В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 09:42

В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у

Пропонуємо до обговорення:
Державна податкова служба України (ДПСУ) пропонує повернути збір з купівлі іноземної валюти в розмірі 3%...

Дивися повний текст В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валюти у розмірі 3%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101010
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 09:42

"Концептуальные изменения налоговой системы" - так видать и чешутся руки у кого-то перекроить уже с горем по полам устаканившийся НК!?... хлебом не корми налоговика, - дай че-нибудь "покращить"!!..естественно не в пользу налогоплательщика!!!...
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 09:49

R2
Будет отменен максимальный порог для уплаты ЕСВ, который составляет 10 минимальных зарплат

Сейчас не 10 мин. зарплат, а 17. Т.е. порог и так почти 20 тыс. грн. Такие зп - редкость, по сему повышение порога вообще ничего не даст
-=vadim=-
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 09:56

"Образовавшуюся дыру налоговики предлагают ликвидировать путем усиления налогового давления." вот оно покращення...
а сократить расходы и аппарат налоговой и прочих не пробовали?
monstrrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 125
З нами з: 23.11.09
Подякував: 136 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 10:15

Re: В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валю

"сбор с покупки иностранной валюты в размере 3%" - глупость надобно 53%
"Образовавшуюся дыру налоговики предлагают ликвидировать путем усиления налогового давления"- это правильно в раза 2-3.
Граждане должны понять - бюджету нехватает денег : нехватка малины по 600гр , куче админструаций ветролётов и ветролётных пощадок катастрофически нехватает , служащим государству мобил по 3500грн нехватает , престижных авто глубокая нехватка . Выборы , прислуга(от прямой до социологических и телеагитационных компаний) , отдых дофигаприличный , охрану тел , не со своего же кармана слугам народа оплачивать - бюджет то нафига ?
Ал
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 10:29

R2
Вчора був в податковій отримав масу задоволення.
Зайшов я до них аби здати квартальну декларацію. Але перед тим хотів задати пару запитань щодо заповнення. Не буду вдаватись в подробиці, але пояснивши ситуцію приведу вам наш діалог:
(відповідь на моє запитання)
- "Ну откуда я знаю?"
- А що мені тоді робити?
- "Ну так включите Вашу логику"

... Все на цьому розмова була закінчена. Так що заповнював декларацію за логікою :). Добре що дівчина, яка приймала виявилася толковою і вказала на помилки.
iceef
 
Повідомлень: 134
З нами з: 25.11.10
Подякував: 56 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 10:54

  monstrrr написав: а сократить расходы и аппарат налоговой и прочих не пробовали?


Повірте працівнику ДПС в минулому, скорочувати витрати на податкову службу, рівня обласних адміністрацій та місцевих інспекцій, просто нікуди - меблі радянських часів, папір, заправка принтерів за власні кошти, робота на комп'ютерах з дому вже давно стали нормою. А оклад ревізора-інспектора районної ДПС в розмірі 1077 грн. не міняється 6 років...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 11:27

Re: В Україні хочуть повернути збір з купівлі іноземної валю

Если взять курс 8 грн/долл. США, то отдай государству 24 копейки. Короче говоря, это больше похоже на попытку сдержать скупку валюты населением, нежели попытку снять "пенку".

Черный валютный рынок уже открывает шампанское в честь данной инициативы (это какая маржа сразу!)
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 11:40

R2

> Государственная налоговая служба Украины (ГНСУ) предлагает вернуть сбор с покупки иностранной валюты в размере 3%.

Предлагаю ликвидировать эту службу к х... собачим.
достали..
ledov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 592
З нами з: 06.11.09
Подякував: 21 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 лип, 2012 11:49

Вот собственно не за горами паника, а следом обвал гривны и спекулятивный рост курса валют.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1202
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 969
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 831
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама