|
Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 23 тра, 2013 15:57
шалфей написав:zeleniyУ меня сотрудник воевал в Афгане, так что я наслушался, мы там 70% выполняли гуманитарные операции, настроили им там сколько и это признают даже те кто в прошлом воевал против нас, а америкосы там только наладили производство опия и контролируют его, а мы в свое время напалмом почти свели на нет производство в афгане. А сейчас в год в бывшем СССР гибнет от этой дури сотня тысяч молодых, сколько разрушеных семей, сколько бабла вывозится.
Розказні міфічних і реальних "сотрудніков" не аргумент. В мене теж є з десятка два знайомих, які там були. Від прикордонників, водіїв, до розвідників ГРУ та військових радників. І що? У кожного своя правда, хтось продавав духа паливо та запчастини з підбитих колон, а хтось вирізав кішлаки та брав за трофеї вуха... Що далі? Справа в іншому, Совєти в гонитві за геополітичною вигодою влізли в чужу бійку, при цьому на своєму шляху умудрилися зрадити свого союзника, по ходу вистави змінити в Афгані три уряди і втратити навіть ту мізерну підтримку, що мали серед населення, не довести справу до якогось логічного кінця і кинути славетний афганський народ в ситуації гіршій ніж при була до введення радянських військ... Який сенс був в тих людських та матеріальних втратах для Совєтів?
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 16:04
Ще раз повторю для тих хто в танкі, громадянська війна є внутрішньою справою держави, як би дико це не звучало. Якщо міжнародна спільнота хоче добра та спокою для такої держави, то не треба підтримувати якусь із сторін, надаючи їм зброю та військову допомогу і консультації, а навпаки треба припинити в таку державу будь-які поставки продукції військового призначення, ввести миротворчий багатонаціональний контингент, провести роззброєння усіх сторін конфлікту та розслідування усіх військових злочинів...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 20:55
sergio1969 написав:Мне как-то подсознательно беспокойно за тех, кто находился в домиках в момент, когда это прилетело? Наверное, они сильно ушиблись? 
Здесь, как всегда, не хватает первоначального вида двора. На месте воронки случаем ракетный миномет Катюша не стоял? А беспокоиться не стоит - на войне как на войне
-
slavek
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4700
- З нами з: 16.08.09
- Подякував: 101 раз.
- Подякували: 871 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
588 |
|
|
|
1 |
2253 |
|
|
|
1 |
1080 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|