Європейський суд визнав арешт Тимошенко незаконним

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:52

За ДЕЛО

Sensey Воровали-нарушали-превышали - посадили... Правильно. Так со всеми виновными должно быть. Я ДИКО ВИБАЧАЮСЬ ВИ З ЯКОГО ДУБА ВПАЛИ? І ЩО ВИ МЕЛЕТЕ? НАВЕДІТЬ ХОЧА Б ЯКІСЬ ФАКТИ КРІМ РІШЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ.
dgeymsbond
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:53

  roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.

Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:02

  dgeymsbond написав:Я ДИКО ВИБАЧАЮСЬ ВИ З ЯКОГО ДУБА ВПАЛИ? І ЩО ВИ МЕЛЕТЕ? НАВЕДІТЬ ХОЧА Б ЯКІСЬ ФАКТИ КРІМ РІШЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ.

Ну пан луценко сів більш за те, що як раз нічого не робив. Та щоб ЮВТ полякати трішки. А "якісь факти" - то контракт з Путіним, на жаль, самий факт як раз і є.
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:07

  Valois написав:
  roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.

Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.


думаю, ей сама власть была важнее денег.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:10

  roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.

По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:16

  roman tr. написав:
  Valois написав:
  roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.

Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.


думаю, ей сама власть была важнее денег.


Ото ж бо й воно, що ЮВТ при всіх її чеснотах має один величезний недолік (звичайно, з точки зору інтересів Держави і Народу): її амбіції переважують амбіції представників усього українського політбомонду разом узятих. Тимошенко заради ВЛАДИ продасть усе: і виборця, і Народ вцілому, і Державу.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:17

Дваждыдвашник
К сожалению, тут мне не повезло. Не видел, ибо на ток-шоу не хожу и телевизора в доме не держу. Так что поверю Вам на слово.
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:22

Valois Будь який контракт передбачає умови розірвання. Звідси питання чому не розірвали та не уклали новий? А за Харківськи угоди хтось сяде?
dgeymsbond
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:23

  Дваждыдвашник написав:
  roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.

По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.


А тут вже Ви не праві. Брехлива мова (що реально було) і "пустые речи, пустые глаза" - це далеко не одне і те ж саме. За розум і винахідливість ЮВТ слід віддати належне. Про все інше я висловився раніше.

p.s. Я є активним противником зомбованих прихильників ЮВТ (як і самої ЮВТ), проте звик навіть у ворогові бачити його плюси.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:26

  Valois написав: А "якісь факти" - то контракт з Путіним, на жаль, самий факт як раз і є.

А шо? В Украине уже за контракты содють? Диво
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 515
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 347
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 10:51
salvydas
1 1762
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 14 лис, 2025 02:41
hilladd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама