Дві нові гілки метро і два мости через Дніпро: в Києві предс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 23 лют, 2013 21:30

Дві нові гілки метро і два мости через Дніпро: в Києві предс

Пропонуємо до обговорення:
Генплан Києва планують прийняти в цьому році

Дивися повний текст Дві нові гілки метро і два мости через Дніпро: в Києві представлено проект Генплану столиці.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101038
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 23 лют, 2013 21:31

Клоуны, кто ж вам поверит-то теперь. Наверное, кран специально завалили в ноябре 2011-го, чтоб строить мост? Кажется, к марту 2012-го его должны были починить и снова строить мост? :)))
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23490
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 00:27

а как же жд сообщение с аэропортом Борисполь?
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 09:18

мда...дырки в асфальте залатать не могут...какие нафик мосты....
Федот да не тот
 
Повідомлень: 29
З нами з: 03.09.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 11:41

Kieva,
может при проекте Кольца предусмотрели? Тоже интересно.
А вообще желтая ветка прикольная. Если сделают - честь и хвала.
никт
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 18:34

  никт написав:Kieva,
может при проекте Кольца предусмотрели? Тоже интересно.
А вообще желтая ветка прикольная. Если сделают - честь и хвала.

ох, берут меня сомнения...)
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 19:25

Як писав класик : Мечти ,мечти ,где ваша сладость?
edik1973
 
Повідомлень: 197
З нами з: 27.02.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 лют, 2013 20:42

А космодром, космодром-то забыли! :D
oleg_360
 
Повідомлень: 81
З нами з: 27.01.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 21:34

А чи не простіше, замість малювання жовтої гілки, продовжити зелену гілку до пл.Шевченка (Кільцева дорога)?? Це і швидше і дешевше, й одразу вирішить багато транспортних проблем ,як для жителів Мінського масиву, частини Куренівки та Виноградаря так і для транзитних пасажирів з Вишгороду, Петрівців-Лютіжу-Димера, Ірпіня-Бучі та інших прилеглих поселень.
valery_portianko
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2013 23:21

  valery_portianko написав:А чи не простіше, замість малювання жовтої гілки, продовжити зелену гілку до пл.Шевченка (Кільцева дорога)?? Це і швидше і дешевше, й одразу вирішить багато транспортних проблем ,як для жителів Мінського масиву, частини Куренівки та Виноградаря так і для транзитних пасажирів з Вишгороду, Петрівців-Лютіжу-Димера, Ірпіня-Бучі та інших прилеглих поселень.

когда это у нас искали легкие пути?))))))))
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1126
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 538
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1507
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама