В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 14:34

  ТупУм написав:не за горами паника


Мощная финансовая составляющая любого финансового кризиса
Виталий Мазепа
Аватар користувача
 
Повідомлень: 451
З нами з: 10.10.10
Подякував: 10 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 14:38

Лучше бы налоговая вышла с инициативой - проверить все ИНН доходы и расходы - два бюждета как минимум бы собрала. Как минимум 2-3 млн чел питаются святым воздухом - едят плесневый сыр, пьют старое вино, телефон без кнопок и машина без крыши и живут в хатынках за пределами Украины. А потом, как Азаров любит, коственным методом сравнила - как живут чинуши на ЗП 3,0 тыс грн . Опустились ГНУшники до уровня ППСников - мелочь по карманам тырить - вместо работы. Там 3% добавит, там 2% убрать,
fermer_1941
 
Заблокований
Повідомлень: 915
З нами з: 25.11.11
Подякував: 6 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 14:48

если я не ошибаюсь данный налог раньше взымался с юр. лиц.
при внесении такога налога получим: наполнения ПФ и небольшого сокращения спроса на валюту.
на покупку физ. лиц это никак не повлияет.

проблем не вижу. пусть бизнес платит.
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 15:03

  Адам Смит написав:...
Кроме того, 3% налога можно ввести только через ВР, - а она на это не пойдет, потому что валюта - это святое...

Через "Верховну Раду" и не такие "законы" проходили.

Достаточно вспомнить первоначальный вариант НК (кстати, с подачи той же налоговой и в ее же исполнении). Если бы речь шла о Верховной Раде, как о коллегиальном органе, то еще могли бы иметь место какие-то сомнения. Но она уже перестала быть таковым...
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 15:07

Re: В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валю

  zeleniy написав:Повірте працівнику ДПС в минулому, скорочувати витрати на податкову службу, рівня обласних адміністрацій та місцевих інспекцій, просто нікуди - меблі радянських часів, папір, заправка принтерів за власні кошти, робота на комп'ютерах з дому вже давно стали нормою. А оклад ревізора-інспектора районної ДПС в розмірі 1077 грн. не міняється 6 років...

Завжди було цікаво - дізнатися від так би мовити інсайдера - ну невже немає ніяких перспектив підвищити продуктивність праці в ДПС? З п"ятьох інспекторів звільнити чотирьох, дати йому ЗП від 5-6 тисяч хоча б, але щоб працювали вони продуктивно? Оптимізувати внутрішні процедури, спростити прийом документів та інше? Невже так вже й неможливо? Чи просто не здатні?

П.С. Без упередженого ставлення до співробітників ДПС та інших струтур, нікого не збираюся образити. Просто з досвіду знаю - заяви "це не можна зробити простіше чи швидше" насправді "я не знаю як зробити простіше і швидше", "не вмію", "не хочу", "я так звик". Це стосується повальної більшості всіх бюджетних структур - засилля старперів, що не хочуть і не можуть нічого міняти, бюрократія та нехлюйство.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37862
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 15:13

  fermer_1941 написав:Лучше бы налоговая вышла с инициативой - проверить все ИНН доходы и расходы - два бюждета как минимум бы собрала. Как минимум 2-3 млн чел питаются святым воздухом - едят плесневый сыр, пьют старое вино, телефон без кнопок и машина без крыши и живут в хатынках за пределами Украины. А потом, как Азаров любит, коственным методом сравнила - как живут чинуши на ЗП 3,0 тыс грн . Опустились ГНУшники до уровня ППСников - мелочь по карманам тырить - вместо работы. Там 3% добавит, там 2% убрать,

Кто? Налоговая?

Тогда со своего же главного и пришлось бы начать:
Новий головний податківець України користується годинником за €12,4 тисячі

http://img.tyzhden.ua/Content/PhotoAlbum/2011/11.11/15/chasi_1.jpg

http://tyzhden.ua/News/35392
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 15:33

Re: В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валю

Вот такие с фоток и несут всякую пургу - у них в голове только одно - % откатов. Выдают только списки - с этими транзитами пока можно работать, а у этих закончилась "лицензия".
fermer_1941
 
Заблокований
Повідомлень: 915
З нами з: 25.11.11
Подякував: 6 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 15:40

  Адам Смит написав:Если бы инициатором введения 3% был НБУ - я бы забеспокоился.


А какая разница, какая из скрипок одного оркестра начнёт играть? В процесе доения пересичного, ПРавильные ребята едины как никогда!
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 16:02

  Faceless написав:
  zeleniy написав:Повірте працівнику ДПС в минулому, скорочувати витрати на податкову службу, рівня обласних адміністрацій та місцевих інспекцій, просто нікуди - меблі радянських часів, папір, заправка принтерів за власні кошти, робота на комп'ютерах з дому вже давно стали нормою. А оклад ревізора-інспектора районної ДПС в розмірі 1077 грн. не міняється 6 років...

Завжди було цікаво - дізнатися від так би мовити інсайдера - ну невже немає ніяких перспектив підвищити продуктивність праці в ДПС? З п"ятьох інспекторів звільнити чотирьох, дати йому ЗП від 5-6 тисяч хоча б, але щоб працювали вони продуктивно? Оптимізувати внутрішні процедури, спростити прийом документів та інше? Невже так вже й неможливо? Чи просто не здатні?

П.С. Без упередженого ставлення до співробітників ДПС та інших струтур, нікого не збираюся образити. Просто з досвіду знаю - заяви "це не можна зробити простіше чи швидше" насправді "я не знаю як зробити простіше і швидше", "не вмію", "не хочу", "я так звик". Це стосується повальної більшості всіх бюджетних структур - засилля старперів, що не хочуть і не можуть нічого міняти, бюрократія та нехлюйство.


Поверьте человеку, проработавшему год в одном из Главных управлений КМДА. От рядового сотрудника там ни%уя не зависит. Руководству беспорядок только на руку - проще проворачивать дела. А в сотрудников зачастую з/п 1-1,5 минималки и света белого не видно. Правда, если Вас посадят "в кресло", то всё будет путём. А так - выброшенные годы.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 16:02

  Faceless написав:
  zeleniy написав:Повірте працівнику ДПС в минулому, скорочувати витрати на податкову службу, рівня обласних адміністрацій та місцевих інспекцій, просто нікуди - меблі радянських часів, папір, заправка принтерів за власні кошти, робота на комп'ютерах з дому вже давно стали нормою. А оклад ревізора-інспектора районної ДПС в розмірі 1077 грн. не міняється 6 років...

Завжди було цікаво - дізнатися від так би мовити інсайдера - ну невже немає ніяких перспектив підвищити продуктивність праці в ДПС? З п"ятьох інспекторів звільнити чотирьох, дати йому ЗП від 5-6 тисяч хоча б, але щоб працювали вони продуктивно? Оптимізувати внутрішні процедури, спростити прийом документів та інше? Невже так вже й неможливо? Чи просто не здатні?

П.С. Без упередженого ставлення до співробітників ДПС та інших струтур, нікого не збираюся образити. Просто з досвіду знаю - заяви "це не можна зробити простіше чи швидше" насправді "я не знаю як зробити простіше і швидше", "не вмію", "не хочу", "я так звик". Це стосується повальної більшості всіх бюджетних структур - засилля старперів, що не хочуть і не можуть нічого міняти, бюрократія та нехлюйство.


Поверьте человеку, проработавшему год в одном из Главных управлений КМДА. От рядового сотрудника там ни%уя не зависит. Руководству беспорядок только на руку - проще проворачивать дела. А в сотрудников зачастую з/п 1-1,5 минималки и света белого не видно. Правда, если Вас посадят "в кресло", то всё будет путём. А так - выброшенные годы.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 294
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1747
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1525
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама