Каськів поїде з делегацією до Іспанії - підписувати "справжн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 29 лис, 2012 17:31

Каськів поїде з делегацією до Іспанії - підписувати "справжн

Пропонуємо до обговорення:
Чи вдасться це зробити?

Дивися повний текст Каськів поїде з делегацією до Іспанії - підписувати "справжній договір" з Gas Natural Fenosa.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 29 лис, 2012 17:31

и эти люди нам запрещают ковырятся в носу :) это какой-то сюрреализм
balik2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 186
З нами з: 20.11.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 29 лис, 2012 17:36

Кто после этого будет подписывать контракты с нами?
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 29 лис, 2012 20:39

  vov4ick написав:Кто после этого будет подписывать контракты с нами?

Не согласен с Вами :D Именно глядя на то,каким лоховским государством оказалась Украина в глазах мирового сообщества,с нами будут контракты подписывать аж набегом :D А если ещё при этом Украина будет кашлять предоплату процентов эдак так 50,так нас ещё и в попу целовать будут при этом!
А вааще если честно,Каськив был агуенным барабанщиком,когда "Порой" рулил.А щас он кто?Так...мелкая бездарность.Вот в том-то и хрень,что не стоит лезть с "суконным рылом да в калашный ряд"!Каждый должен своим делом заниматься,я так думаю.Если ты "баран тупоголовый",возврвщайся в "Пору" и стучи по барабанам,там от тебя толку больше будет :D
P.S.Мне вот дико интересно,они хоть сами понимают на сколько они низко и бездарно выглядят в наших глазах,глазах таких себе маленьких,обычных,"пересичных" украинцев?????
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 29 лис, 2012 22:12

Re: Каськів поїде з делегацією до Іспанії - підписувати "спр

Бу-га-га!
Пацаны организовали турпоездку для целой толпы за госсчет!
ostrovsd
 
Повідомлень: 3346
З нами з: 07.10.11
Подякував: 127 раз.
Подякували: 247 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 488
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 2019
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 тра, 2025 09:58
sshrotchuk
1 2212
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 бер, 2025 13:37
opryshoklv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама