Київського податкового інспектора впіймали на хабарі 1 тисяч

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 13:32

Київського податкового інспектора впіймали на хабарі 1 тисяч

Пропонуємо до обговорення:
Столичний податковий інспектор попався на хабарі 1 тисяча доларів

Дивися повний текст Київського податкового інспектора впіймали на хабарі 1 тисяча доларів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 13:32

15.04.2013 11:15
Двох фінінспекторів з Черкаської області взяли під варту за хабар у 32 тис гр


Двом посадовим особам Звенигородської міжрайонної державної фінансової інспекції вручили письмові підозри у вчиненні кримінального злочину. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Чиновники вимагали та отримали у приватного підприємця хабар у розмірі 32 тисяч грн, за зменшення суми збитків за актом ревізії.

За клопотанням, погодженим з прокурором, районним судом підозрюваним обрано запобіжний захід – утримання під вартою.

Досудове розслідування проводить слідчий підрозділ прокуратури області.

Обговорення на форумі
alex10/15.04.13 11:33/#
Хорошая новость. Но пока ловят мелких крыс,динозавры коррупции делают свои темные дела: вышки-хюндаи-зеленая энергетика(где солнечные батареи вырабатывают электричество даже ночью,исходя из их мощности и объема продаж)и т.д. Динозавры всем известны,но слишком сильны для того,чтобы им ласты спутать. Да и кто путать-то будет? Продажные прокуроры и суды? Так что акулы резвятся,пока карасей на удку ловят,потому как крючка на акулу нет у сонного,безвольного,ленивого,запуганного рыбака
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 20:31

Надо было дать взятку тем, кто поймал того, который брал взятку и всё было бы в ажуре! А то, что "рыбак" сонный, безвольный и запуганный дак энто точно!
незнайка
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 206
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
3 1305
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 кві, 2026 04:06
takecareofthebirds
2 7468
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама