|
В Україні встановлено рекорд житлового будівництва за останн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 20 лют, 2013 21:37
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України
Дивися повний текст В Україні встановлено рекорд житлового будівництва за останні 19 років - Кабмін.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лют, 2013 21:37
Врут и не краснеют.До кризиса краны были по всему Киеву а сейчас еденицы.
-
serg 2012
-
-
- Повідомлень: 1521
- З нами з: 28.11.12
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 126 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лют, 2013 21:41
Так 38% из этих цифр,это узаканивание самостроя.........да, покращення на лицо,или на лице
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Сер 20 лют, 2013 21:59
объем принятого в эксплуатацию жилья без самостроев снизился на 3,9% (Глава Государственной службы статистики Александр Осауленко)
-
gryanik
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 20 лют, 2013 22:23
из этой общей площади жилья только 33% составляют многоквартирные дома, а все остальные — одноквартирные, то есть частные жилые дома.
После того, как упростили процесс регистрации самостроев, количество введения в эксплуатацию такого «нового жилья» только растет. Хотя понятно, что это жилье реально было построено и используется со времен «строительного бума» 2005-2007 годов.
-
Lesia
-
-
- Повідомлень: 27
- З нами з: 30.03.11
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лют, 2013 23:10
Lesia +100500 Частники строят, а государство записывает "м2 сданные в эксплуатацию" на самом деле по этой цифре можно судить об откатах по "сдаче в эксплуатацию"
-
monstrrr
-
-
- Повідомлень: 125
- З нами з: 23.11.09
- Подякував: 136 раз.
- Подякували: 5 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лют, 2013 23:20
Есть специальная структура "10 долларов за метр", по-привычке называемая ГАСК. Никого "мимо кассы" не пропускают - все в общак !!!
-
vasiliy1901
-
-
- Повідомлень: 798
- З нами з: 27.07.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1307 |
|
|
|
1 |
1063 |
|
|
|
1 |
913 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|