|
Віце-прем'єр закликав українців 20 квітня вийти на Всеукраїн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 16 кві, 2013 20:21
Пропонуємо до обговорення: Вілкул закликав небайдужих громадян 20 квітня вийти на Всеукраїнський суботник
Дивися повний текст Віце-прем'єр закликав українців 20 квітня вийти на Всеукраїнський суботник.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 кві, 2013 20:21
вы холявщики а я исправно плачу в свое осмд и хрена я должен вам шестерить???? так что от меня обоснованный -болт вам !
-
fuKoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 16 кві, 2013 20:51
Пусть каждый занимается своим делом.
-
Alfons
-
-
- Повідомлень: 452
- З нами з: 19.01.10
- Подякував: 209 раз.
- Подякували: 93 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 кві, 2013 22:34
fuKoff написав:вы холявщики а я исправно плачу в свое осмд и хрена я должен вам шестерить???? так что от меня обоснованный -болт вам !
кому это "вам"? вы прежде всего для себя и своего окружения можете сделать хорошее дело.
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 08:43
Всеукраинский Розыск Дуралеев ! Думал коммунизм закончился в 91м...
-
agcsc
-
-
- Повідомлень: 433
- З нами з: 01.03.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:16
Припашите "Беркут" "Грифон" "Сокол" "Титан" ППС судей прокуроров и прочую укро"фемиду" Там все-халявщики.. А так -хоть поработают хоть какая то от них польза..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:20
Maleficarum написав:Припашите "Беркут" "Грифон" "Сокол" "Титан" ППС судей прокуроров и прочую укро"фемиду" Там все-халявщики.. А так -хоть поработают хоть какая то от них польза..
Редкий случай, когда я с вами согласен - в государстве туева хуча паразитов, пусть хоть бы раз пользу принесли.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:21
agcsc написав:Всеукраинский Розыск Дуралеев ! Думал коммунизм закончился в 91м...
Вы не заметили как он снова начался в 2010.
-
bolex
-
-
- Повідомлень: 6750
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 1902 раз.
- Подякували: 1509 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:21
Дваждыдвашник написав: Maleficarum написав:Припашите "Беркут" "Грифон" "Сокол" "Титан" ППС судей прокуроров и прочую укро"фемиду" Там все-халявщики.. А так -хоть поработают хоть какая то от них польза..
Редкий случай, когда я с вами согласен - в государстве туева хуча паразитов, пусть хоть бы раз пользу принесли.
А загонят солдат.. От и весь субботник..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 09:26
Maleficarum написав: Дваждыдвашник написав:Редкий случай, когда я с вами согласен - в государстве туева хуча паразитов, пусть хоть бы раз пользу принесли.
А загонят солдат.. От и весь субботник..
Тоже балбесы-дармоеды, хай гребутся, все равно толку от них никакого ни в мирное, ни в (ни приведи господи) военное время.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1090 |
|
|
|
1 |
886 |
|
|
|
2 |
1027 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|