В Україні відсутня система попередження падіння небесних тіл

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 09:44

В Україні відсутня система попередження падіння небесних тіл

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомили в ДКАУ

Дивися повний текст В Україні відсутня система попередження падіння небесних тіл - Держкосмічне агентство.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 09:44

легче перечислить, что в Украине есть, чем то, чего нет).
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 09:50

Ну дык, надо создать министерство и пусть следит. И кучу денег можно пропустить через него.
civ
 
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 10:32

Треба створити обов`язково.
(Видiливши кошти з бюджету. :lol: )
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 10:51

Они наверно эту версию падения метеора именно в том месте изучили:

Шаман: Россия — центр зла на Земле

http://top.rbc.ru/wildworld/22/02/2013/ ... innews_rbc

и, поскольку, они творят здесь не меньшее зло, то ...
выводы делайте сами... :roll:

ПЫСЫ. Там в РФ на форуме кто-то дал такой коммент:

"...эх, жаль метеорит в кремль не попал... а то от одной беды Россия бы избавилась"

Хм, уважаемое сообщество, если бы ИЗМЕНЕНИЕ маршрута
ВОЗМОЖНОГО падения метеора на Украину было в ваших силах
- куда бы вы его направили? :wink:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 11:09

Це питання треба винести на референдум.

Народ вирiшив би:
На Чорнобиль. :roll:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 11:10

Я бы направил на Вашингтон,округ Коламбия, координаты цели будут введены в метеорит на стартовой позиции перед пуском:)
kapral_82
 
Заблокований
Повідомлень: 180
З нами з: 12.01.10
Подякував: 4 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 11:20

  kapral_82 написав:Я бы направил на Вашингтон,округ Коламбия, координаты цели будут введены в метеорит на стартовой позиции перед пуском:)


а это, тоже представитель другого (хоть и "братского") народа
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 11:24

  aleksalt написав:
  Изя Гуд написав:Це питання треба винести на референдум.

Народ вирiшив би:
На Чорнобиль. :roll:


Изя, я понимаю - вы представитель другого народа,
поэтому вы и предлагаете такое...


Я пишу так, как хотели бы поступить большинство украинцев.
"Щоб не було бiльше того Чорнобиля, тiєї страшної бiди".

:lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 лют, 2013 11:32

  Изя Гуд написав:
  aleksalt написав:
  Изя Гуд написав:Це питання треба винести на референдум.

Народ вирiшив би:
На Чорнобиль. :roll:


Изя, я понимаю - вы представитель другого народа,
поэтому вы и предлагаете такое...


Я пишу так, как хотели бы поступить большинство украинцев.
"Щоб не було бiльше того Чорнобиля, тiєї страшної бiди".

:lol:


А я считаю, что нынешняя власть представляет собой угрозу не
меньшую, чем Чернобыль
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1198
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 965
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 829
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама