Завещание

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 17:38

Завещание

Если дальняя родственница завещала квартиру. могут ли дети её мужа претендовать на квартиру?
jsrzh
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 17:52

  jsrzh написав:Если дальняя родственница завещала квартиру. могут ли дети её мужа претендовать на квартиру?

1 Заповісти вона могла тільки те що належить їй . А квартира як правило у власності подружжя, тому навіть у випадку заповіту вона заповіла комусь тільки свою частку в цій квартирі.
2 Якщо заповіту не було - то першим в черзі спадкоємців - чоловік
http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69 ЛАД писака за 30 московських срібляників
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 19555
З нами з: 15.01.09
Подякував: 122 раз.
Подякували: 1877 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 19:02

  jsrzh написав:Если дальняя родственница завещала квартиру. могут ли дети её мужа претендовать на квартиру?

1. Квартира принадлежит ей полностью?
2. "Дети мужа" - это что не её дети?
Рылы и загонщики Аленей на форуме беснуются и врут - за два года не подешевело, дно прАшли, БУИТ ДАРАЖАТЬ. Авторитетно заявляю РЕАЛЬНЫЙ ТРЕНД УРОВЕНЯ ЦЕН на КРЖН в квартирах - ДЕШЕВЕЛ 2010-2017, ДЕШЕВЕЕТ СЕЙЧАС И БУДЕТ ДЕШЕВЕТЬ в 2018.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 19:34

есть перечень лиц, которым полагается доляха вне зависимости от завещания.
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 21:38

1

муж покойный. а дети только мужа
jsrzh
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2013 22:55

  jsrzh написав:муж покойный. а дети только мужа

Доля покойного мужа была в недвижимости?
Рылы и загонщики Аленей на форуме беснуются и врут - за два года не подешевело, дно прАшли, БУИТ ДАРАЖАТЬ. Авторитетно заявляю РЕАЛЬНЫЙ ТРЕНД УРОВЕНЯ ЦЕН на КРЖН в квартирах - ДЕШЕВЕЛ 2010-2017, ДЕШЕВЕЕТ СЕЙЧАС И БУДЕТ ДЕШЕВЕТЬ в 2018.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2013 12:05

Стаття 1241. Право на обов'язкову частку у спадщині
1. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).
Розмір обов'язкової частки у спадщині може бути зменшений судом з урахуванням відносин між цими спадкоємцями та спадкодавцем, а також інших обставин, які мають істотне значення.
2. До обов'язкової частки у спадщині зараховується вартість речей звичайної домашньої обстановки та вжитку, вартість заповідального відказу, встановленого на користь особи, яка має право на обов'язкову частку, а також вартість інших речей та майнових прав, які перейшли до неї як до спадкоємця.
3. Будь-які обмеження та обтяження, встановлені у заповіті для спадкоємця, який має право на обов'язкову частку у спадщині, дійсні лише щодо тієї частини спадщини, яка перевищує його обов'язкову частку.
( Стаття 1241 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2146-IV від 03.11.2004 )
unrokan_pff
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3786
Переглянути останнє повідомлення
Вів 11 бер, 2014 13:00
advokatkieva
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама