Підприємствам харчопрому України потрібно не менше 5 років д

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 08:17

Підприємствам харчопрому України потрібно не менше 5 років д

Пропонуємо до обговорення:
Пряма загроза - це коли ми вводимо європейські стандарти. Деякі з підприємств не можуть підтягнутися до їхнього рівня

Дивися повний текст Підприємствам харчопрому України потрібно не менше 5 років для досягнення стандартів ЄС.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 08:17

Я не знаком досконально со стандартами ЕС, но до человеческих стандартов (чтоб колбаса была колбасой, а сок - соком) как до неба и только отдаляемся.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23439
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 08:39

а зачем подтягивать, можно просто купить украино-европейское качество по цене дешевле, чем повышать кач-во...
Если б наши органы выполняли свое предназначение, а не поборы для личных нужд себя и верхов, то итак качество было б хорошим, да и жили думаю неплохо, но это слишком оптимистично, почему 5 лет, почему не 8 (с азапасом смены президента)
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 09:36

Да не пустят они нас-найдут причину, у них своего этого добра хватает! Нас берут, чтобы мы покупали их, а не продавали своё. И я бы на их месте так поступил.
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 09:57

  серенький написав:Да не пустят они нас-найдут причину, у них своего этого добра хватает! Нас берут, чтобы мы покупали их, а не продавали своё. И я бы на их месте так поступил.


а почему бы и не купить, если у них получается лучше и дешевле? "экономический национализм" - это полная ***.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2013 10:18

Re: Підприємствам харчопрому України потрібно не менше 5 рок

  серенький написав:Нас берут, чтобы мы покупали их, а не продавали своё.


Покупаем у них потому что порой и качество лучше и вкус.
А наш продукт не всегда сладок
Виталий Мазепа
Аватар користувача
 
Повідомлень: 451
З нами з: 10.10.10
Подякував: 10 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 946
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 628
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 11:29
tolja3334
3 614
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 18:05
valera_po_a
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама