|
Дві нові гілки метро і два мости через Дніпро: в Києві предс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 23 лют, 2013 21:30
Пропонуємо до обговорення: Генплан Києва планують прийняти в цьому році
Дивися повний текст Дві нові гілки метро і два мости через Дніпро: в Києві представлено проект Генплану столиці.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 23 лют, 2013 21:31
Клоуны, кто ж вам поверит-то теперь. Наверное, кран специально завалили в ноябре 2011-го, чтоб строить мост? Кажется, к марту 2012-го его должны были починить и снова строить мост? :)))
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23448
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 24 лют, 2013 00:27
а как же жд сообщение с аэропортом Борисполь?
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 24 лют, 2013 09:18
мда...дырки в асфальте залатать не могут...какие нафик мосты....
-
Федот да не тот
-
-
- Повідомлень: 29
- З нами з: 03.09.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 24 лют, 2013 11:41
Kieva, может при проекте Кольца предусмотрели? Тоже интересно. А вообще желтая ветка прикольная. Если сделают - честь и хвала.
-
никт
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 24 лют, 2013 18:34
никт написав:Kieva,может при проекте Кольца предусмотрели? Тоже интересно. А вообще желтая ветка прикольная. Если сделают - честь и хвала.
ох, берут меня сомнения...)
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 24 лют, 2013 19:25
Як писав класик : Мечти ,мечти ,где ваша сладость?
-
edik1973
-
-
- Повідомлень: 197
- З нами з: 27.02.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 24 лют, 2013 20:42
А космодром, космодром-то забыли! 
-
oleg_360
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 27.01.09
- Подякував: 82 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 13 чер, 2013 21:34
А чи не простіше, замість малювання жовтої гілки, продовжити зелену гілку до пл.Шевченка (Кільцева дорога)?? Це і швидше і дешевше, й одразу вирішить багато транспортних проблем ,як для жителів Мінського масиву, частини Куренівки та Виноградаря так і для транзитних пасажирів з Вишгороду, Петрівців-Лютіжу-Димера, Ірпіня-Бучі та інших прилеглих поселень.
-
valery_portianko
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 16 чер, 2013 23:21
valery_portianko написав:А чи не простіше, замість малювання жовтої гілки, продовжити зелену гілку до пл.Шевченка (Кільцева дорога)?? Це і швидше і дешевше, й одразу вирішить багато транспортних проблем ,як для жителів Мінського масиву, частини Куренівки та Виноградаря так і для транзитних пасажирів з Вишгороду, Петрівців-Лютіжу-Димера, Ірпіня-Бучі та інших прилеглих поселень.
когда это у нас искали легкие пути?))))))))
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
673 |
|
|
|
1 |
618 |
|
|
|
2 |
954 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|