Більшість керівників не сподівається на поліпшення глобально

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 12:51

Більшість керівників не сподівається на поліпшення глобально

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомляє УНН з посиланням на дослідження компанії PwC

Дивися повний текст Більшість керівників не сподівається на поліпшення глобальної економічної активності у 2013 році.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 12:51

правильно делают, до 2015 года ещё далеко
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 19:20

Зросли вже дальше нiкуди.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 19:28

Re: Більшість керівників не сподівається на поліпшення глоба

Украине "гаплык" в течение двух-трех лет. Это не предсказание, это прогноз.
Посмотрите все фундаментальные раскладки. Самых слепых из всех слепых и самых зомбированных из всех зомбированных это приведет в состояние, близкое к адекватному. "Гаплык" - это окончание пути. Результат деятельности этноса на этой земле. И пусть она будет пухом, положившим жизнь за недостижимые идеалы.
shengen09
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 23:32

  shengen09 написав:Украине "гаплык" в течение двух-трех лет. Это не предсказание, это прогноз.
Посмотрите все фундаментальные раскладки. Самых слепых из всех слепых и самых зомбированных из всех зомбированных это приведет в состояние, близкое к адекватному. "Гаплык" - это окончание пути. Результат деятельности этноса на этой земле. И пусть она будет пухом, положившим жизнь за недостижимые идеалы.


в россии был дефолт 15 лет назад, и чо?
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2013 23:35

  roman tr. написав:
  shengen09 написав:Украине "гаплык" в течение двух-трех лет. Это не предсказание, это прогноз.
Посмотрите все фундаментальные раскладки. Самых слепых из всех слепых и самых зомбированных из всех зомбированных это приведет в состояние, близкое к адекватному. "Гаплык" - это окончание пути. Результат деятельности этноса на этой земле. И пусть она будет пухом, положившим жизнь за недостижимые идеалы.


в россии был дефолт 15 лет назад, и чо?

Ну и? "Дефолт" - детские игрушки.
shengen09
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3903
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 бер, 2026 11:56
Victor8
1 5870
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 січ, 2026 11:17
salvydas
1 2982
Переглянути останнє повідомлення
Суб 29 лис, 2025 18:17
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама