10.08 при курсе 5.45-5.60 грн. за наличный доллар он говорил " Похоже, мы видим сегодня апогей паники" ... Похоже, мы видим сегодня апогей паники
В Украине же разгораются панические натсроения на валютном рынке. Утренние котировки безнала 5.54-5.60 и нала 5.45-5.60. ...
http://investory.com.ua/community/diary/1008/pohozhe__mi_vidim_segodnja_apogej_paniki___erik_najman/
-
Sergei
-
-
- Повідомлень: 1850
- З нами з: 01.03.07
- Подякував: 77 раз.
- Подякували: 499 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 16:14
serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
- а потом, "Розумні люди" месяцами штурмуют один "бывший надежный" банк за другим: Укрпром, Надра, Родовид;
- а потом, месяцами, каждый день ездят к 1-2 работающим банкоматам и снимают в день "не больше 50 грн";
- а потом, те которым деньги нужны срочно, вынуждены унижаться перед юносопливопрыщевами клерками, собирая справки о болезнях и "шо вам действительно нада деньги";
- ну и наконец, через пару лет, выдрав из этой "финансовой системы" свои средства - в некоторых случаях потеряв проценты - вспоминают, вот если бы я "тогда" купил доллары/евро/металлы то у меня как раз было бы в ~2,5 раза больше средств чем сейчас;
P.S. нельзя играть в игру, в которой правила могут изменится во время игры; проблема не только в банках (которые используют любую ситуацию в своих целях), а и в НБУ, который что хочет то делает: сегодня мораторий; завтра валютный депо по курсу 4,5грн или меняем 1:1 на облигации Сережи Помидорова с погашением на евро-2052; P.P.S. "Деньги должны работать" - придумали и повторяют нам банкиры, забывая уточнить на кого и как они будут работать.
-
xlop4ik
-
-
- Повідомлень: 31
- З нами з: 14.04.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 чер, 2012 16:40
serg_sk написав:Розумні люди тримають ось уже 4 роки гроші у гривні на депозитах під 25-26 % річних. Для тих, хто не дружить з математикою - за 4 роки початкова сума при цьому збільшується в 2,4 рази
Розкажіть про це вкладникам Західінкомбанку, яким з 2008 до цього часу заморозили гроші, а ставки по депозитам опустили нижче плінтуса : Наприклад якщо договір на 12 місяців : UAH 10% річних, USD 5.5%, EUR 4%  P.S. Такі ставки як 25-26 % пропонували банки, які я відношу до групи "стрьомних"  До речі Кінгз Кепітел теж пропонував непогані ставки 32% річних.  . Але в МММ-2011 найкращі пропозиції, у них там бонуси "тюрємний" були і.т.д. 
-
doctorb
-
-
- Повідомлень: 254
- З нами з: 10.06.11
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 32 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
706 |
|
|
|
1 |
2100 |
|
|
|
1 |
8927 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|