Вихід з ринку може обійтись дорожче, ніж вхід
Дивися повний текст Українські агрохолдинги відмовляються від цукрового бізнесу.
|
|
Українські агрохолдинги відмовляються від цукрового бізнесуПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Українські агрохолдинги відмовляються від цукрового бізнесу. А почему никто не говорит, что кризис сахарной отрасли - это последствия вступления в ВТО????
То ли ещё будет, это цветочки. И без ВТО проблем хватало, теперь всё, ппц...
Re: Українські агрохолдинги відмовляються від цукрового бізнТихо ты,ивропа наше всё.
как только вступим окончательно так сразу и заживём.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||