Об'єднана опозиція припинила переговори з Кличком

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 3456>
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 14:51

Опозиція ризикує зазнати нищівної поразки там, де раніше отримала приголомшливу перемогу.
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/07/27/6969628/
DIMON-1982
 
Повідомлень: 338
З нами з: 03.02.09
Подякував: 115 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 14:53

  ak-alexey написав:
  tin2003 написав:

Все равно терять нечего и хуже не будет! :mrgreen:

каждый раз так думаем :mrgreen:
а оно все хуже и хуже и хуже... :mrgreen:
при том последнее хуже совсем хреново :mrgreen:
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 14:58

alex10
Кого рвать будут-порвут, да вот плохо, что в процесс, как правило, попадают все, мера участия разная
baran
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4999
З нами з: 12.08.11
Подякував: 94 раз.
Подякували: 865 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 15:41

aleksalt

А вы может хотели увидеть в списке "святых"(монахов, к примеру), так таковых в нынешней Украине трудно найти...
гляньте хотя б на "идейного" борца Симоненко, который начал свою предвыборную рекламу задолго до официального ее начала( даже на mail.ru в своем аккунте нахожу рекламу от КПУ), но который при этом ездит на 600м мерсе и живет в "домике" не хуже чем у азаровского отпрыска, полным составом голосует за все законы от ПР.

Политика - это искусство возможного - есть такое очень верное определение, поэтому
многое зависит от того, как лидер построит( в прямом и переносном смысле) свою команду...и надо дать ему шанс сделать это.


От тут з вами цлком згоден. КПУ в нашому парламенті виконують роль політичних проституток. Кожна розумна людина розуміє, що повернення до того соцалістичного ладу, що був колись, можливе лише через схожі репресивні методи того часу. А в наш час це вже недопустимо. І ніхто нам не дозволить в Україні це зробити. Але до поки є старше покоління, що пам"я тає ті "славні часи" і яке голосує за КПУ, доти ця ж КПУ в парламенті і буде сидіти. Тай буде отримувати свою пайку за голоси щодо ПРавильних рішень, законопроектів і тд.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 15:52

Re: Об'єднана опозиція припинила переговори з Кличком

А найсмішніше що опозам й не треба перемога(тобто стабільна більшість в раді). Бо 2/3(щоб урізати зеку права як у німецького чи італійського президентів) набрати нереал, а 50%+ ще трохи - не досить для керування, навіть з своім урядом... а рейтинг буде таки падати. Треба бути опозиціею перед президентськими виборами, в нас традиційно владу не люблять
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 16:26

chipmunk
+100!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stiks
 
Повідомлень: 77
З нами з: 02.08.09
Подякував: 22 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 17:12

aWolf Фирташ
Alfons
 
Повідомлень: 452
З нами з: 19.01.10
Подякував: 209 раз.
Подякували: 93 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 19:32

Re: Об'єднана опозиція припинила переговори з Кличком

  Alfons написав:aWolf Фирташ

откуда информация?
twister
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 лип, 2012 22:26

  twister написав:Альтернатива гов.н.я.н.а.я :( - но она есть. Вот за такую альтернативу и будем голосовать.

Собираетесь из говна очередную пюлю слепить :D
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3682
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 28 лип, 2012 00:28

  Аlександр написав:
  twister написав:Альтернатива гов.н.я.н.а.я :( - но она есть. Вот за такую альтернативу и будем голосовать.

Собираетесь из говна очередную пюлю слепить :D


Наивный Вы человек, Аlександр, смотрите, как бы теперешняя власть вас не превратила в этот самый материал для лепки :mrgreen: Съедят, ведь, и не заметят :mrgreen: Закон таков: либо лепите вы - либо лепят из вас :mrgreen:
twister
 
 
 
  #<1 ... 3456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2496
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 бер, 2026 23:07
salvydas
3 1825
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 січ, 2024 14:09
pilivilibillibons
2 1052
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 вер, 2023 18:23
Wirująświatła
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама