Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 18>
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:15

Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розм

Пропонуємо до обговорення:
У Сирії відбувається безпрецедентний за розмахом наступ на бойовиків

Дивися повний текст Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розмахом наступ на бойовиків.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:15

Асад молодец
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:19

  SAP написав:Асад молодец

Асад якши ))) Вот поэтому Обама и не спешит давать приказ бомбить Сирию)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:39

А главное СОТНИ НЕФТИ. Ухааааааааааааааа
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:39

Асад якши ))) Вот поэтому Обама и не спешит давать приказ бомбить Сирию)

Обама не лезет по 2-м причинам: 1) денег маловато в последнее время, 2) РФ и Китай намекнули "не лезь туда, пендос - плохо будет" :mrgreen:
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:43

  SAP написав: Обама не лезет по 2-м причинам: 1) денег маловато в последнее время, 2) РФ и Китай намекнули "не лезь туда, пендос - плохо будет"

США захочет - рашка обделается по самое немогу. а китай будет смотреть со стороны... еще лет 5 КНР не диктовать сша... просто обаме нужен хоть один союзник в этом регионе, ибо Израиль никто не любит кроме США)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:47

США захочет - рашка обделается по самое немогу. а китай будет смотреть со стороны...

С таким взглядами на мир - человек явно отстает от ситуации в современной геополитике лет так на 10 :mrgreen:
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:48

SAP а кто-то явно в будущее сильно залез))) "це фантастика синку"
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:52

  SAP написав:
США захочет - рашка обделается по самое немогу. а китай будет смотреть со стороны...

С таким взглядами на мир - человек явно отстает от ситуации в современной геополитике лет так на 10 :mrgreen:

ох уж эти кухонные геополитики :lol:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 11:54

spas Ну что вы, что вы... Давайте размышлять логично. Вот например из последних событий, насчет бомбежки Израелем Сирии 5 мая. ЧТо сейчс происходит? Видно же, что не российские политики ездят с на запад и просят "не бомбите Сирию...ну пожалуйста!", а наоборот, в Москву, как обосранные бегают американцы, британцы, израильский премьер, и все просят дядю Вову " ну пожалуйста, не отправляй в Сирию С-300!..." вот такая ситуация сейчас. :mrgreen:
SAP
 
 
 
  #1234 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 259
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 1511
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 745
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама