НБУ активно позбувається євро і купує долар

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 11:32

Re: НБУ активно позбувається євро і купує долар

  hxbbgaf написав:ставить индивидуальное отопление и запастись талонами на бензин у кого есть машина

Топить дровами? :roll:
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 11:41

  mortimer написав:
  hxbbgaf написав:ставить индивидуальное отопление и запастись талонами на бензин у кого есть машина

Топить дровами? :roll:


Нет, просто топить можно когда угодно, а при централизованном топят при плюс 20 и плати, независимо от того, есть у тебя деньги или нет. К тому же, ЦО могут просто вырубить после выборов.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 11:43

Re: НБУ активно позбувається євро і купує долар

  hxbbgaf написав:топить можно когда угодно

А я думал, когда есть газ... :roll:
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 13:44

  stewardtz написав:
  sergey_kalenik написав:Евро продают? Значит его кто-то покупает. :)

Ну какой-то же экспорт из Европы у нас есть - вот и покупают эти евро чтобы товар купить.

наверно таки не экспорт, а импорт.
Roden
 
Повідомлень: 223
З нами з: 28.10.09
Подякував: 47 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 13:52

НБУ активно позбувається євро і купує долар

И я тоже 8) 8) 8)
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 14:23

  Roden написав:
  stewardtz написав:
  sergey_kalenik написав:Евро продают? Значит его кто-то покупает. :)

Ну какой-то же экспорт из Европы у нас есть - вот и покупают эти евро чтобы товар купить.

наверно таки не экспорт, а импорт.

угу... виноват, ошибся - конечно импорт
stewardtz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 14.10.12
Подякував: 193 раз.
Подякували: 506 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 18:45

Похоже, что в тексте опечатка. Не 1200 млн. евро, а 120 млн.
Lady D
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 19:11

  Roden написав: наверно таки не экспорт, а импорт.

Конечно импорт.
Lady D
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 21:19

Re: НБУ активно позбувається євро і купує долар

  stewardtz написав:угу... виноват, ошибся - конечно импорт
Это всё потому,что ты слишком много времени проводишь за калькулятором.
Востаннє редагувалось safon_1964 в Сер 17 жов, 2012 21:53, всього редагувалось 2 разів.
safon_1964
 
Повідомлень: 137
З нами з: 26.03.12
Подякував: 13 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 жов, 2012 21:22

Re: НБУ активно позбувається євро і купує долар

  tyreinua написав:грядет великий 3.14здец .... надо покупать соль, хлеб спички...
Кстати,очень умная мысль! Я бы добавил сахар,подсолнечное масло,бобы сои да и пресловутую гречку,пожалуй. К лету всё вырастет в цене в среднем на 30%.
safon_1964
 
Повідомлень: 137
З нами з: 26.03.12
Подякував: 13 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 178
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:48
R2
1 1272
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2049
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 18:49
14101962s
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама