|
Будівництво малоповерхівок допоможе вивести нерухомість із т |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 19 тра, 2013 11:09
Пропонуємо до обговорення: Будівництво малоповерхівок допоможе вивести нерухомість з тривалої кризи - експерт
Дивися повний текст Будівництво малоповерхівок допоможе вивести нерухомість із тривалої кризи - експерт.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 11:09
ага.а еще лучше котеджи.только где поместить их в Киеве - непонятно. а не-в-Киеве и так все пучком.
-
arheops
-
-
- Повідомлень: 735
- З нами з: 28.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 75 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 11:44
arheops написав:ага.а еще лучше котеджи.только где поместить их в Киеве - непонятно. а не-в-Киеве и так все пучком.
Если в несколько десятков ярусов, то все спокойно поместится в том же Киеве, а потому не надо острить.
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 11:48
не спеціаліст в будівельній галузі, але великі строки будівництва - це не тільки через великі масштаби, як у випадку багатоповерхових будинків, а й через проблеми з дозволами на будівництво, які не залежать від кількості поверхів. до того ж, вартість землі під будівництво автоматично підвищить ціни на квартири в малоповерхових будинках. приміром, якщо ділянка під будівництво коштує 1 млн., то в багатоповерховому будинку, де 500 квартир, на 1 квартиру припаде 2 тисячі. а от в будинку де 50 квартир - уже по 20 тисяч. чи витримають такі будинки цінову конкуренцію з багатоповерховими?
-
TMV
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 12:27
Выводу недвижимости из кризиса может помочь только устранение уркаганской банды, ведущей экономику в тупик, а основную массу населения - к обнищанию.
-
Sergei
-
-
- Повідомлень: 1850
- З нами з: 01.03.07
- Подякував: 77 раз.
- Подякували: 499 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 13:12
omontana написав: arheops написав:ага.а еще лучше котеджи.только где поместить их в Киеве - непонятно. а не-в-Киеве и так все пучком.
Если в несколько десятков ярусов, то все спокойно поместится в том же Киеве, а потому не надо острить.
в смысле? один над другим? многоэтажка чтоли? или на склонах? а где там столько места? тут на 16-ти этажные здания уже земли особо нет. 3-х этажный занимает в 4 раза больше.
-
arheops
-
-
- Повідомлень: 735
- З нами з: 28.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 75 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 18:34
arheops написав: omontana написав: arheops написав:ага.а еще лучше котеджи.только где поместить их в Киеве - непонятно. а не-в-Киеве и так все пучком.
Если в несколько десятков ярусов, то все спокойно поместится в том же Киеве, а потому не надо острить.
в смысле? один над другим? многоэтажка чтоли? или на склонах? а где там столько места? тут на 16-ти этажные здания уже земли особо нет. 3-х этажный занимает в 4 раза больше.
Именно в этом смысле - один над другим , можно правда и вниз - один под другим в землю. 
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 тра, 2013 23:08
рекламирует свои проекты... строить нужно типовые панельки по типу КТУ и АППС Люкс... срок строительства полтора года... планировки класные
-
Унуноктий
-
-
- Повідомлень: 21411
- З нами з: 20.04.08
- Подякував: 374 раз.
- Подякували: 581 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 09:07
возведение малоэтажных домов выгодно для "Хоружевки", но не для Киева. В больших городах выгодны муниципальные многоэтажки - обратились бы за опытом в ЕС...
-
KeepWarm
-
-
- Повідомлень: 309
- З нами з: 04.09.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 55 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 20 тра, 2013 09:22
Унуноктий написав:рекламирует свои проекты... строить нужно типовые панельки по типу КТУ и АППС Люкс... срок строительства полтора года... планировки класные
стены только гнулкие и теплоизоляция фиговая. но как эконом-вариант - вполне.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1508 |
|
|
|
2 |
1415 |
|
|
|
1 |
1333 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|