В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 16:06

iceef, последний раз (в начале года) надо было получить ответы на 4 вопроса по уплате налогов, обошел 3 кабинета, никто ответить не смог...(хотя и обязаны были) Только когда сказал: "Ну ладно, тогда ничего платить не буду" они зашевелились и дали ответ на только один вопрос. Гнать их всех в 3 шеи надо.
civ
 
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 16:44

Блин... почините уже форум епрст!!! И поиск по нему!!!
Админы - ау!!!!
Steward
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 16:55

Эй,люди.....очнитесь...3% никогда не было....был 1%....и очень давно..лет 10-15 тому назад
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 17:36

  zzzzzz написав:Эй,люди.....очнитесь...3% никогда не было....был 1%....и очень давно..лет 10-15 тому назад

а как же покращення!? :)
Steward
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 18:08

праздник для валютчиков і валютообменников
vvm
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 20:49

Огласите, плз, весь список пунктов выдачи ВИЛ! :twisted:
Ynker
 
Повідомлень: 238
З нами з: 18.04.11
Подякував: 78 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 20:59

  Faceless написав:
  vov4ick написав:А в сотрудников зачастую з/п 1-1,5 минималки и света белого не видно.

А чем надо думать, чтобы идти туда работать? Вот смысл?


Совмещать работу и учёбу (стационар). Было очень удобно да и жизненный опыт ещё тот!
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 21:04

з 1 ярда 30 лимонів крадеться, вірніше це їм так хочеться. а 3% на курсі у чорних валютчиків, це вже 8,40 грн. за долар. Тільки знов "системним менегерам" (які не проходять фейс-контроль навіть в ПТУ) систему зрозуміти не вдається. Валюту і надалі вимиватиме негативне сальдо експорт - імпорт. А в імпорті у нас - картопля, помідори, буряк, тощо з Біларусі, Польщі, Молдови, Єгипту. Залишилось провести "системні реформи" по зерну і хлібу. Ввести 10% збору на купівлю булки хліба наприклад. Долбо..оби. Тоді криза точно мине
jango
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 21:19

  Faceless написав:
  zeleniy написав:Повірте працівнику ДПС в минулому, скорочувати витрати на податкову службу, рівня обласних адміністрацій та місцевих інспекцій, просто нікуди - меблі радянських часів, папір, заправка принтерів за власні кошти, робота на комп'ютерах з дому вже давно стали нормою. А оклад ревізора-інспектора районної ДПС в розмірі 1077 грн. не міняється 6 років...

Завжди було цікаво - дізнатися від так би мовити інсайдера - ну невже немає ніяких перспектив підвищити продуктивність праці в ДПС? З п"ятьох інспекторів звільнити чотирьох, дати йому ЗП від 5-6 тисяч хоча б, але щоб працювали вони продуктивно? Оптимізувати внутрішні процедури, спростити прийом документів та інше? Невже так вже й неможливо? Чи просто не здатні?

П.С. Без упередженого ставлення до співробітників ДПС та інших струтур, нікого не збираюся образити. Просто з досвіду знаю - заяви "це не можна зробити простіше чи швидше" насправді "я не знаю як зробити простіше і швидше", "не вмію", "не хочу", "я так звик". Це стосується повальної більшості всіх бюджетних структур - засилля старперів, що не хочуть і не можуть нічого міняти, бюрократія та нехлюйство.


Faceless, работа ГНИ без бумаги и на старых компах-это норма. Такая же, как повальное взяточничество..Вы не знаете о том, что инспектора передают предприятиям счета на оплату бензина, канцтоваров,оргтехники? Просят оплатить, по дружбе. При этом высокопоставленные ( и не очень) работники ГНИ весьма неплохо живут. Потому что, приходя на проверку, с порога заявляют, какую сумму штрафов они хотяте унести, и сколько им наличных надо для районного начальника и для областного (городского) передать.zeleniy,Работа в ГНИ -это служба. Не думаю, что в армии сильно менялся устав за последние 15 лет. А сколько раз меняется устав в ГНИ????.Сначала пишется закон, потом инструкции к нему-однобокие и непонятные, потом десятки разъяснений и писем по каждому проблемному (из-за корявости закона)вопросу
Можно банально не успевать за всем этим.
кроме того, начальство заставляет заниматься инспекторов фигнёй-например слать всякие запросы другим налогоплательщикам по поводу и без.Или готовить данные по всяким контролям на разные тематические проверки и налоги. Faceless,Вы, как бывший, знаете об этом?
3%-это не налог, не сбор. Это воровство.
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12963
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1574 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 21:45

Re: В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валю

Что-то все чаще появляются новости, вынуждающие людей скупать валюту. К чему бы это? Об обвале какой-либо валюты разве предупреждают?
skovach
Аватар користувача
 
Повідомлень: 80
З нами з: 07.06.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 294
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1747
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1525
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама