|
Газпром і Shell будуть разом добувати вуглеводні в Арктиці |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 17 кві, 2013 04:28
Пропонуємо до обговорення: «Газпром» і Shell підписали меморандум про наміри щодо спільного видобутку вуглеводнів на арктичному шельфі Росії
Дивися повний текст Газпром і Shell будуть разом добувати вуглеводні в Арктиці.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101004
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 кві, 2013 04:28
Понятно, что за оставшийся месяц нельзя провести качественной экологической экспертизы, оценить возможные угрозы, связанные с разработкой сланцевых месторождений. Более того, власть и не собиралась этого делать, поскольку после независимой экспертизы неизбежно пришлось бы остановить освоение месторождений. Причем оппозиция, судя по всему, уже отказалась от протеста, поскольку испугалась вызвать неудовольствие США. Единственный способ отстоять право украинских граждан на безопасную окружающую среду - провести местные референдумы по вопросу добычи сланцевого газа.
-
ignatovskiy_79
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
563 |
|
|
|
1 |
3964 |
|
|
|
4 |
3698 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|