ПР: Рішення Євросуду не є підставою для звільнення Тимошенко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 14:39

ПР: Рішення Євросуду не є підставою для звільнення Тимошенко

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов

Дивися повний текст ПР: Рішення Євросуду не є підставою для звільнення Тимошенко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 14:39

ОН прав,чем народу заниматься в праздничные дни !!
biggift12
 
Повідомлень: 174
З нами з: 21.03.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 14:45

Час розробляти український "список Магніцкого"
chieff
 
Повідомлень: 222
З нами з: 31.07.08
Подякував: 309 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:09

Вот и я о том же - хай сидит. Один, вон, отсидел да вышел, так явно ума набрался, речи вменяемые говорит, а он изачально куда как умнее тюльки был, хоть и за воротник, бывало, закладывал. А ей то, болезной, подольше лечиться надо. Да и толку от нее на свободе - ноль, а так може валенки наконец какие сошьет и то польза.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:21

Re: ПР: Рішення Євросуду не є підставою для звільнення Тимош

Когда посадят чечетмана и прочую голубятню- ответ на их требования в ЕСПЧ уже готов "Це не є юридичною підставою, щоб її звільнити”, – заявив він. За його словами, це в першу чергу думка європейського суду, а в Україні є чинне законодавств0"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:22

  Дваждыдвашник написав:....Один, вон, отсидел да вышел, так явно ума набрался,....


Ну да, теперь может и на равных с проффесором говорить, писателем и философом в свободное от рейдерства время.

Подтянулся до соотвествующего "интеллектуального" уровня.

ЗЫ. ты в спортзал не опоздаешь? :roll: короткий день однако...
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:25

  Maleficarum написав:Когда посадят чечетмана и прочую голубятню- ответ на их требования в ЕСПЧ уже готов "Це не є юридичною підставою, щоб її звільнити”, – заявив він. За його словами, це в першу чергу думка європейського суду, а в Україні є чинне законодавств0"

Романтик Вы, вьюнош, чистотою души своей и наивностиею сердцу моему очерствевшему столь любезный. Да кто ж их посадит то, голуба моя? Окститесь, они лета свои в роскоши да в неге доживать будут, судьбинушка у них такая да в закромах у кажного на то щедрою своею рукою припасено немало.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:43

  Дваждыдвашник написав:
  Maleficarum написав:Когда посадят чечетмана и прочую голубятню- ответ на их требования в ЕСПЧ уже готов "Це не є юридичною підставою, щоб її звільнити”, – заявив він. За його словами, це в першу чергу думка європейського суду, а в Україні є чинне законодавств0"

Романтик Вы, вьюнош, чистотою души своей и наивностиею сердцу моему очерствевшему столь любезный. Да кто ж их посадит то, голуба моя? Окститесь, они лета свои в роскоши да в неге доживать будут, судьбинушка у них такая да в закромах у кажного на то щедрою своею рукою припасено немало.
Да ты шо? Ежели бы всё так было просто и Царь рассейский правил бы ишо "многие лета".. И Карлу голову не отсекли.. И Людовик с Антуаннетой "жили бы долго и счастливо".. И чета Чаушеску.. Да и Кеннеди бы пару сроков президенства отбыл бы.. Чего не срослось то? Хотели "помереть насильственной смертью"- правда?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 15:47

  chieff написав:Час розробляти український "список Магніцкого"


Правильный коммент, между прочим -
если создать такой список (а главное - внедрить в исполнение),
то ЮВТ будет выпущена без всяких решений всяких там ЕСПЧ.

Коротко: мое отношение к "ним":

"Тимошенко хуже Януковича, Янукович хуже Тимошенко,
то тролли, пасущиеся здесь, хуже обоих их вместе взятых"
(© фразу не я придуиал)

а почему тролли хуже? А они сами расскажут, но,
скорее промолчат, просмотрев вот это:

http://www.youtube.com/watch?v=8QxfZ36qTjE

Кто такой Сергей Курченко, собственник ФК Металлист?

то есть, рассказывая, какая плохая ЮВТ, никто из них ни разу не
прокомментировал этот сюжет - а там задействованы ВСЕ -
от таможни до КМУ и АПУ

КОРОТКО: при Сталине за деяния в этом ролике уже бы расстреляли
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 20:16

Европа не является центром мира, и не управляет всем миром. Украина не является членом ЕС.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 240
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 20:13
R2
1 1032
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 1456
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама