|
Європейський суд визнав арешт Тимошенко незаконним |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:52
Sensey Воровали-нарушали-превышали - посадили... Правильно. Так со всеми виновными должно быть. Я ДИКО ВИБАЧАЮСЬ ВИ З ЯКОГО ДУБА ВПАЛИ? І ЩО ВИ МЕЛЕТЕ? НАВЕДІТЬ ХОЧА Б ЯКІСЬ ФАКТИ КРІМ РІШЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ.
-
dgeymsbond
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:53
roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.
Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.
-
Valois
-
-
- Повідомлень: 1192
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 520 раз.
- Подякували: 254 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:02
dgeymsbond написав:Я ДИКО ВИБАЧАЮСЬ ВИ З ЯКОГО ДУБА ВПАЛИ? І ЩО ВИ МЕЛЕТЕ? НАВЕДІТЬ ХОЧА Б ЯКІСЬ ФАКТИ КРІМ РІШЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ СУДІВ.
Ну пан луценко сів більш за те, що як раз нічого не робив. Та щоб ЮВТ полякати трішки. А "якісь факти" - то контракт з Путіним, на жаль, самий факт як раз і є.
-
Valois
-
-
- Повідомлень: 1192
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 520 раз.
- Подякували: 254 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:07
Valois написав: roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.
Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.
думаю, ей сама власть была важнее денег.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:10
roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.
По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:16
roman tr. написав: Valois написав: roman tr. написав:Она не такая жадная и не такая тупая, как овощ.
Со вторым согласен, эта хоть разговаривала. А вот насчет жадности - зачем тогда в президенты рвалась как немцы на Москву? Неужели всем хорошо сделать? Можно подумать, знает как с собой забрать.
думаю, ей сама власть была важнее денег.
Ото ж бо й воно, що ЮВТ при всіх її чеснотах має один величезний недолік (звичайно, з точки зору інтересів Держави і Народу): її амбіції переважують амбіції представників усього українського політбомонду разом узятих. Тимошенко заради ВЛАДИ продасть усе: і виборця, і Народ вцілому, і Державу.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:17
Дваждыдвашник К сожалению, тут мне не повезло. Не видел, ибо на ток-шоу не хожу и телевизора в доме не держу. Так что поверю Вам на слово.
-
Valois
-
-
- Повідомлень: 1192
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 520 раз.
- Подякували: 254 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:22
Valois Будь який контракт передбачає умови розірвання. Звідси питання чому не розірвали та не уклали новий? А за Харківськи угоди хтось сяде?
-
dgeymsbond
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:23
Дваждыдвашник написав: roman tr. написав:Она ... не такая тупая, как овощ.
По моему так может сказать только тот, кто ни разу не видел выступлений Тимошенко на различных политических ток шоу - пустые речи, пустые глаза, глупые ужимки и масса надрывных эмоций, что особенно нравилось избирателю. Бр-ррр.
А тут вже Ви не праві. Брехлива мова (що реально було) і "пустые речи, пустые глаза" - це далеко не одне і те ж саме. За розум і винахідливість ЮВТ слід віддати належне. Про все інше я висловився раніше. p.s. Я є активним противником зомбованих прихильників ЮВТ (як і самої ЮВТ), проте звик навіть у ворогові бачити його плюси.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:26
Valois написав: А "якісь факти" - то контракт з Путіним, на жаль, самий факт як раз і є.
А шо? В Украине уже за контракты содють? Диво
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
518 |
|
|
|
1 |
347 |
|
|
|
1 |
1762 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|