300 залізничників мітингують біля Кабміну: вони вимагають пі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2013 13:48

300 залізничників мітингують біля Кабміну: вони вимагають пі

Пропонуємо до обговорення:
Також мітингувальники вимагають дотримуватися норм законодавства в частині фінансування залізничного транспорту

Дивися повний текст 300 залізничників мітингують біля Кабміну: вони вимагають підвищення зарплати і збереження робочих місць.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2013 13:49

Машинист получает максимум - 4500 гр. а проводники 2500 гр. Вот в среднем получается 3500 гр.
newpruten
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2013 13:56

Re: 300 залізничників мітингують біля Кабміну: вони вимагают

  newpruten написав:Машинист получает максимум - 4500 гр. а проводники 2500 гр. Вот в среднем получается 3500 гр.

Не соглашусь - знаю машинистов товарняков, получают 6-7 тыс, правда не знаю точно категорию.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37826
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8323 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2013 14:37

300 железнодорожников митингуют у Кабмина: они требуют повышения зарплаты и сохранения рабочих мест

Подстава какая-то...Huidai не требуют убрать, значит-
подстава ...
это как недавний захват "шахтерами" офиса Ахметова -
вброс прошел и все затихло
Востаннє редагувалось aleksalt в Сер 16 січ, 2013 15:02, всього редагувалось 1 раз.
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2013 14:46

Смелые эти 300 спартанцев... (если это уже не уволенные. У них там разговор короткий). Могу ошибаться,но здаётся мне ,что железнодорожники по Закону не имеют права на забастовку(как работники МВД,МО и т.п.) Кто тогда митингует? Отпускники и болеющие?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 739
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 15:55
smarol1109
1 1535
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 лют, 2026 15:19
moveton
1 1522
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 06 гру, 2024 19:15
alex7k
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама