Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 10:52

Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван

Пропонуємо до обговорення:
Молдовський історик В'ячеслав Стевіле прийшов до висновку, що причиною пияцтва в республіці є поширення на її території гранчаків ще в радянські часи.

Дивися повний текст Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 10:52

Автор исследования точно является жертвой алкоголизма. Только стаканАми он пьет не вино, а водку.
critcat
 
Повідомлень: 125
З нами з: 19.04.09
Подякував: 1018 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 12:11

Да, стакан в 50 миллиграммов - это что-то. В виде пипетки наверное :)
граненый стакан… очень вместительный (250 миллиграммов)

Это вообще супер. Наверное молдаване - очень мелкий народ, раз пьянеют от четверти грамма...
eivr
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 13:35

Так и есть... ))

Как пел Трофим:
"В том, что нас до сих пор мучит пьяный угар
В лопухах европейских обочин -
Мы еще обвиняем монголотатар...
Но, уже сомневаемся очень...."
:D :lol: :mrgreen:
dymych
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 14:01

ржач)))))))))))))
Zlatochka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 336
З нами з: 08.10.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 15:05

Re: Радянський гранчак звинуватили в деградації молдаван

как обычно "хто всрався - невістка"
lobanoff
Аватар користувача
 
Повідомлень: 347
З нами з: 25.11.11
Подякував: 45 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 15:15

R2

Зато легко решить проблему алкоголизма - ликвидировать граненые стаканы - и делов-то!
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 00:43

именно такие "молдаване" во всех странах и создают (возможно, под заказ) весь геморрой и неразбериху.
А ещё они забыли написать, что тиран-всех-народов Сталин самолично подписал указ о внедрении граненых стаканов среди молдаван - не зря ж "стакан Сталина" :):):)
PepeladZ
 
Повідомлень: 569
З нами з: 29.09.10
Подякував: 312 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 16:42

вино пили из маленьких стаканов, максимум 50 миллиграммов
Деградация не минула и уважаемого учёного. :)

Второе и третье места в рейтинге, как сообщалось, заняли Люксембург и Эстония.

А откуда там столько жителей Молдовы?
twister
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:40

Интересно, сколько стаканов водки этот молдаванин выпил во время написания своих "научных" трудов???
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23387
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1859 раз.
Подякували: 2609 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 570
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 тра, 2022 23:00
2germ2
2 841
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2020 14:14
askoldlavskiy
7 1903
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 лис, 2019 21:22
using40
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама