В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 10:17

Это нереально ) Я принимал участие в разработке системы контроля скорости для европейцев - там просто нет места для взяток даже теоретически. И никому нет прощения... У нас тут удавятся, но ничего подобного не введут никогда )
cosjak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1170
З нами з: 22.06.12
Подякував: 35 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 10:32

Re: В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

"Ох уж эти сказки... Ох уж эти сказочники..."(с)
Проталкивая идею повышения штрафов (и соответственно "откатов") нам подсовывают "морковку"- убрать "дояров".
Только мы это уже проходили не раз: "дояры" через месяц вернутся, а новые высокие штрафы никто снижать, или отменять не будет. Вся система ГАИ работает не на обеспечение безопасности движения, а на сбор "дани".
Cris
 
Повідомлень: 1126
З нами з: 10.10.08
Подякував: 355 раз.
Подякували: 335 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 10:36

Re: В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

Краще б, на українських дорогах з'явився асфальт.
forester
 
Повідомлень: 127
З нами з: 30.01.10
Подякував: 42 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 10:38

Re: В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

Это видимо в связи с отсутствием самих дорог гаишникам будет просто негде появляться? :mrgreen: :mrgreen:
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 10:50

Re: В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

  R2 написав:В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС


И еще одно нововведение

"Укрзалізниця'' вводить чергові зміни до списку своїх послуг.
Слідом за введенням іменних квитків, на пасажирів чекає ще один сюрприз.З 1 червня у всіх швидких поїздах, які належать "Укрзалізниці", користування туалетом стане платним.
На такі рішучі зміни "Укрзалізниця" змушена піти через звинувачення у забрудненні навколишнього середовища фекаліями. Відповідні звинувачення вже неодноразово висувалися Державною екологічною інспекцією України.
"Як відомо, територія землі, на якій лежать шляхи, є власністю "Укрзалізниці". І це територія є дуже і дуже забрудненою.

Якщо не вжити жодних кардинальних дій, то через кілька років земляний покрив біля шляхів буде не придатний для зростання будь-яких рослин", - заявив працівник ДЕІУ Іван Шпаленко.
Екологічна інспекція пригрозила "Укрзалізниці" європейським судом у разі, якщо підприємство не прийме радикальних заходів щодо запобігання, або хоча б зменшення забруднення грунтового покриву.

"Як відомо, туалети в поїздах, що курсують Європою, обладнані спеціальним контейнерами, - коментує один з керівників залізниці, - А в наших вагонах, які виготовлялися в 70-80 роках, не передбачено місць на ці контейнери. Тому ми змушені ввести так званий "платний вхід" до туалетів. За виручені кошти ми будемо платити штраф або відновлювати пошкоджений грунтовий шар. "За попередньою інформацією, вартість користування туалетом буде коливатися від 1 до 2 гривень, в залежності від мети. Вхід до туалета буде здійснюватися за допомогою жетонів. Жетони можна буде придбати у провідника, або в касі вокзалу. А потому Заранее рассчитывайте на кол-во раз и по какому.

Також для пасажирів, які подорожують на далекі відстані, будуть доступні безлімітні абонементи. Але цим абонементом пасажир зможе скористатися тільки один раз на годину. (Счетчик времени очевидно установят.) Вартість безлімітних абонементів поки невідома.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 11:01

  cosjak написав:Это нереально ) Я принимал участие в разработке системы контроля скорости для европейцев - там просто нет места для взяток даже теоретически. И никому нет прощения... У нас тут удавятся, но ничего подобного не введут никогда )

Есть старый анекдот:
Изобрели в Японии дроида отлавливающих нарушителей Закона испытали: за час выловил 100 преступников.
Испытали в Америке – за час выловил 200 преступников.
Установили у нас – через 5 минут его украли….

Так и с этой системой – её создание: это прежде всего для того, что бы бы*** не тыкало носом ДОЯРОВ на беспредельщину, что им на дороге всё дозволено… исключаться теперь будут просто по номерам прописанным в реестре.
А за сам факт нахождения на дороге можно ожидать "лист счастья"
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Чет 25 кві, 2013 11:04, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 11:01

  omontana написав:
  R2 написав:В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС


И еще одно нововведение

"Укрзалізниця'' вводить чергові зміни до списку своїх послуг.
Слідом за введенням іменних квитків, на пасажирів чекає ще один сюрприз.З 1 червня у всіх швидких поїздах, які належать "Укрзалізниці", користування туалетом стане платним.
На такі рішучі зміни "Укрзалізниця" змушена піти через звинувачення у забрудненні навколишнього середовища фекаліями. Відповідні звинувачення вже неодноразово висувалися Державною екологічною інспекцією України.
"Як відомо, територія землі, на якій лежать шляхи, є власністю "Укрзалізниці". І це територія є дуже і дуже забрудненою.

Якщо не вжити жодних кардинальних дій, то через кілька років земляний покрив біля шляхів буде не придатний для зростання будь-яких рослин", - заявив працівник ДЕІУ Іван Шпаленко.
Екологічна інспекція пригрозила "Укрзалізниці" європейським судом у разі, якщо підприємство не прийме радикальних заходів щодо запобігання, або хоча б зменшення забруднення грунтового покриву.

"Як відомо, туалети в поїздах, що курсують Європою, обладнані спеціальним контейнерами, - коментує один з керівників залізниці, - А в наших вагонах, які виготовлялися в 70-80 роках, не передбачено місць на ці контейнери. Тому ми змушені ввести так званий "платний вхід" до туалетів. За виручені кошти ми будемо платити штраф або відновлювати пошкоджений грунтовий шар. "За попередньою інформацією, вартість користування туалетом буде коливатися від 1 до 2 гривень, в залежності від мети. Вхід до туалета буде здійснюватися за допомогою жетонів. Жетони можна буде придбати у провідника, або в касі вокзалу. А потому Заранее рассчитывайте на кол-во раз и по какому.

Також для пасажирів, які подорожують на далекі відстані, будуть доступні безлімітні абонементи. Але цим абонементом пасажир зможе скористатися тільки один раз на годину. (Счетчик времени очевидно установят.) Вартість безлімітних абонементів поки невідома.


А якщо в туалет зайцем проскочити, там контролер буде?
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 11:10

Re: В Україні з доріг можуть зникнути даішники - МВС

И куда денут гаеров? Неужели расстреляют?
toss
Аватар користувача
 
Повідомлень: 300
З нами з: 30.04.08
Подякував: 22 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 11:21

Они на общественных началах работать будут или даже приплачивать "автоматическим системам", чтобы те ломались чаще... Никуда они не исчезнут..
HOMYAK123
 
Повідомлень: 315
З нами з: 05.02.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 кві, 2013 11:29

задача этих ур** - провести под разным соусом "за “невыполнение требований должностных лиц МВД” – до 1020 грн ". особенно настораживает отсутсвие фразы "законных" требований... хотя появление такой статьи даже с фразой "законных" уже грозит неприятностями, потому что гаишникам главное увидеть и получить в руки документы, которые им просто уже не показывают просто так, а наши суды - самые .... в мире.
с другой стороны, есть другие законы, которые никто не отменял... поэтому будем давить геером и дальше )
tovmavrov
 
 
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 865
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 344
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 584
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама