Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
А вы может хотели увидеть в списке "святых"(монахов, к примеру), так таковых в нынешней Украине трудно найти... гляньте хотя б на "идейного" борца Симоненко, который начал свою предвыборную рекламу задолго до официального ее начала( даже на mail.ru в своем аккунте нахожу рекламу от КПУ), но который при этом ездит на 600м мерсе и живет в "домике" не хуже чем у азаровского отпрыска, полным составом голосует за все законы от ПР.
Политика - это искусство возможного - есть такое очень верное определение, поэтому многое зависит от того, как лидер построит( в прямом и переносном смысле) свою команду...и надо дать ему шанс сделать это.
От тут з вами цлком згоден. КПУ в нашому парламенті виконують роль політичних проституток. Кожна розумна людина розуміє, що повернення до того соцалістичного ладу, що був колись, можливе лише через схожі репресивні методи того часу. А в наш час це вже недопустимо. І ніхто нам не дозволить в Україні це зробити. Але до поки є старше покоління, що пам"я тає ті "славні часи" і яке голосує за КПУ, доти ця ж КПУ в парламенті і буде сидіти. Тай буде отримувати свою пайку за голоси щодо ПРавильних рішень, законопроектів і тд.
А найсмішніше що опозам й не треба перемога(тобто стабільна більшість в раді). Бо 2/3(щоб урізати зеку права як у німецького чи італійського президентів) набрати нереал, а 50%+ ще трохи - не досить для керування, навіть з своім урядом... а рейтинг буде таки падати. Треба бути опозиціею перед президентськими виборами, в нас традиційно владу не люблять
twister написав:Альтернатива гов.н.я.н.а.я - но она есть. Вот за такую альтернативу и будем голосовать.
Собираетесь из говна очередную пюлю слепить
Наивный Вы человек, Аlександр, смотрите, как бы теперешняя власть вас не превратила в этот самый материал для лепки Съедят, ведь, и не заметят Закон таков: либо лепите вы - либо лепят из вас