|
НБУ активно позбувається євро і купує долар |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 17 жов, 2012 11:41
mortimer написав: hxbbgaf написав:ставить индивидуальное отопление и запастись талонами на бензин у кого есть машина
Топить дровами? 
Нет, просто топить можно когда угодно, а при централизованном топят при плюс 20 и плати, независимо от того, есть у тебя деньги или нет. К тому же, ЦО могут просто вырубить после выборов.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23484
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 17 жов, 2012 13:44
stewardtz написав: sergey_kalenik написав:Евро продают? Значит его кто-то покупает. 
Ну какой-то же экспорт из Европы у нас есть - вот и покупают эти евро чтобы товар купить.
наверно таки не экспорт, а импорт.
-
Roden
-
-
- Повідомлень: 223
- З нами з: 28.10.09
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 жов, 2012 13:52
-
Starikan
-
2
-
- Повідомлень: 17525
- З нами з: 12.10.11
- Подякував: 2618 раз.
- Подякували: 3165 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 17 жов, 2012 14:23
Roden написав: stewardtz написав: sergey_kalenik написав:Евро продают? Значит его кто-то покупает. 
Ну какой-то же экспорт из Европы у нас есть - вот и покупают эти евро чтобы товар купить.
наверно таки не экспорт, а импорт.
угу... виноват, ошибся - конечно импорт
-
stewardtz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 14.10.12
- Подякував: 193 раз.
- Подякували: 506 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 жов, 2012 18:45
Похоже, что в тексте опечатка. Не 1200 млн. евро, а 120 млн.
-
Lady D
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 17 жов, 2012 19:11
Roden написав: наверно таки не экспорт, а импорт.
Конечно импорт.
-
Lady D
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 17 жов, 2012 21:19
stewardtz написав:угу... виноват, ошибся - конечно импорт
Это всё потому,что ты слишком много времени проводишь за калькулятором.
Востаннє редагувалось safon_1964 в Сер 17 жов, 2012 21:53, всього редагувалось 2 разів.
-
safon_1964
-
-
- Повідомлень: 137
- З нами з: 26.03.12
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 жов, 2012 21:22
tyreinua написав:грядет великий 3.14здец .... надо покупать соль, хлеб спички...
Кстати,очень умная мысль! Я бы добавил сахар,подсолнечное масло,бобы сои да и пресловутую гречку,пожалуй. К лету всё вырастет в цене в среднем на 30%.
-
safon_1964
-
-
- Повідомлень: 137
- З нами з: 26.03.12
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
169 |
П'ят 26 чер, 2026 11:48 R2
|
|
|
1 |
1232 |
|
|
|
1 |
2019 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|