|
Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 03 кві, 2013 10:52
Пропонуємо до обговорення: Молдовський історик В'ячеслав Стевіле прийшов до висновку, що причиною пияцтва в республіці є поширення на її території гранчаків ще в радянські часи.
Дивися повний текст Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 10:52
Автор исследования точно является жертвой алкоголизма. Только стаканАми он пьет не вино, а водку.
-
critcat
-
-
- Повідомлень: 125
- З нами з: 19.04.09
- Подякував: 1018 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 12:11
Да, стакан в 50 миллиграммов - это что-то. В виде пипетки наверное :) граненый стакан… очень вместительный (250 миллиграммов)
Это вообще супер. Наверное молдаване - очень мелкий народ, раз пьянеют от четверти грамма...
-
eivr
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 13:35
Как пел Трофим: "В том, что нас до сих пор мучит пьяный угар В лопухах европейских обочин - Мы еще обвиняем монголотатар... Но, уже сомневаемся очень...." 
-
dymych
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 14:01
ржач)))))))))))))
-
Zlatochka
-
-
- Повідомлень: 336
- З нами з: 08.10.09
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 15:05
как обычно "хто всрався - невістка"
-
lobanoff
-
-
- Повідомлень: 347
- З нами з: 25.11.11
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 кві, 2013 15:15
R2
Зато легко решить проблему алкоголизма - ликвидировать граненые стаканы - и делов-то!
-
Конрад Карлович
-
-
- Повідомлень: 1608
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 150 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 00:43
именно такие "молдаване" во всех странах и создают (возможно, под заказ) весь геморрой и неразбериху. А ещё они забыли написать, что тиран-всех-народов Сталин самолично подписал указ о внедрении граненых стаканов среди молдаван - не зря ж "стакан Сталина" :):):)
-
PepeladZ
-
-
- Повідомлень: 569
- З нами з: 29.09.10
- Подякував: 312 раз.
- Подякували: 70 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 04 кві, 2013 16:42
вино пили из маленьких стаканов, максимум 50 миллиграммовДеградация не минула и уважаемого учёного. Второе и третье места в рейтинге, как сообщалось, заняли Люксембург и Эстония.
А откуда там столько жителей Молдовы?
-
twister
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:40
Интересно, сколько стаканов водки этот молдаванин выпил во время написания своих "научных" трудов???
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23387
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1859 раз.
- Подякували: 2609 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
570 |
|
|
|
2 |
841 |
|
|
|
7 |
1903 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|