|
Держава змусить українців зареєструвати раніше не зареєстров |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 30 січ, 2013 14:13
Пропонуємо до обговорення: Про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів
Дивися повний текст Держава змусить українців зареєструвати раніше не зареєстровані об'єкти і майно.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101003
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 14:13
"Значит будут грабить" (Свадьба в Малиновке).
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 14:34
Сначала заплати минимальный штраф (с января 2013) 5000гривен!(был 170гр) а потом отдай ещё кучу денег за так называемую регистрацию своей дачи при пенсии в 1200гр!
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 14:35
При этом пересичный заплатит государству за эту регистрацию, проекты там всякие. А потом начнёт платить налог на недвижимость: типа лишний сарай имеешь - плати налог на роскошь. А потом при продаже оплатит за оценку и подоходный. Чувствую, надо развивать направление домов-конструкторов. Нужна жилая площадь - собрал панели. Не нужна - разобрал.
-
AVD
-
-
- Повідомлень: 1341
- З нами з: 19.03.12
- Подякував: 89 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 15:17
AVD написав:При этом пересичный заплатит государству за эту регистрацию, проекты там всякие. А потом начнёт платить налог на недвижимость: типа лишний сарай имеешь - плати налог на роскошь. А потом при продаже оплатит за оценку и подоходный. Чувствую, надо развивать направление домов-конструкторов. Нужна жилая площадь - собрал панели. Не нужна - разобрал.
пора наверное валить с этой страны или надеяться на положительные перемены, что врятли...
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 16:09
brokerbaners_у Наши управители как раз над этим и работают: их цель выжить народ, а земли продать китайцам, а бабло на Кипр, там и климат для старческих костей и мозгов, вроде по-мягче
-
И А
-
-
- Повідомлень: 265
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 січ, 2013 16:28
Вы все правильно заметили.
Не важно, о чём именно идёт речь. Ключевое слово везде "платить".
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
912 |
|
|
|
1 |
928 |
|
|
|
2 |
1066 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|